• DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Strefa promocji

1-30 of 99

Walentynki w sklepie zoologicznym Apetete

Apetete jest stworzone z miłości do zwierząt, w naszym logo widnieje serce, dlatego nie mogło zabraknąć promocji z okazji walentynek! Z tej okazji przedstawiamy pyszne propozycje dla psa i kota. Karmy od najlepszych producentów Josera, Brit, Fitmin, z fantastycznym prezentem dla Twojej futrzanej walentynki. Sprawdź naszą walentynkową ofertę i pamiętaj, że 14 luty to święto miłości! Więc oddaj się bez reszty świątecznemu nastrojowi. Zapewnij sobie i pupilowi miły walentynkowy czas. Dzięki naszym propozycją na spędzenie walentynek a także promocją i prezentom te walentynki z pupilem będą wyjątkowo udane. Zapraszamy do strefy walentynkowej wszystkich miłośników psów i kotów! Dla każdego znajdzie się coś dobrego, karmy z sercem, karmy mokre dla kota, karmy suche dla psa, zabawki walentynkowe, przysmaki w kształcie serca i wiele innych. Wejdź i zobacz jak możesz umilić Wam ten dzień!

Walentynki z pupilem

Święto przez niektórych uwielbiane innym zupełnie obojętne, jednak niezależnie od stosunku do tej daty, trzeba powiedzieć, że każdy z nas potrzebuje miłości. Choć miłość powinniśmy okazywać cały rok nie tylko od święta, to jednak przyznacie że walentynki są do tego świetną okazją.

Jak się okazuje uczucie nie musimy okazywać tylko partnerowi, czy członkom rodziny. Coraz więcej z nas darzy miłością swojego pupila. Pies, czy kot potrafią pocieszyć jak nikt inny, dlatego w dniu zakochanych warto o nich pamiętać.

Walentynki z kotem i psem

Jest wiele sposobów na to, by powiedzieć kocham Cię swojemu pupilowi. Można to zrobić w sposób tradycyjny, niematerialny zabierając pupila na spacer połączony z zabawą na śniegu, czy deszczu. Można również tak jak ukochanemu podarować drobny upominek – czekoladki dla mamy, skarpetki dla ukochanego, a dla psa nowa obroża, albo karma? Być może walentynki będą pretekstem do tego by w końcu zmienić karmę na lepszą? A co dla kota na Walentynki? Przecież nie możemy zapominać o mruczkach. Które niedługo będą obchodziły swoje święto 17 lutego – może warto połączyć te dwie daty i uzbierać na nowy drapak? Kot zapewne ucieszy się z nowego drapaka/ Jednak kiedy preferujesz drobne upominki to pamiętaj o myśliwskiej naturze kota: Kiedy górę bierze natura Twój uroczy kanapowiec zmienia się w dzikiego drapieżnika – wystarczy że mu pokażesz zabawki z piórkami, myszki, czy odpowiedni sposób poruszysz wędką.

Walentynki z psem

Walentynki z psem w sklepie Apetete mamy dla Ciebie pełno świetnych okazji zakupowych. Specjalnie na walentynki wybraliśmy karmy suche, mokre, zabawki i przysmaki w temacie walentynek. Karmy tworzone z miłością, które w nazwie nawet noszą serce, czy miłość jak Nutrilove. Carnilove, Miamor, to tylko nieliczne z naszych propozycji – zajrzyj do naszego działu walentynkowego i wybierz coś specjalnego

Zakupy na walentynki dla psa lub kota

Twój pupil może być Twoją najsłodszą futrzaną walentynką, możesz wyznać mu swoje uczucie na wiele sposobów, poniżej znajdziesz kilka propozycji. Mamy nadzieję, że niektóre z nich wykorzystać, a inne przyjmiesz z uśmiechem.

O to kilka a naszych propozycji

1. Wspólna zabawa z kotem to najlepiej wędką, albo pogoń za laserkiem, najlepszy będzie taki LED, którym możesz nawet świecić po oczach!

2. Zakup zabawki na walentynki dla psa lub kota

3. Nowe ubranko na deszcz dla psa – koty nie lubią ubranek, a niektóre przeżywają tzw. stres ubrankowy.

4. Ciasteczka dla psa lub pasztety dla kota – w końcu przez żołądek do serca

5. Szampon do sierści – Love me Lob Botaniqa to nasza propozycja naturalnych szamponów, po kąpieli aromatycznej Twój pupil będzie dla Ciebie wyjątkowo piękny

6. Witaminy i suplementy na stawy – w zdrowym ciele zdrowy duch

7. Przysmaki z nutką miłości jak ciasteczka w kształcie serca?

8. Nowa karma, która ma miłość w nazwie: Carnilove, Nutrilove?

Wybierz coś specjalnie dla swojego pupila! Mając psa, lub kota nigdy nie jesteś sam!