• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Zabawki dla gryzoni

11 produkt(ów)

Kiedy myślisz o zabawkach dla gryzoni zapewne widzisz tylko kołowrotek dla chomika. Zapewniamy, że zabawek dla gryzoni jest dużo więcej i są one bardzo ważnym wyposażeniem ich klatki! Opiekun musi pamiętać, że gryzonie i króliki potrzebują stymulacji umysłowej i regularnych ćwiczeń. W naturze same dostarczają sobie potrzebnej rozrywki. W tym celu dużo biegają, bawią się ze sobą czy poszukują jedzenia, albo uciekają przed drapieżnikami. Zupełnie inaczej wygląda ich codzienność w klatce. Tutaj jedzenie dostają podane prosto do miseczki, ktoś sprząta za nie kuwetę, nie ma możliwości dalekich wędrówek, czy chowania się. Z jednej strony jest bardzo bezpiecznie, ale z drugiej może być nudno. Rutyna dnia, bez dodatkowych bodźców sprawi, że samo życie w pustej klatce będzie frustrujące i nieszczęśliwe dla naszego przyjaciela. Nie możemy na to pozwolić! W tym celu polecamy odpowiednio dobrane do gatunku zabawki dla gryzoni Dzięki nim zrekompensujesz królikowi czy gryzoniowi nudne życie w klatce. W tym dziale sklepu on line Apetete proponujemy Ci zakup zabawki dla myszy, zabawki dla szczura, królika, szynszyla i oczywiście chomika. Pamiętaj, że bez tych dodatków zwierzę będzie apatyczne, a nawet może mieć depresję!

Jakie zabawki dla gryzoni?

W naszym sklepie zoologicznym proponujemy ciekawe strong>zabawki dla gryzoni . Zarówno dla małych i większych pupili. U nas znajdziesz oczywiście kołowrotki dla chomika, świnki morskiej a nawet jeży. Po za tym proponujemy szeroki wybór hamaków i tuneli. W ofercie sklepu dostępne ciekawe zabawki dla gryzoni aktywizujące takie jak: drabinki, tunele, domki, wieżyczki, a także place zabaw, czy strawne zabawki dla królików a także karmniki na owoce i warzywa.

Zabawki dla królika

W ostatnimi czasie, coraz większą popularnością cieszą się jadalne zabawki dla królików. Taka jadalna zabawka dostarcza wielu wrażeń. Pobudza wszystkie zmysły od dotyku po smak. Wobec tego świetnie stymuluje. Dlatego nie mogło ich zabraknąć w naszej ofercie. Tutaj znajdziesz specjalne zabawki dla królika miniaturki te spożywcze, jak i drewniane, czy wykonane z materiału. Zapoznaj się z artykułami dla gryzoni i uzupełnij klatkę zwierzaka o potrzebne zabawki dla królika. Proponujemy Ci wybiegi dla gryzoni, kołowrotki, hamaki, które posłużą zarówno do spania jak i zabawy. Największym powodzeniem wśród królików cieszą się maty węchowe. Taka zabawka świetnie stymuluje węch i aktywizuje króliczka. Zapewniamy, że po takiej przygodzie królik będzie dobrze zmęczony, ale zadowolony. Ponadto króliki lubią bawić się piłeczkami z dzwoneczkiem! Jak widzisz w Apetete zapewniamy świetną rozrywkę i zabawę, zarówno dla królika jak i opiekuna. Dodam tylko, że nasze zabawki dla gryzoni i królików wykonane są z bezpiecznych materiałów i pochodzą tylko od sprawdzonych i polecanych producentów akcesoriów dla gryzoni.

Zabawki dla chomika

Chomiki poza kołowrotkiem czy kulą do biegania potrzebują również innych akcesoriów. W dziale zabawki dla chomika znajdziesz tunele dla gryzoni, drabinki a także domki dla gryzoni, czy całe place zabaw dla zwierzaka. Takie pomoce pozwolą zwierzakowi na wybieganie się a także dostarczą mu odpowiedniej stymulacji umysłowej. Dzięki temu dłużej będzie cieszył się doskonałym samopoczuciem i witalnością. Trzeba przyznać, że nie ma przyjemniejszego widoku jak szczęśliwy pupil. Zaś obserwowanie buszujących chomików po placu zabaw jest świetną rozrywką zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Zabawki dla myszy i myszoszkoczka

Myszka czy szczurek to bardzo aktywne i towarzyskie zwierzaki domowe. Choć większość czasu spędzają w klatce w zamknięciu można je oswoić i brać na ręce. Dzięki temu można też się z nimi świetnie bawić. Takie wspólne aktywności łączą silną więzią. Ponadto pamiętajmy, że samo życie w klatce i zabawy na ręku to za mało aktywności. Gryzonie potrzebują odpowiednich zabawek, zwłaszcza wtedy kiedy opiekun nie może poświęcić im dostatecznie dużo czasu. W takiej sytuacji świetnie sprawdzają się zabawki dla myszy interaktywne, takie jak kołowrotki do biegania, mostki do ćwiczeń wspinaczkowych, tunele do chowania, czy piłeczki. Decydując się na zakup zabawki dla szczura czy myszy trzeba wziąć pod uwagę kilka kwestii. Takie akcesoria powinny być nie tylko bezpieczne, ale przede wszystkim stymulujące. Co oznacza, że mają zachęcać pupilka do biegania, wspinania się, chowania, odkrywania żucia i wyszukiwanie jedzenia. Jednym słowem mają symulować naturalne zachowania innych gryzoni na wolności. Tylko wtedy zwierzak będzie szczęśliwy. W Apetete znajdziesz takie świetne zabawki dla myszoskoczka, myszki czy szczura jak rolki, tunele, huśtawki, wieżyczki oraz wiele innych. Dobrze dobrane zabawki gwarantują bezpieczeństwo a przede wszystkim świetną zabawę.

Zabawki dla szynszyla

Musisz pamiętać, że opieka nad zwierzakiem to nie tylko czysta klatka i pełna miska. Zabawa jest ważną częścią dnia każdego gryzonia. Szynszyle szczególnie doceniają każdą zabawkę oraz dobre towarzystwo opiekuna. W naszej ofercie znajdziesz też zabawki dla szynszyla Tutaj najlepsze drewniane zabawki dla szynszyla, kołowrotki, dyski, a także uwielbiane przez nie hamaki.

Apetete

Sklep zoologiczny Apetete proponuje szeroki asortyment dla gryzoni. Nasza oferta obejmuje zarówno klatki dla gryzoni, karmy, podłoża, a także witaminy, zabawki, domki dla gryzoni, posłania i wiele innych. Dzięki nam przygotujesz się kompleksowo na wychowanie i opiekę nad swoim małym przyjacielem.

Sklep Apetete jest również w mediach społecznościowych. Znajdziesz nas zarówno na Facebooku jak i na Instagramie. Gorąco zachęcamy dołączenia do listy odbiorców naszego newsletteru, dzięki temu będziesz mógł zaoszczędzić na zakupach dla pupilka! Regularnie rozdajemy kody rabatowe w naszych newsletterach i informujemy o akcjach promocyjnych. Jeśli Cię zainteresowaliśmy, a pewnie tak, to wystarczy, że podasz nam swój adres e-mail. To takie proste a tyle korzyści.