• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Torby transportowe dla psa

1 produkt(ów)

Torby dla psa

W tym dziale znajdziesz torebki dla psów różnych producentów w wielu wariantach kolorystycznych. Torebka dla psa powinna spełniać kilka wymagań, poniżej prezentujemy kilka przydatnych wskazówek, które pomogą zawęzić wybór.

Dobierz odpowiedni rozmiar torebki dla psa

Przed zakupem torebki dla psa dobrze jest zwierzaka zmierzyć. Musisz znać jego wysokość, długość a także wagę. Torebka dla psa powinna być na tyle duża, żeby zwierzę mogło się w niej obrócić, rozciągnąć a także położyć.

Jak dokładnie zmierzyć psa do zakupu torebki?

Zmierz jego plecy od szyi miejsca na obrożę, do podstawy jego ogona. Następnie dodaj kilka centymetrów do tego pomiaru.
Zmierz wysokość jego ramion od karku do ziemi. W przypadku miękkich torebek do uzyskanego wyniku dodaj 5cm, przy twardych torebkach różnica jest około 3cm.
Przy mierzeniu psa nie zapomnij go zważyć. Waga psa jest kolejnym czynnikiem do rozważenia przy wyborze transporterów/ torebki dla psa. Producenci określają wielkość i limity wagi dla torebek dla psów

Nasza rada: Jeśli Twój pies jest na skraju wymaganej wagi, lepiej wybrać większy rozmiar.

Do czego będziesz używać torebki dla psa

Zakup torebki dla psa powinien być odpowiednio przemyślany. Przed zakupem należy zastanowić się na wymaganiami naszej torebki. Jeśli ma ona służyć jako szybki transport, zwykła materiałowa torebka wystarczy, jeśli zamierzamy jej częściej używać to warto zainwestować w lepszą jakość. Zwykła bawełniana torebka szybko traci swój urok.

Wybierz styl swojej torebki dla psa

Torebki dla psów są dostępne w kilku podstawowych stylach, a Ty powinieneś wybrać rodzaj, który najlepiej będzie dopasowany do Twojej aktywności. Standardowe torebki o twardych ściankach – są czasem preferowane ze względu na ich wytrzymałość. Twarda powłoka zapewnia nieco lepszą ochronę dla twojego psa i jest łatwa do czyszczenia. Jeśli podróżujesz samolotem, to torebka z twardej powłoki będzie odpowiednia. Możesz preferować torebkę otwieraną od góry, który pozwala podnieść psa i umieścić go w środku. Miękkie torebki są najpopularniejsze dla psów małych ras takich jak: Yorkshire Terrier, Chihuahua, czy Maltańczyk. Przed zakupem sprawdź specyfikację rozmiarów i wagi podaną przez producenta. W naszym sklepie znajdziesz transportery i torby dla psów firmy Cozy Dog – Przenośne nosidełka naśladujące trend w standardowych torebkach dla kobiet stają się coraz bardziej popularne, jeśli podążasz za modą produkty Cozy Dog będą odpowiednie dla Ciebie i Twojego pupila

Przeczytaj na naszym blogu: