• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Adresówki i odblaski dla kota

4 produkt(ów)

Adresówki, odblaski

W tym dziale znajdziesz niezbędne akcesoria do przypięcia obroży dla kota, które pozwolą na łatwą identyfikację zwierzaka, a także sprawią ze będzie on lepiej widoczny podczas nocnych eskapad, mowa o adresatkach i odblaskach do przypięcia do obroży dla kota.

Koty uciekają – adresówka dla kota jest niezbędnym lokalizatorem
Nie jest niczym niezwykłym, że koty uciekają z domu – niektóre tylko na kilka godzin, niektóre na kilka dni, a niektóre na stałe. Utrata kota może być bardzo traumatyczna i właśnie w tym momencie właściciel powinien zadbać o odpowiednią identyfikacje na wypadek, gdyby ktoś go znalazł i wiedział, do kogo go zwrócić.
Podczas gdy niektóre koty mają charakterystyczne cechy wyglądu, pozwalające na łatwą identyfikację, większość wygląda podobnie: czarne, białe, szare które mogą być błędnie zidentyfikowane. Wiele kotów lubi wychodzić na zewnątrz na samodzielne spacery. Mogą jednak zostać ranne lub przestraszyć się lub wejść do otwartego samochodu i zostać przewiezione przez cały kraj, lub zamknąć się w szopie lub garażu. Koty są bardzo sprytne i nawet kot, który nie wychodzi z domu może uciec na klatkę, czy wyjść przez otwarte okno. Z tego powodu identyfikacja kota jest bardzo ważnym czynnikiem. Istnieją różne sposoby identyfikacji kota – identyfikacja wizualna z obrożą i adresówką, tatuowanie lub użycie mikrochipu. Mikroczipy to małe układy scalone, wielkości ziarna ryżu, który zawiera unikalny numer. Wyszkolona osoba wkłada ją pod skórę kota. Korzystając z czytnika mikroprocesorów, może w razie potrzeby odczytać, zidentyfikować i dopasować do danych kontaktowych właściciela.

Obroże z adresatką

Obroże z przywieszkami mogą być również używane do identyfikacji kotów i noszenia informacji kontaktowych za pomocą zawieszki lub małego mocowania mikro beczki z informacjami napisanymi na kartce.
Wielu właścicieli chce mieć formę identyfikacji wizualnej jako alternatywę dla mikroprocesora lub obok niego. Jeśli kot zostanie przewrócony na drodze i zabity, ciało nie może zostać sprawdzone pod kątem mikrochipu, ale miły człowiek może wziąć kołnierz i powiadomić właściciela, aby nieustannie nie szukali kota.
Zalety obroży z adresatką są takie, że od razu widać, że kot ma pewną identyfikację. Wady są takie, że taką adresatkę kot może łatwo utracić. Zwłaszcza jeśli obroża jest niewygodna i źle dopasowana. Obroże i identyfikatory dla kotów w formie mikro beczek, serduszek to tanie rozwiązanie.
Wadą takich identyfikatorów jest fakt, że czasem kot może zgubić je, dlatego w sklepie apetete posiadamy identyfikatory wszyte w obroże.

Oferty dla kota w sklepie apetete

W naszym sklepie apetete przygotowaliśmy bogatą ofertę akcesoriów dla kotów, które pozwolą wam na lepszą opiekę nad zwierzakiem. Adresówki, obroże dla kota czy szelki to doskonała forma zabezpieczenia zwierzaka na wypadek jego ucieczki. Ponadto proponujemy zajrzeć do działu witaminy i suplementy dla kota, w którym znajdziemy produkty wzmacniające odporność mruczącego przyjaciela.