• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY
 • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY

Smycze skórzane dla kota

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Wysokiej jakości smycze skórzane dla kota są dostępne w różnych rozmiarach do wyboru. Produkty te mogą być pokryte specjalną powłoką, chroniącą je przed uszkodzeniami mechanicznymi, mogącymi powstać w trakcie codziennej eksploatacji. Rekomendowane przez nasz sklep internetowy smycze skórzane dla kota są wykonane z wyjątkowo giętkiego, miękkiego i przyjemnego w dotyku materiału, którym jest ekologiczna skóra.

Smycze skórzane dla kota z funkcjonalnymi, bardzo mocnymi zatrzaskami

W zróżnicowanej ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się smycze skórzane dla kota. To produkty najwyższej jakości, wytwarzane przez firmy posiadające w swoim asortymencie akcesoria, ułatwiające opiekę nad zwierzętami. Smycze skórzane dla kota, które oferujemy klientom odwiedzającym naszą stronę internetową, są wykonane bardzo starannie. Posiadają one elementy metalowe, skutecznie zabezpieczone przed ryzykiem ich korodowania na skutek działania wilgoci. Skórzane smycze dla kotów można dopasować do rasy, rozmiarów ciała i wagi posiadanych pupili. Produkty te nie powodują żadnego dyskomfortu dla zwierzaka.

Skórzane smycze dla kotów posiadają wszystkie wymagane atesty i certyfikaty jakości. To wyroby oznaczone międzynarodowym symbolem CE- są aprobowane przez wszystkie kraje Unii Europejskiej. Smycze skórzane dla kotów z naszej oferty posiadają funkcjonalne zatrzaski, umożliwiające zabezpieczenie domowego pupila w trakcie odbywania z nim spacerów czy też odwiedzania lecznicy dla zwierząt. To produkty, do których można przytwierdzić przywieszkę bądź też specjalnie wykonaną plakietkę. Smycze skórzane dla kotów z naszej oferty są dostępne w różnych długościach do wyboru.

Smycze skórzane dla kota nie wymagające czasochłonnego konserwowania

Atrakcyjny asortyment naszego sklepu internetowego obejmuje markowe akcesoria, przeznaczone do codziennej opieki nad zwierzętami. Do tej kategorii zalicza się z pewnością skórzana smycz dla kota. To produkt znanej i cenionej firmy, który doskonale spełni swoje zadanie. Posiada on wysokie walory estetyczne i użytkowe. Skórzana smycz dla kota z naszej oferty przetrwa w doskonałym stanie przez bardzo długi czas. Użyte do jej produkcji materiały nie ulegają przytarciu, zmatowieniu, blaknięciu czy też deformacjom spowodowanym działaniem wilgoci lub też innych czynników zewnętrznych. To produkt, który można łatwo dopiąć do szelek bądź też obroży, jaką nosi pupil.

Skórzana smycz dla kota, którą oferujemy właścicielom domowych mruczków, nie powoduje podrażnienia skóry, co ma szczególne znaczenie u zwierząt cierpiących na różnego typu alergie. Smycz skórzana dla kota nie wymaga czasochłonnych zabiegów konserwujących i kosztownej pielęgnacji. W celu pozbycia się jakichkolwiek zanieczyszczeń, wystarczy przetrzeć ją lekko zwilżoną ściereczką. Wyrób ten nie musi być natłuszczany przy pomocy specjalnie dobranych preparatów lub też oliwy z oliwek, ponieważ użyta do jego produkcji skóra, została odpowiednio spreparowana i pokryta trwałym środkiem konserwującym. Zapobiega to jej rozwarstwieniu, pękaniu czy też kruszeniu się pod wpływem wysokiej temperatury powietrza, promieniowania słonecznego lub też zahaczenia o różnego typu przedmioty, szczególnie te o ostrych końcach.

  Najczęściej polecane na naszym blogu

  Smycze skórzane - Najczęściej zadawane pytania(FAQ)

  Dlaczego warto kupować smycze skórzane dla kota w internetowym sklepie zoologicznym apetete.pl?

  Nowoczesne smycze skórzane dla kota w internetowym sklepie zoologicznym apetete.pl to produkty najwyższej jakości. Sa one trwałe i wykonane z materiałów o potwierdzonej hipoalergiczności.

  Na co zwrócić uwagę podczas zakupu smycz skórzanej dla kota?

  W czasie wyboru smyczy skórzanej dla kota, warto ocenić, czy jest to produkt wykonany w sposób staranny. Stanowi to potwierdzenie jego trwałości, jak również efektownego wyglądu przez bardzo dławi czas.

  Jak wybrać najlepsze smycze skórzane dla kota?

  Najlepsze skórzane smycze dla kota powinny posiadać wymagane atesty i certyfikaty. To akcesoria dedykowane wszystkim rasom kotów, również tym o dużej masie ciała.