Smycze skórzane dla kota

8 produkt(ów)

Smycze skórzane dla kota

Jest tak szeroka gama smyczy dostępna w sklepie zoologicznym apetete że może Ci być trudno dowiedzieć, którą smycz wybrać dla swojego kota. Szukając nowej smyczy, rozważ styl I funkcję. Zebraliśmy listę najlepszych smyczy dla psów, aby dać właścicielom psów zestaw stylów idealnych dla
W tym dziale znajdziesz najpopularniejsze smycze – smycze skórzane, wyglądają one elegancko i zapewniają stabilny chwyt. Smycze skórzane to tak zwany old school, każdy kto miał psa miał kiedyś smycz skórzaną. Dzięki temu, że smycze skórzane występują w różnych rozmiarach: długościach i szerokościach mogą być również z powodzeniem stosowane na spacer z kotkiem. Smycz skórzana jest bardzo trwała, ładnie wygląda i klasycznie. Pasuje do każdych szelek, niezależnie od koloru. Smycze skórzane dla kota występują w trzech kolorach: brązowy – kolor skóry, tak zwany naturalny, ciemny brąz, czarny oraz czerwony. Czerwony kolor uzyskują rymarze poprzez barwienie skóry, dlatego czasem ten barwnik ma tendencje do puszczania, zwłaszcza kiedy zostanie zmoczony – przez wodę, np.: deszcz czy nasze spocone dłonie. Mimo wszystko czerwone skórzane smycze, cieszą niezwykłą i niegasnącą popularnością. Wyglądają ładnie a zwłaszcza kiedy nasz zwierzak jest w kolorze czarnym czy ciemno brązowym to czerwona obroża w połączeniu z czerwoną smyczą wygląda klasycznie i elegancko.

Smycz skórzana regulowana dla kota

Smycz regulowana to nic innego jak smycz z dodatkowym karabińczykiem oraz kółeczkami do przepięcia smyczy w inne miejsce. Dzięki regulacji można skracać i wydłużać smycz wedle potrzeb, jeśli chcemy dać kotu więcej swobody możemy ją wydłużyć nawet do 2,5 m. To wystarczająca długość na spacery z kotkiem.

W sklepie zoologicznym znajdziesz nie tylko smycze skórzane dla kota i dla psa

W naszym sklepie apetete dostępne są nie tylko smycze dla kota skórzane, ale także nylonowe, smycze do samochodu, czy smycze linki oraz najwygodniejsze do prowadzenia smycze flexi z ergonomiczną rączką. Ponadto szeroki wybór wzorów i kolorów smyczy, możliwość posortowania ich wedle potrzeb: koloru, materiału z jakiego została wykonana smycz ułatwia zakupy w naszym sklepie.