Smycze taśmowe dla kota

1-30 of 57

Smycze taśmowe dla kota

Prezentujemy najpopularniejsze smycze dla kota – smycze taśmowe od najlepszych producentów: Trixie, Zolux, Nobby, Dino , Dingo. Polecamy zapoznać się z całą ofertą smyczy, dla właścicieli kotów mamy do wyboru: ładne smycze taśmowe, smycze z linki, czy automatyczne.
W tym dziale – smycze dla z taśmy przeznaczone na spacer z kotem Czym wyróżniają się smycze taśmowe dla kota – Taki rodzaj smyczy został wykonane z nylonowej taśmy. Wyróżnia go lekkość oraz niezwykła funkcjonalność: są lekkie, można je prać w pralce, zajmują mało miejsca i są niezawodne. Dodatkową ich zaletą jest różnorodność wzorów , kolorów i dobra cena. Jeśli szukasz konkretnego koloru smyczy taśmowej dla kota w naszym sklepie znajdziesz ją bez problemu. Wszystko to dzięki filtrom produktów dostępnych po lewej stronie.

Jak znaleźć smycz dla kota, która będzie niezawodna i ładna

W sklepie zoologicznym apetete poznasz bogatą ofertę kolorowych smyczy z taśmy dla kota. Piękne kolory i wzory sprostają wymaganiom każdego opiekuna mruczącego przyjaciela

Rodzaje smyczy taśmowych dla psa w sklepie apetete

  • Chaba – smycze dla kotów w różnych rozmiarach i kolorach, odpowiednie zarówno dla małych jak i dużych psów
  • Ferplast
  • Nobby

W sklepie apetete szeroka oferta smyczy taśmowych dla Twojego kota

Smycz dla kota powinna być przede wszystkim wygodna i podobać się Tobie, dlatego w sklepie apetete mamy tak szeroki wybór produktów w różnych wzorach i kolorach, biała smycz, a może zielona? Jaki jest Twój ulubiony kolor? W sklepie apetete znajdziesz produkt idealny, w dobrej cenie i w doskonałym wzornictwie.