• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Transportery dla gryzoni

2 produkt(ów)

Zamierzasz kupić gryzonia, albo już go masz i planujesz wspólną podróż, a może czeka was wizyta u weterynarza? Jest wiele powodów i sytuacji w których przyda Ci się transporter dla gryzonia. W tym dziale sklepu Apetete znajdziesz transportery i szelki oraz inne akcesoria dla gryzoni.

Transportery dla gryzoni i małych zwierząt

Jest wiele powodów dla których musisz zaopatrzyć się w transporter dla gryzonia. Taki sprzęt podróżny pozwoli Ci bezpiecznie przewieźć zwierzątko do weterynarza, hotelu dla gryzoni. Możesz też przetrzymać zwierzaka w transporterze podczas czyszczenia klatki. Wówczas masz pewność, że nie ucieknie daleko i masz go na widoku. Transportery dla gryzoni są małe i poręczne. Nie ważą wiele wobec tego, nawet dziecko może je nieść. Dodatkowo większość modeli posiada rączkę, uchwyt który ułatwia przenoszenie pojemniczka z gryzoniem. W naszym sklepie Apetete znajdziesz transportery dla gryzoni i zwierząt w różnych kształtach i kolorach, a przede wszystkim w wielu rozmiarach. Dzięki temu dobierzesz odpowiedni transporter dla swojego pupila. Transporter dla chomika jest najmniejszy, można go zastosować również dla myszki, czy innego mikro gryzonia. Transporter dla świnki morskiej wielkością odpowiada potrzebom takich zwierząt jak koszatniczki czy dorosłe chomiki syryjski, albo jeż pigmejski. Duży transporter dla królika będzie odpowiedni również dla świnki morskiej czy szynszyla. Wybierz idealny dla swojego zwierzaka z naszej obfitej oferty Apetete.

Szelki i akcesoria podróżne

W tym dziale znajdziesz również odpowiednie szelki dla królika, świnki morskiej albo tchórzofretki. Jeśli chcesz wyprowadzać pupila na spacer to musisz się zaopatrzyć w wygodne szelki i odpowiedniej długości smycz, ponadto znajdziesz u nas inne akcesoria podróżne, które możesz zabrać na spacer z przyjacielem, albo dłuższą wycieczkę.

Apetete

Oferta naszego sklepu pozwoli Ci zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria jak klatki dla gryzoni, u nas znajdziesz również wanienki dla szynszyla, oraz zabawki dla gryzoni, które można wstawić do klatki. Poza świetną ofertą proponujemy Ci miłą obsługę i jasne zasady zakupów. W Apetete otrzymujesz od nas mały podarunek, który prosimy wybrać z naszej strefy prezentów. Jeśli chcesz pochwalić się swoim przyjacielem, to koniecznie wyślij nam jego zdjęcie lub opatrz #pupilapetete