• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY
 • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY

VetExpert Hepatiale Forte małe psy i kot 40 kapsułek

Opinie klientów (7)
Kod produktu: PVEM007
Marka: VETEXPERT
VetExpert Hepatiale Forte małe psy i kot 40 kapsułek
59,99 zł
 • - +
 • Informacje

  Hepatiale Forte małe psy i kot

  Preparat wspomagający funkcje wątroby w przypadkach niewydolności oraz zaburzeń czynnościowych

  Podstawowe cechy produktu:

  • Preparat doustny dla psów i kotów.
  • Zalecany w celu wspomagania funkcji wątroby.
  • Zawiera najlepsze źródło ornityny – niezbędnego składnika przy niewydolności wątroby.
  • W formie kapsułki

  Kapsułka Hetapiale jest wygodna w podawaniu – można podać w całości do jamy ustnej albo wymieszać z karmą/

  Preparat przeznaczony dla psów i kotów z zaburzeniami czynności i chorobami wątroby. Główną substancją aktywną jest fosfatydylocholina (pozyskiwana z soi) zawierająca cholinę i asparaginian ornityny (jako źródło ornityny).

  Fosfatydylocholiny to związki z grupy fosfolipidów zawierające grupę cholinową niezbędną w procesie odnowy komórek wątroby. Ponieważ tłuszcz i cholesterol pochodzące z pokarmu transportowane są do wątroby za pomocą lipoprotein zwanych chylomikronami ale bez fosfatydylocholiny, ten tłuszcz i cholesterol byłyby magazynowane w wątrobie – co szybko doprowadziłoby do zaburzeń metabolicznych.

  Dlaczego cholina jest ważna i co daje preparat hepatiale forte?

  W wyniku niedoboru choliny organizm zaczyna się bronić na kilka sposobów. Powodując uszkodzenia wątroby, a także rozwijając guzy. Ponieważ brak choliny powoduje mutację DNA> skutkiem czego są zaburzenia w procesie naprawy DNA. Również niedobór choliny powoduje wzrost stresu oksydacyjnego w wątrobie, co zwiększa prawdopodobieństwo uszkodzeń DNA ; d) niedobór choliny może prowadzić do zaburzeń w procesie usuwania szkodliwych metabolitów komórek wątroby, przyczyniając się do rozwoju raka wątroby. Jak widać cholina pełni wiele bardzo ważnych funkcji dla wątroby, a fosfatydylocholina jest jej najlepszym i najbezpieczniejszym źródłem.

  Fosfolipidy pochodzące z pokarmu są wbudowywane do błon komórek wątroby, co umożliwia ich szybszą regenerację. Są także niezbędne do prawidłowego przebiegu procesów rozmnażania się komórek wątroby ( proliferacji) Mogą także hamować aktywność enzymów produkujących kolagen podczas zwłóknienia wątroby.

  L-asparaginian L-ornityny Występuje jako suplement diety podawany w celu obniżenia stężenia amoniaku we krwi. Prowadzi to do ustąpienia objawów encefalopatii wątrobowej związanej z marskością wątroby.

  Oba aminokwasy odgrywają ważną rolę w detoksykacji amoniaku oraz biosyntezie proliny i poliamin. Poliaminy uważane są za związki odgrywające kluczową rolę podczas syntezy DNA oraz replikacji komórek, a także stymulacji regeneracji wątroby.

  wskazania do stosowania: w stanach chorobowych, uszkodzeniu tkanek, niewydolności narządów, nadmiernym metabolizmie, w okresie wzrastania, ciąży lub braku enzymów cyklu mocznikowego, dieta powinna być suplementowana L-asparaginianem i L-ornityną.

  W stanach niedoboru ornityny, codzienna suplementacja powinna być wystarczająca do uzyskania odpowiedniego stężenia ornityny w tkankach, co zapobiega hiperamonemii poposiłkowej ( zwiększony poziom mocznika)

  Skład:
  Nasiona oleiste, owoce oleiste i ich produkty pochodne.
  Fosfolipidy (phospholipidum ex soja) zawierające fosfatydylocholinę.

  Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni:
  59,99 zł

  Dawkowanie

  Koty: 1 kapsułka dziennie
  Psy: 1 kapsułka na 5 kg masy ciała dziennie.
  Kapsułkę Twist Off można podać w całości do jamy ustnej lub przeciąć, a następnie jej zawartość wymieszać z karmą lub podać bezpośrednio do jamy ustnej.

  Dla osiągnięcia optymalnych efektów zaleca się stosowanie preparatu w okresie od 1 do 3 miesięcy, a w przypadkach przewlekłych – do 6 miesięcy.

  Informacje dodatkowe
  Kod towaru PVEM007
  Kod kreskowy 5907752658884
  Waga [kg] 0.1000
  Producent VETEXPERT
  Opinie  7 0 5 5

  Opinie naszych Klientów (7)

  5
  Super!
  5
  Klient ocenił produkt: Doskonale
  5
  Klient ocenił produkt: Doskonale
  5
  Klient ocenił produkt: Doskonale
  5
  Klient ocenił produkt: Doskonale
  5
  wzmacniają wątrobę
  5
  Klient ocenił produkt: Doskonale

  Osoby które wybrały VetExpert Hepatiale Forte małe psy i kot 40 kapsułek przeglądały także: