• DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Suplementy diety na sierść i skórę dla psa

20 produkt(ów)

Sposoby na piękną sierść Twojego psa

Czy chciałabyś, aby szata Twojego psa wyglądała na zdrową i błyszczącą? efekt jaki uzyskujesz po wyjściu od fryzjera – w przypadku psów groomera może być podtrzymany jeśli zapewnisz psu odpowiednią opiekę. Na doskonały wygląd sierści i skóry psa wpływ ma jego ogólna kondycja zdrowotna, odpowiednia zewnętrzna pielęgnacja – regularne szczotkowanie, kąpiele. Federacja weterynaryjna zaleca kąpanie psa minimum raz na 3 miesiące, a ponadto dieta. W sklepie apetete przeznaczonym dla psów, znajdziesz asortyment w tym suplementy diety, które zadbają o dodatkową ochronę płaszcza Twojego ukochanego pupila. Uznajemy zasadę, że co zewnątrz to wewnątrz.

Zdrowy pies wygląda ładnie

Utrzymanie zdrowej i lśniącej sierści zaczyna się od wewnątrz, czyli od diety psa. Wysokiej jakości karma dla psa jest podstawą utrzymania jego zdrowej sierści i skóry. Upewnij się, że twój pies otrzymuje zbilansowaną dietą odpowiednią do jego wieku i poziomu aktywności. Suplementy, takie jak omega-3, oleje rybne i oleje z ogórecznika mogą zniwelować problemy ze skórą i włosami. Dostępne są różne formy preparatów: tabletki, pasty, oleje, a także dodatki witaminowe w postaci pysznych przekąsek dla szczeniąt czy dorosłych psów.

W sklepie apetete proponujemy oleje z ryb – zawierają kwasy tłuszczowe Omega-3 i Omega-6
Tabletki, kapsułki z biotyną, cynkiem, drożdżami – działają odżywiająco na skórę, sierść psa, odbudowują skórę i mają działanie przeciwbakteryjne.
W naszym dziale znajdziesz produkty Veto Skin, Vet Expert, Dr. Seidel, Efaderm, 8in1.

Czego nie powinno zabraknąć w diecie na piękny włos

Pomóc w zmniejszeniu wypadania, suchości i łuszczenia skóry pomogą żółtka jaj – zawierają tłuszcze i witaminy rozpuszczalne w tłuszczach, które odżywiają skórę i sierść”
Regularne ćwiczenia utrzymają twoje szczenię i płaszcz w świetnej formie, mówi Hance.

“Upewnienie się, że Twój pies jest zdrowy, jest kluczem do rozwoju i utrzymania lśniącej, pięknej sierści” – poza odpowiednią dietą – profilaktyka chorób skóry obejmuje również ćwiczenia i spacery połączone z aktywnością. Jak to mówią w zdrowym ciele zdrowy duch. Obejmuje codzienną aktywność i spacery.

Co więcej pomoże na sierść

Nawet najlepsza dieta nie zastąpi zewnętrznej pielęgnacji psa. Regularne szczotkowanie pomaga utrzymać włosy w doskonałym stanie. Szczotkowanie pomaga w rozprowadzaniu naturalnych olejków/tłuszczów po całym płaszczu/szacie psa = wzmacniając go i czyniąc odpornym na uszkodzenia mechaniczne. Zaleca się stosowanie odpowiednich akcesoriów do pielęgnacji szaty psa, dla zwierząt długowłosych najlepsze są miękkie szczotki i zgrzebła, gumową szczotkę używamy do pielęgnacji szaty psów o naprawdę krótkich włosach.
Poza szczotkowaniem na wygląd sierści ważny wpływ mają regularne kąpiele. Pamiętaj aby używać szamponów i odzywek przeznaczonych dla psów – w sklepie apetete znajdziesz szeroką ofertę akcesoriów groomerskich dla psów nie tylko suplementy diety na piękną sierść, ale również szczotki, zgrzebła, nożyczki, ścierki oraz szampony, odzywki i maski dla psów. Wszystko w jednym miejscu, szeroki wybór, doskonałe ceny, stałe promocje, a do tego fantastyczny program rabatowy dla klientów.