• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY
 • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY

Dronspot krople odrobaczające dla średnich kotów 60mg / 15mg

Opinie klientów (27)
Kod produktu: KBAY003
Marka: VETOQUINOL
Dronspot krople odrobaczające dla średnich kotów 60mg / 15mg
72,60 zł
 • - +
 • Informacje

  Dronspot roztwór do nakrapiania dla średnich kotów 60mg / 15mg

  Preparat do odrobaczania kotów do stosowania na skórę

  Podstawowe cechy produktu:
  • Dla kotów od 2,5 kg do 5 kg
  • Każda pipetka 0,70 ml zawiera
  • Skutecznie zabija wszystkie pasożyty - w zwalczaniu robaków obłych i robaków płaskich jako cała kuracja skuteczne jest jednokrotne podanie
  • Preparat dla kotów przeciwko robakom płaskim i obłym
  • Nie stosować u kociąt poniżej 8 tygodnia życia lub ważących poniżej 0,5 kg.
  • Nie stosować w przypadkach znanej nadwrażliwości na substancje czynne lub na dowolną substancję pomocniczą
  • Prazykwantel 60 mg i Emodepsyd 15 mg
  Każdy właściciel kota przekonał się na własnej skórze, o tym jak ciężko jest podać kotu tabletkę. W odpowiedzi na prośby klientów pojawił się środek ułatwiający odrobaczanie. Przy nim inne preparaty odrobaczające nie mają żadnych szans. Vetoquinol - producent leków dla ludzi i zwierząt przygotował specjalne krople przeciw pasożytom dla kotów, do stosowania bezpośrednio na skórę. Dzięki temu, że nie musimy ich podawać kotu do pyska, co nie jest łatwe. Oszczędzamy swój czas i zdrowie. Ponadto takie odrobaczanie jest dla kota mniej stresujące. Wystarczy podczas pielęgnacji, np: szczotkowania zakroplić kota i poczekać aż preparat wyschnie. Zaletą tego środka na pasożyty jest również jego wysoka skuteczność! Dronspot preparat na robaki wewnętrzne działa tak samo jak tabletka, a przy tym nie stresuje kota!

  Dlaczego musimy odrobaczać kota

  Regularne odrobaczanie kotów pozwoli zachować im zdrowie i witalność na dłużej. Bez względu na miejsce przebywania zwierzaka, kot jest stale narażony na inwazję pasożytów zarówno tych wewnętrznych jak i zewnętrznych. Zaniedbanie odrobaczaniajest nie tylko szkodliwe i niebezpieczne dla naszych pupili, ale również dla nas samych.* Koty które polują na myszy, i inne gryzonie są szczególnie narażone na pasożyty. Małe gryzonie są żywicielami pośrednimi dla pasożytów wewnętrznych. Ponadto koty, które żyją z nami w domu i nie wychodzą na zewnątrz, również mogą zakazić się pasożytami, kiedy przyniesiemy je na butach ze spaceru. Jakie pasożyty zagrażają kotom?

  Robaki występujące u kota Nicienie zwane glistami

  Pasożyty najczęściej występującerobaki u kota. U kotów mamy do czynienia z odmianą Toxocara cati czy Toxocara leonina. Do zakażeń dochodzi podczas ssania mleka matki ( jeśli kotka przed nie była odrobaczana). U osobników dorosłych objawy mogą być niespecyficzne, istotą jest liczba robaków. Znacznie gorzej znoszą zarażenie kocięta, u których w skrajnych przypadkach dochodzi nawet do śmierci. Do powszechnie występujących objawów zaliczyć możemy biegunki na przemian z zaparciami, wychudzenie przy zachowanym apetycie, gorszą okrywę włosową, brzuch ulegający wzdęciom, anemię. Przy dużej

  Tasiemce u kotów

  Najczęściej występujący Dypilidium caninum, który przenoszony jest przez pchły i wszy, dlatego poza odrobaczaniem warto zadbać o odpchlenie zwierzaka i profilaktykę przeciwko pchłom. Inwazję pasożytem można zaobserwować u czworonoga. Wówczas wygląda to jak pestki dyni w okolicy odbytu lub na sierści. Preparat Dronspot działa na tasiemce, wszystkie rodzaje wymienione w ulotce. czyli: Robaki płaskie (tasiemce),Tasiemiec psi - Dipylidium caninum (postaci dojrzałe i niedojrzałe), Tasiemiec Taenia taeniaeformis (postaci dojrzałe), Tasiemiec bąblowcowy Echinococcus multilocularis (postaci dojrzałe)

  Na jakie pasożyty działa preparat Dronspot?

  Robaki obłe (glisty, nicienie)Toxocara cati (postaci dojrzałe, niedojrzałe, stadia larwalne L4 i L3), Toxocara cati (stadia larwalne L3) – leczenie kotek w okresie późnej ciąży w celu zapobiegania przeniesieniu drogą laktogenną na potomstwo, Toxascaris leonina (postaci dojrzałe, niedojrzałe i stadia larwalne L4), Ancylostoma tubaeforme (postaci dojrzałe, niedojrzałe i stadia larwalne L4).

  Środki ostrożności

  • W trakcie nakładania produktu nie należy jeść, pić, ani palić..
  • Należy unikać bezpośredniego kontaktu z miejscem podania, dopóki jest wilgotne. Należy unikać kontaktu dzieci ze zwierzętami bezpośrednio po aplikacji..
  • Po podaniu należy umyć ręce..
  • W sytuacji przypadkowego rozlania na skórze, należy natychmiast zmyć go wodą i mydłem..
  • W sytuacji przypadkowego dostania się produktu do oczu, należy obficie przepłukać je wodą..
  • Jeśli podrażnienie skóry lub oczu utrzymuje się, lub jeśli produkt został przypadkowo połknięty, należy niezwłocznie zasięgnąć pomocy medycznej oraz przedstawić lekarzowi ulotkę informacyjną lub opakowanie.
  • Przez pierwsze 24 godziny po aplikacji produktu nie należy pozwalać dzieciom na długotrwały, bliski kontakt (na przykład przez spanie) z leczonymi kotami.
  • Rozpuszczalnik użyty w produkcie może plamić niektóre materiały, łącznie ze skórą, tkaninami, tworzywami sztucznymi i wykańczanymi powierzchniami. Należy pozwolić, aby miejsce podania produktu wyschło, zanim dopuści się do jego kontaktu z takimi materiałami..

  Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni:
  72,60 zł

  Dawkowanie

  U kotek ciężarnych, w celu zapobiegania przeniesieniu Toxocara cati (stadia larwalne L3) wraz z mlekiem na potomstwo, skuteczne jest jednorazowe podanie na około siedem dni przed spodziewanym porodem.

  Informacje dodatkowe
  Kod towaru KBAY003
  Kod kreskowy 5909991409036
  Waga [kg] 0.1000
  Producent VETOQUINOL
  Opinie  27 0 5 5

  Opinie naszych Klientów (27)

  5
  Super,bez problemu że musi połknąć tabletkę,zakraplamy na skórę i problem znika
  5
  Klient ocenił produkt: Doskonale
  5
  Klient ocenił produkt: Doskonale
  5
  Produkt dobry i fajnie go się aplikuje na futerko a nie do pyszvzka
  5
  Krople są bardzo wygodne. Odrobaczam kotka, który jest bezdomny. Nie mogę wziąć go do domu więc opiekuję się nim na zewnątrz. Dokarmiam kotki. Wśród nich jest jeden kotek, który trochę chorował. Więc zaczęłam go leczyć. Po wyleczeniu co 3 miesiące go odrobaczam. Tabletki odpadają, bo wątpię bym była mu wstanie podać do pyszczka. Kiedyś próbowałam mu przemycić tabletki w pokarmie, ale tak mielił w pyszczku, że za każdym razem wypluwał. Więc krople są super rozwiązaniem. Zauważyłam, że po podaniu kropelek na pasożyty ma lepszy apetyt, więc myślę że działają.
  5
  Klient ocenił produkt: Doskonale
  5
  Wygodny sposób aplikacji zdecydowanie na plus. Zakupiłam dla całej gromadki.
  5
  Klient ocenił produkt: Doskonale
  5
  Klient ocenił produkt: Doskonale
  5
  Kropelki bardzo użyteczne.
  5
  Klient ocenił produkt: Doskonale
  5
  Wszystko ok, szybka wysyłka, krople na odrobaczanie kotów jeszcze nie użyte
  5
  Klient ocenił produkt: Doskonale
  5
  To jest oryginalny produkt i działa wzorowo.
  5
  Wygodny spot-on w pipetach.
  5
  Bardzo dobry produkt.
  5
  Klient ocenił produkt: Doskonale
  5
  Klient ocenił produkt: Doskonale
  5
  Klient ocenił produkt: Doskonale
  5
  Klient ocenił produkt: Doskonale
  5
  Aplikacja jest bardzo wygodna i nieskomplikowana.
  5
  Świetnie chronią, nie są drogie więc polecam te krople z czystym sumieniem. Wystarczy wetrzeć preparat w sierść, na wysokości karku. Jedyny produkt do którego jestem w 100% przekonana.
  5
  Skuteczny srodek na robaki
  5
  Bardzo praktyczne w użyciu, bez żadnych dodatkowych wymagań. Świetnie chronią, nie są drogie więc polecam te krople z czystym sumieniem. Jak najbardziej spełnia swoje zadanie. Zapach z czasem się ulatnia i jest niewyczuwalny.
  5
  Wystarczy nanieść kilka kropli na sierść i lekko wetrzeć. Cenię sobie skuteczność działania i ochronę mojego Futereczka
  5
  Łatwa aplikacja.
  5
  Klient ocenił produkt: Doskonale