• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY
 • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY

Szampony na pchły i kleszcze dla kota

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Szampony na pchły, kleszcze

Pchły i kleszcze to popularne szkodniki, których należy się wystrzegać. Pchły przenoszą inne pasożyty takie jak tasiemce, wywołują pchle zapalenie skóry, alergie i nieprzyjemny świąd. Kleszcze są dużym zagrożeniem dla życia zwierząt –przenoszą choroby wywołujące bolesność, a także gorączki. Te choroby mogą nawet doprowadzić do śmierci zwierzęcia. Dlatego tak ważne jest zapewnienie kotom odpowiedniej profilaktyki przeciwko kleszczom. W sklepie Apetete znajdziesz kilka ciekawych produktów, które pomogą skutecznie zabezpieczyć Twojego pupila.

Co to jest szampon na pchły i kleszcze

Szampon na pchły i kleszcze jest specjalnym leczniczym szamponem dla zwierząt domowych, takich jak psy czy koty. Zawiera on składniki, które wspomagają walkę z pasożytami skórnymi, działa odstraszająco, a przy okazji myje i pielęgnuje sierść Twojego kota. W sklepie Apetete znajdziesz szampony na pchły i kleszcze od najlepszych producentów takich jak: Amiwet, który zawiera składniki, które zabijają pchły i / lub kleszcze.

Jak stosować szampony na pchły i kleszcze u kota

Szampon przeciw pchłom i kleszczom dla kota stosujemy podczas standardowej kąpieli nakładając szampon na zmoczoną sierść kota. Jak wiadomo koty rzadko uwielbiają kąpiele co może sprawić sporo kłopotów właścicielowi i stresu zwierzakowi.
Dlatego firma Amiwet udostępniła produkt odstraszający w postaci pianki do użycia na sucho, która świetnie się sprawdzi w takiej sytuacji.

Profilaktyka przeciwko pchłom i kleszczom w sklepie Apetete

W naszym sklepie przeznaczonym dla miłośników zwierząt, zwłaszcza psów i kotów znajdziesz szereg produktów, które pozwolą Ci zadbać o zdrowie Twojego pupila. Wiemy o tym, jak ważną częścią opieki nad kotem jest profilaktyka przeciwko pchłom i kleszczom, dlatego oferujemy tylko sprawdzone rozwiązania. W tym dziale znajdziesz zarówno preparaty bójcze jak i odstraszające na pchły i kleszcze. Badania pokazują że stosowanie ich razem zwiększa bezpieczeństwo Twojego pupila.


  Najczęściej polecane na naszym blogu


  Szampony na pchły, kleszcze - Najczęściej zadawane pytania(FAQ)

  Jaki szampon dla kota na pchły?

  Dobry szampon dla kota na pchły powinien natychmiast zlikwidować pasożyty żerujące na skórze zwierzaka. Szampon na pchły tworzy pianę, która najpierw unieruchamia pchły, a następnie powoduje ich obumarcie. Należy wybrać taki szampon, który nie tylko skutecznie pozbędzie się pcheł, ale również będzie delikatny dla kociej skóry i nie spowoduje podrażnień. Wydajne i tanie szampony dla kotów na pchły można zakupić w sklepach zoologicznych jak Apetete.

  Jak skutecznie pozbyć się pcheł u kota?

  Aby raz na zawsze i skutecznie pozbyć się pcheł u kota, należy zakupić odpowiedni szampon, który zabija żerujące na skórze pasożyty. Szampon na pchły dla kota to wydajny preparat, który należy wmasować w sierść zwierzaka, a po kilku minutach obficie spłukać wodą. Piana powstała w trakcie masowania unieruchamia pchły, a następnie prowadzi do ich całkowitego obumarcia. Preparaty na pchły dla kota mają delikatną formułę i nie podrażniają skóry zwierzęcia, jedynie prowadzą do całkowitego wyginięcia pasożytów.

  Co na pchły dla kota?

  Jeśli na skórze naszego pupila zauważyliśmy niewielkie poruszające się żyjątka, oznacza to, że nasz kot ma pchły. W tym wypadku należy jak najszybciej zakupić szampon na pchły dla kota. Ten preparat skutecznie zabija pchły żerujące na kociej sierści i skórze, a przy tym jest całkowicie bezpieczny dla zwierzęcia. Aby zapobiec pojawianiu się pcheł w przyszłości, należy aplikować na skórę kota preparaty, które zapobiegają przed insektami. Mogą to być krople, spraye lub tabletki, które należy wymieszać kotu z jego ulubioną mokrą karmą.