ScanVet ArthroFlex

Kod produktu: GI00723
Producent: SCAN VET
Warianty do wyboru
  250ml Bestseller  
  160,90 zł
  - + Kup
  500ml  
  189,90 zł
  - + Kup

  Cena: 0,00 zł

 • - +
Informacje

ScanVet ArthroFlex

Preparat na stawy i kości

Podstawowe cechy produktu:

 • Przeznaczony jest głównie dla psów a także dla innych hodowlanych zwierząt mięsożernych np: koty.
 • Odnawia chrząstkę stawową, poprawia funkcjonowanie stawów.
 • Zalecany dla psów uprawiających sport obciążający stawy: np: agility.
 • Może być także stosowany wspomagająco w leczeniu innych uszkodzeń stawów lub zaburzeń rozwojowych chrząstki stawowej.

ScanVet ArthroFlex w płynie, chroniący stawy i kościec psa. Zalecany szczególnie wszystkim rasom o podwyższonym ryzyku wystąpienia chorób związanych z aparatem ruchu oraz zwierzętom w starszym wieku

ScanVet ArthroFlex zawiera składniki pozwalające na odnowę chrząstek stawowych, od których zależy właściwa czynność stawów i sprawność ruchowa Twojego psa. Chrząstki stawowe zapewniają idealnie gładkie powierzchnie pomiędzy kośćmi tworzącymi staw, dzięki czemu podczas obciążenia stawów tarcie jest minimalne. Uszkodzenia chrząstek prowadzą nie tylko do zmniejszenia aktywności psa, ale utrudnia wykonywanie wszelkich podstawowych czynności życiowych zwierzęcia.

Sfosowanie:
Pierwsza kuracja powinna trwać sześć tygodni. Dla większości psów jest to okres wystarczający. Poprawa zdrowia po zastosowaniu Arthroflex może być stopniowa lub nagła Jeżeli poprawa postępuje stopniowo może nie zostać zauważona przez właściciela. W związku z tym należy kontynuować stosowanie dawki podstawowej w ciągu przynajmniej sześciu tygodni zanim podejmie się decyzję o rezygnacji z podawaniu preparatu. W przypadkach gdy poprawa stanu zwierzęcia następuje stopniowo odstawienie preparatu może powodować nawrót choroby.

Stosowanie/dawkowanie:
Podawać doustnie. Dawkowanie uzależnione jest od celu stosowania, wieku i masy ciała zwierząt:
psy młode – profilaktycznie: 2,5 ml/dzień przez 3 miesiące, leczniczo: 4 ml/dzień przez 2-4 tyg. lub do ustąpienia objawów,
psy dorosłe o masie ciała do 40 kg – leczniczo: 5 ml/dzień przez 14-28 dni lub do ustąpienia objawów, następnie dawkę można zmniejszyć do 2,5 ml/dzień.
Inne zwierzęta mięsożerne – dawkowanie ustalane indywidualnie, po konsultacji z lekarzem weterynarii.

Trwałość/warunki przechowywania:
24 miesiące od daty produkcji. Termin ważności podany na opakowaniu. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w oryginalnym opakowaniu.

Informacje dodatkowe

Kod towaru GI00723
Opinie

Jeszcze nikt nie ocenił tego produktu, bądź pierwszy i podziel sie swoją opinią.