• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY
 • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY

Klatki dla gryzoni

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

W tym dziale naszego sklepu zoologicznego Apetete - znajdziesz pomieszczenia i klatki dla zwierząt domowych, takich jak króliki, fretki, szynszyle czy koszatniczki. Także proponujemy ci dogodne rozwiązania i klatki dla gryzoni. Jednym słowem znajdziesz tu kojce, klatki domki które zapewnią Twojemu pupilowi wygodne miejsce do spania i odpoczywania.

Zapewniamy bezpieczeństwo każdemu gryzoniowi i małemu zwierzakowi domowemu, od małej myszki, szczury, fretki, szynszyle, koszatniczki, chomiki, świnki morskie, wiewiórki, jeże,

  Jakie klatki dla gryzoni?

  Nie każde małe zwierzę domowe jest gryzoniem. Gryzonie to grupa zwierząt, których zęby górne – siekacze stale rosną, do takich zwierząt zaliczamy domowe szczury, chomiki, myszy, a także świnkę morską oraz wiewiórkę. Kiedyś do gryzoni zaliczane były również króliki, jakby nie patrzeć tym zwierzakom również stale rosną zęby. Dziś obejmowanie ich rzędem gryzoni jest uważane za błąd. Prawidłowo powinno się króliki również te domowe, zaliczać do grupy zajęczaków. Kiedy już wiemy, kto jest kim w naszym domu – pora na znalezienie mu odpowiedniego miejsca do spania i nie tylko. Wybór klatki dla gryzoni powinien odbyć się jeszcze przed zakupem zwierzaka. Jednak jeśli posiadasz już małego domownika i okazało się, że obecna klatka jest dla niego za ciasna tutaj znajdziesz odpowiednie pomieszczenie z podziałem na wielkość oraz gatunek zwierzaka.

  Klatki dla chomików

  Chomiki to małe zwierzątka, w zależności od gatunku mogą sięgać od 10 cm do 20 jak chomik Syryjski. Chomiki małe karłowate, powinny mieszkać w domkach zrobionych ze szkła, albo z plastiku, dobrym rozwiązaniem są domki modułowe, które wyglądają jak plastikowe rurki w oceanarium. Pozwalają one dzieciom na obserwację życia zwierzaka, bez jego dotykania. W naszym sklepie Apetete znajdziesz odpowiednie klatki dla chomika karłowatego jak i klatki duże dla chomika syryjskiego, również piętrowe, z wyposażeniem takim jak: kołowrotek, czy miseczka, albo puste klatki dla gryzoni, których aranżacją możesz zająć się samodzielnie.

  Klatki dla świnek morskich

  Świnka morska potrzebuje dużo większej klatki niż chomik, chociażby ze względu na swoją naturę. Ponadto świnki morskie, kiedy już oswoimy możemy puszczać swobodnie po naszym domu. Ważne by nasza klatka dla gryzonia zapewniała śwince morskiej przestrzeń i wygodę. Świetnym rozwiązaniem są klatki dla świnek morskich z domkami, albo hamaczkami. Zwierzaki będą wdzięczne za takie udogodnienia. Klatka dla świnki morskiej powinna mieć min, 100 cm na 60 cm.. Pamiętaj, że świnka morska w odróżnieniu od chomików nie lubi się wspinać, dlatego piętrowa klatka dla świnki powinna mieć łagodne i bezpieczna przejścia między piętrami. Jeśli szukasz dobrej klatki dla świnki morskiej to sklep zoologiczny Apetete oferuje Ci wiele bezpiecznych rozwiązań. Znajdziesz u nas klatki w różnych rozmiarach i z ciekawym wyposażeniem, a także żwirek dla gryzoni, który zapewni zwierzakowi komfort odpoczywania oraz świeżość w klatce.

  Klatki dla szczurów i myszy

  W sklepie zoologicznym Apetete oferujemy klatki dla małych zwierząt domowych, takich jak szczury i myszy. klatka dla gryzonia powinna być przestrzenna, tak by zapewnić mu miejsce do biegania i zabawy.. Dlatego klatki dla szczurów w sklepie Apetete występują w różnych wielkościach oraz z szerokim wyposażeniem. W naszym sklepie znajdziesz klatki z tworzywa sztucznego, jak również klatki plastikowe. Jeśli chcesz zapewnić zwierzakowi większą przestrzeń to wybierz klatkę dużą z działu klatki dla królika. Pamiętaj, że zwierzęta takie jak króliki czy inne gryzonie uwielbiają zabawy. W naszym sklepie Apetete znajdziesz dlatego odpowiednie maty do gryzoni do klatki, które zapewnią im wspaniałą zabawę, kryjówkę a także miejsce do spania.

  Klatki dla małych zwierząt domowych

  Małe zwierzęta domowe takie jak króli, fretki, szynszyle wymagają już zdecydowanie większych klatek. Minimalny rozmiar dla królika miniaturowego to około 100 cm długości. W klatce Twój królik powinien móc się swobodnie przemieszczać, choć nie powinno się królika stale trzymać w klatce. Dobrze jest puszczać go wolno, aby pobiegał po mieszkaniu, wówczas należy odpowiednio przygotować teren. Można go specjalnie odgrodzić wykorzystując np.: kojec dla królika, który znajdziesz w naszym sklepie Apetete. Co ważne wybierając klatkę dla królika pamiętajmy, aby miała ona pręty odpowiedniej gęstości, tak by królik nie próbował się przez nie przeciskać i nie utknął między szczebelkami. W Apetete znajdziesz klatki dla królika z tworzywa sztucznego, z różnym wyposażeniem oraz klatki drewniane, koniecznie sprawdź naszą ofertę i nie zapomnij kupić odpowiedniego podłoża do klatki dla królika.

  Klatka dla szynszyla – szynszyle i koszatniczki można trzymać w takich samych klatkach. Klatka taka musi być piętrowa, ponieważ zwierzaki te uwielbiają się wspinać, najlepiej aby miała kilka pięter, i była bardziej wysoka niż szeroka. Odpowiednie klatki dla zwierząt domowych znajdziesz w naszym sklepie zoologicznym.

  Klatka dla fretki powinna być przestronna, by zapewnić zwierzakowi wystarczające miejsce do zabaw i figli. Zwierzaki te kochają psocić, weźmy to pod uwagę przy wyborze klatki dla fretki. W naszym sklepie Apetete oferujemy szeroki wybór klatek dla małych zwierząt z wyposażeniem. Dzięki nam Twój zwierzak może poczuć się jak w domu.

  Sklep zoologiczny Apetete

  W Naszym sklepie zoologicznym Apetete proponujemy najlepsze rozwiązania dla małych zwierząt domowych, a także znajdziesz u nas pełne wyposażenie klatek dla zwierząt domowych takie jak ściółki, żwirki, sianka, podłoża ze słomy i z materiału. Wszystko po to, by ułatwić ci opiekę nad małym pupilem. Dodatkowo zapraszamy do naszej strefy prezentów, w której czekają na Twojego zwierzaka miłe niespodzianki.