• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Klatki dla fretki

1 produkt(ów)

Fretki to inteligentne zwierzęta o zabawnej, przyjaznej osobowości. To sprawia, że są świetnymi zwierzakami dla miłośników futerkowych pupili. Zapewne chcesz, aby Twoja fretka czuła się szczęśliwa i była bezpieczna? Świetnie trafiłeś, robimy wszystko by sprostać wymaganiom i oczekiwaniom każdego klienta. Klatka dla fretki którą znajdziesz w naszej ofercie pomoże zadbać o bezpieczeństwo Twojego przyjaciela. W naszym sklepie zoologicznym Apetete oferujemy klatki dla fretki od najlepszych i popularnych producentów, takich jak; Inter – ZOO i wiele innych. Klatki z tworzywa sztucznego a także drewniane.

Jak wybrać klatkę dla fretki

Klatka dla fretki powinna zapewnić zwierzakowi przestrzeń do biegania i zabawy. Klatka dla fretek powinna mieć około 90 cm na 60 cm, ale lepsze będą duże klatki dla gryzoni, które znajdziesz w naszym sklepie Apetete.

Fretka domowa to inteligentne i dające się łatwo oswoić zwierzątko, jednak ma swoje wady. Jednym z nich jest intensywny zapach wydobywający się z jej gruczołów odbytowych. Dlatego zrozumiałe, jest że nie każdy chce puszczać fretkę swobodnie po mieszkaniu. Jeśli nie zamierzasz wypuszczać zwierzaka z kojca to musisz dokładnie przemyśleć gdzie postawisz klatkę. Dzięki temu będziesz mógł przewidzieć jak duża klatka dla fretkimoże zostać postawiona w Twoim domu. Dla zwierzaka im więcej przestrzeni do biegania tym lepiej. Klatka dla tchórzofretki powinna być przestrzenna, najlepiej piętrowa. Wysokie klatki dla fretek, to tak zwane woliery pozwolą fretce na swobodne poruszanie się a przede wszystkim zaspokoją jej potrzebę na zabawę i wspinaczkę. Zwierzęta te kochają się wspinać, co więcej są bardzo towarzyskie.

Klatka dla tchórzofretki czy fretki to ważny wybór. Przed jego dokonaniem, trzeba wziąć pod uwagę jedną ważną kwestię. Otóż, fretki podobnie jak króliki i świnki morskie potrzebują dużo biegać, jeśli zamierzasz puszczać swoją fretkę swobodnie po mieszkaniu na mniej więcej 4 godziny dziennie to spokojnie możesz kupić mniejszą klatkę dla fretki, taką o wymiarach 100 cm. Wówczas Twój zwierzak będzie w niej tylko spał i jadł. W naszym sklepie znajdziesz odpowiednie klatki dla królika – która spokojnie spełnią wymagania Twojej oswojonej fretki.

Dodatkowe wyposażenie klatki dla fretki

Klatka dla fretek, którą kupisz w naszym sklepie Apetete da Twojemu zwierzakowi bezpieczeństwo i może stać się jego placem zabaw, pod warunkiem że ją odpowiednio wyposażymy. W naszym sklepie zoologicznym Apetete znajdziesz pełne wyposażenie do klatek, takie jak podłoże do klatki dla gryzoni i małych zwierząt, żwirek, a także domki dla fetki czy miska dla fretki. Tutaj się zatrzymamy i powiemy coś więcej na temat sposobu podawania jedzenie Twojej fretce. Mianowicie, miska dla fretki powinna być ciężka, na tyle, aby te skoczne i zabawowe zwierzątko podczas figli jej nie wywróciło. Można też kupić klatki z wbudowanymi miseczkami, co również jest dobrym wyborem. Woda dla fretki powinna być stale dostępna i również najlepszym wyborem będzie zakup odpowiedniego poidełka montowanego do klatki dla fretki. Taki sprzęt znajdziesz w naszym sklepie zoologicznym Apetete. Pamiętaj aby zmieniać wodę co najrzadziej co 2 dni. Jeśli zdecydujesz się na zakup piętrowej klatki, to na każdym piętrze umieść poidełko, aby przypominać fretce, o tym że musi pić. Zwierzęta te pod tym względem podobne są do kotów i nie przepadają za stojącą wodą. Na szczęście fretki lubią bawić się butelkami, czy poidełkami więc przy okazji się nawodniają.

Sklep zoologiczny Apetete

Fretka domowa to zabawne zwierzątko, więc w jej klatce należy przewiedzieć miejsce na plac zabaw, plastikowe rurki, piłeczki. W naszym sklepie zoologicznym Apetete znajdziesz różne akcesoria i zabawki dla gryzoni i małych zwierząt Apetete. Koniecznie sprawdź naszą ofertę dla królika, w której znajdziesz klatki dla królika, podłoża do klatki dla gryzoni oraz inne akcesoria, które mogą być również przydatne przy opiece nad fretką. Robimy wszystko, aby zadowalać najmniejszych klientów, zarówno tych futrzanych jak i ogoniastych, od chomika, przez szczura. U nas zakupy zrobi nawet opiekun takiego zwierzątka jak: fretka domowa klatka

Fretka - Najczęściej zadawane pytania(FAQ)

Czy fretka musi mieć klatkę?

Fretka to bardzo ruchliwe i pełne energii zwierzę. Zdecydowanie klatka dla fretki jest obowiązkowa. Fretki są bardzo ciekawskie, dlatego warto mieć klatkę, mając na względzie ich bezpieczeństwo. Pod nieobecność opiekuna są w stanie nieźle napsocić! Klatka to także domek fretki, w którym może się schronić, kiedy ma ochotę odpocząć.

Jaka powinna być klatka dla fretki?

Klatka dla fretki powinna być przede wszystkim w pełni dla niej bezpieczna. Warto też, by gwarantowała jej wygodę i możliwość spokojnego odpoczynku. Fretka musi mieć swoje miejsce do snu i miejsce do zabawy. Możesz umieścić w klatce wiszący hamak do spania i zabawki, z których skorzysta pupil. Wybieg fretka powinna mieć zapewniany poza klatką, dlatego w środku niej powinny się znaleźć akcesoria, które ułatwią zwierzakowi regenerację. Pamiętaj o umieszczeniu w klatce kuwety oraz miseczki na wodę i pożywienie. Z zabawek sprawdzą się patyki na sznurkach i akcesoria przeznaczone dla kotów.

Jakie wymiary powinna mieć klatka dla fretki?

Minimalne wymiary klatki dla fretki to: podstawa co najmniej 80 × 45 cm, a wysokość przynajmniej 50 cm. Wszystkie mniejsze klatki nie będą wystarczające dla tak ruchliwego zwierzęcia, nawet zakładając, że fretka w klatce tylko śpi i je, a resztę dnia spędza swobodnie, biegając po mieszkaniu. Fretki są bardzo skoczne i lubią się wspinać, dlatego zbyt niska klatka nie będzie dla nich dobrym rozwiązaniem.