• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Klatki dla innych gryzoni

3 produkt(ów)

Nim Twój zwierzak zamieszka z Tobą musisz się do tego przygotować. Po pierwsze zastanów się, gdzie będzie mieszkał nowy przyjaciel. Dobrze dobrana klatka pomoże mu odnaleźć się w nowym domu. Wybierając klatkę dla gryzonia należy wziąć pod uwagę nie tylko nasze oczekiwania. Ważniejsze są tutaj potrzeby i wymagania nowego domownika. To w końcu od warunków mieszkaniowych zależy jego komfort psychiczny i długość życia. Jeśli dobrze się przygotujemy do opieki, potem będzie tylko łatwiej. Dzięki temu zyskamy czas na zabawę z naszym gryzoniem

Z myślą o naszym małych i dużych klientach powstał dział w sklepie Apetete. Tutaj znajdziesz klatki dla gryzoni duże i małe z tworzywa sztucznego i z innych materiałów. Niezależnie czy masz myszkę, szczura czy innego gryzonia u nas zapewnisz swojemu przyjacielowi odpowiednie miejsce do życia.

Klatki dla gryzoni w sklepie Apetete

Wybierając klatkę dla zwierzaka należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Poza oczywistą kwestią jak nasz budżet ważniejsze będzie odpowiedź na kilka pytań. Gdzie ustawimy klatkę i jaki rozmiar klatki dla gryzoni będzie odpowiedni. Poza tym dobrze jest przemyśleć czym powinniśmy ją wyposażyć, a także czy ma być bardziej szeroka czy wysoka. Wszystkie te wymagania są zależne od potrzeb gatunku. Innej klatki będzie wymagał taki chomik niż fretka. Duże klatki dla gryzoni pomieszczą większe zwierzaki a nawet kilka małych. Jeśli zdecydujemy się zakładać hodowlę gryzoni, to odpowiednie do tego celu będą klatki dla dużych gryzoni. Przy jednym małym gryzoniu wystarczająca będzie mała klatka dla gryzoni z eleganckim wyposażeniem. Takie klatki dla małych gryzoni znajdziesz tutaj, jak również w dziale klatki dla chomika, czy klatka dla szczura, klatki dla myszy w naszym sklepie on- line Apetete. Zazwyczaj małymi klatkami przyjęło się nazywać te do 100 cm. One są przeznaczone dla małych gryzoni jak: myszki, chomiki. Jeśli szukasz większej klatki sprawdź dział klatka dla królika.

Duże klatki dla gryzoni odpowiednie również dla mikro zwierząt

Przyjęło się, że małe klatki są dobre dla małych zwierząt, a duże dla większych gryzoni, jednak czy słusznie? Niestety, ale takie myślenie na skróty może wyprowadzić przyszłego opiekuna na manowce. Okazuje się, że czasem o wyborze dużej klatki nie decyduje rozmiar a potrzeba na przykład: skakania czy biegania. Tak mamy w przypadku koszatniczki, czy stworzonka o nazwie popielica. Te mikro zwierzątko osiąga niecałe 8 cm. Mimo takich rozmiarów wymagania ma nie małe. Jego klatka powinna być wysoka i duża bo lubi się wspinać. Zamknięty w małej klatce będzie nieszczęśliwy. Poza popielicą klatka dla gryzonia duża jest konieczna jeśli mamy zamiar zająć się jednym z z takich puszystych przyjaciół: królik, tchórzofretka, szynszyla, świnka morska ( znana pod inną nazwą kawia domowa), piesek preriowy, koszatniczka, chomik syryjski, myszoskoczek, itp.

Klatki dla pary gryzoni

Nie zawsze zakup drugiego zwierzaka do pary jest dobrym rozwiązaniem. Na przykład, niektóre rasy chomików bardzo źle czują się w grupie. Co więcej mogą ze sobą walczyć, dotkliwie się raniąc. Również jeże są bardzo terytorialne i nie gościnne. Weźmy to pod uwagę przy zakupie klatki dla gryzoni. Dla chomików syryjskich bo o nich mowa i jeży lepiej kupić dwie oddzielne klatki, niż jedną dużą.

Wybór odpowiedniego pomieszczenia dla Twojego pupila nie jest łatwy, ale za to bardzo ważny. Jesteśmy przekonani, że produkty które znajdziesz w sklepie Apetete pomogą Ci zadbać o potrzeby Twojego gryzonia.