• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Miski podróżne dla psa

1 produkt(ów)

Miska na spacer i podróże z psem

W tym dziale znajdziesz szeroką ofertę misek dla psa, które możesz zabrać ze sobą w podróż. Taka miska spełni się również podczas codziennych spacerów z psem. Warto zabierać ze sobą miskę dla psa, ponieważ psy chłodzą się tylko poprzez opuszki i zianie to znaczy, że dużo szybciej się od nas odwadniają. Noszenie ze sobą miski dla psa oraz butelki z wodą nie pozwoli dopuścić do odwodnienia psa czy jego przegrzania podczas ciepłych dni.

Dlatego zalecamy zakup miski dla psa szczególnie jeśli lubisz podróżować ze swoim pupilem. docenisz funkcyjność takiego gadżetu już po pierwszym zastosowaniu, a Twój czworonóg będzie Ci bardzo wdzięczny.

W sklepie Apetete posiadamy kilka wzorów i modeli misek dla psów podróżujących. Obecnie najbardziej popularna jest butelka na wodę oraz miski składane, wykonane ze sztucznego tworzywa. Mniej popularne są materiałowe miski składane.

Miska dla psa w formie butelki

Najpopularniejszy model miski dla psów w sklepie Apetete to model z butelką na wodę. Prosta konstrukcja oraz łatwy mechanizm sprawiają, że to najchętniej kupowane akcesorium podróżnicze. Zawierają bardzo prosty mechanizm, który pozwala na nalanie wody do miseczki/rynienki przymocowanej do butelki dla psa. Taka miska występuje w kilku kolorach wysyłanych losowo, oraz w różnych pojemnościach: 03l, 0,5l oraz 0,7l, dzięki temu możesz ją zabrać na każdą wędrówkę.

Miska dla psów składana

Poza miskami na wodę w formie butelki, polecane są składane miski na wodę oraz karmę. Ich mechanizm jest jeszcze prostszy ponieważ zostały wykonane z lekkiego tworzywa, które pozwala na złożenie miseczki zupełnie na płasko. Dzięki temu zyskujemy dużo miejsca. Po rozłożeniu miska otrzymuje kształty standardowe i pozwala na wypełnienie jej wodą z butelki. Inną zaletą misek składanych dla psa jest ich łatwe czyszczenie. Dostępne w kliku rozmiarach. Najczęstszym materiałem stosowanym do produkcji takich misek jest silikon, dodatkowo modele dostępne w sklepie Apetete posiadają zaczep oraz otwór na klip do przymocowania do paska do spodni. Miski te występują w zabawnych, jasnych kolorach i tworzą wygodne rozwiązanie użyteczne podczas codziennych spacerów z psem. Również sprawdzą się podczas podróży samochodem, na kempingu, czy wycieczki do przyjaciół. Są również łatwe do mycia i wykonane z wodoodpornego materiału, który pozwala im powrócić do kształtu miski po złożeniu.

Nie tylko miska na wodę

Obowiązkiem właściciela jest zapewnienie stałego dostępu do świeżej wody, podczas spacerów z dala od akwenów, czy podróży samochodem pies nie jest w stanie sam uzupełnić sobie płyny. Większość zwierząt nie umie pić bezpośrednio z butelki nie rozlewając przy tym, dlatego noszenie ze sobą składanej miski dla psa wydaje się najsensowniejszym rozwiązaniem. Dostępne modele w sklepie Apetete cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno wśród osób podróżujących z psami, jak i właścicieli psów sportowych. Składana miska to świetny gadżet, który ułatwia napojenie psa. Ponadto może również służyć jako miska na karmę. Jeśli nie przemawia do Ciebie oferta składanych misek zachęcamy do zajrzenia do działu misek plastikowych dla psa, czy akcesoriów podróżniczych tam znajdziesz szereg innych niezbędnych akcesoriów, potrzebnych podczas codziennej opieki nad psem.

Przeczytaj na naszym blogu: