• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Stojaki na miski dla psa

6 produkt(ów)

Nie tylko miska na karmę

Możesz pokusić się o karmienie swojego psa z dowolnego poręcznego pojemnika, ale pomimo wszystko warto zadbać o odpowiedni dobór miski dla psa. Dlaczego? Ponieważ jeśli zadbasz również o sposób karmienia psa, to znaczy o jakość i spokój jego posiłków zapewnisz mu dłuższe i zdrowsze życie.

Przy zakupie miski dla psa rozważ następujące kwestie: rozmiar naczynia oraz jego tworzywo. Miska na wodę powinna pomieścić co najmniej jeden litr wody. Naczynie dla psa powinno pomieścić przynajmniej 2 filiżanki suchego jedzenia

Najlepsza miska dla psa to wykonana ze stali nierdzewnej

Dlaczego taka miska jest najlepsza dla psa? Ponieważ jest lekka, nie do pogryzienia przez psa, a do tego prosta do czyszczenia. Plastikowe miski psy chętnie gryzą przez co mogą mieć postrzępione krawędzie i odłamki;. Również mogą powodować alergie u niektórych psów, a pigment użyty w plastiku może z czasem odbarwić nos psa, zaś ceramiczna miska dla psa łatwo pęka. .

Miska na stojaku dla dużego i starszego psa

Przy doborze naczynia dla psa należy uwzględnić jego wielkość oraz rasę. Niektóre psy, zwłaszcza te duże powinny otrzymywać jedzenie na podniesieniu. W tym celu zostały stworzone stoliki dla psów, zwane stojakami. Ich metalowa trwała konstrukcja, sprawia, że miski są stabilnie umieszczone i nie przemieszczają się wraz z psem po całym mieszkaniu. Dodatkowo miseczki na podwyższeniu zalecane są dla dużych ras psów, zdecydowanie łatwiej jest im zjeść pokarm kiedy miska jest na ich wysokości zbyt nisko ułożona miska sprawia, że pies szybciej je i przez to łyka za dużo powietrza. Dodatkowo takie ułożenie miseczki wymusza na psie stałe naprężenie mięśni szyi. Miski na podwyższeniu polecane są nie tylko dużym rasom ale również psom starszym oraz ze stwierdzonym artretyzmem czy objawiających problem z poruszaniem się. Wyższe ustawienie miski ogranicza obciążenie pleców do minimum, ponieważ pies nie musi się schylać by pobrać pokarm.

Oferta sklepu apetete to nie tylko miski na stojaku

Miski dla psa zapewnią mu komfort posiłków, dlatego przed zakupem naczynia na wodę czy karmę należy wziąć pod uwagę wielkość i ilość spożywanej karmy dla psa. Dla dużych psów i psów, które mają problemy z poruszaniem się zdecydowanie przystępniejsze będa miski na stojaku, które odciążają kręgosłup. W sklepie apetete mamy kilka modeli takich stojaków, do zakupu w zestawie z miskami metalowymi, albo same stojaki.Zachęcamy do odwiedzenia również innych działów w naszym sklepie, szczególnie polecamy prepraty i suplementy dla psa, które
Stojak na miski dla psów. Dzięki temu miseczki będą schludnie przechowywane w jednym miejscu, nie będą się ruszać, podczas gdy pies je i pomogą utrzymać porządek w kuchni.