• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Podkładki pod miski dla psa

3 produkt(ów)

Pełna miska dla psa

Spójrzmy prawdzie w oczy, ukochanym miejscem psa jest jego miska oraz jej otoczenie. Dzięki odpowiednim akcesoriom możesz sprawić, ze miejsce wokół miski nabierze odpowiedniego charakteru i wyglądu.
W sklepie dla psa Apetete chcemy mieć pewność, że znajdziesz najlepsze produkty dla swojego pupila Jeśli szukałeś maty pod miskę dla psów to świetnie trafiłeś. Przedstawiamy ofertę tradycyjnych mat silikonowych, a także plastikowych, które pozwolą zadbać o czystość wokół miski Twojego pupila.

Po co kupować podkładkę pod miskę dla psa

Podkładka pod miskę to wygodny gadżet, ponieważ każdemu psu zdarzy się wypadek podczas jedzenia. Podczas zjadania apetycznego posiłku może mu pocieknąć i wówczas jeśli nasza podłoga nie jest odpowiednio zabezpieczona mogą powstawać na niej nieestetyczne plamy, trudne do usunięcia. Podkładka pod miskę zabezpieczony podłogę przed niechcianymi plamami, dodatkowo ma również inną zaletę. Położona pod miseczkę zyskuje działanie antypoślizgowej maty. Dzięki temu pies nie wędruje z miską po całym korytarzu, a nawet mieszkaniu. To zapewnia psu spokojny posiłek a nam czyste mieszkanie.

Mata pod miskę ochroni podłogę przed plamami

Jeśli nie lubimy biegać ze ścierką po każdym posiłku psa, wyposażmy się w matę pod miskę. Taką matę można również uprać w zmywarce, jest prosta do czyszczenia i wykonana z nietoksycznego materiału a dodatkowo niektóre modele są naprawdę śmieszne i podkreślają charakter psa. Do wyboru w sklepie Apetete są maty antypoślizgowe, wykonane z silikonowej gumy. Trwałe, występują najczęściej w szarym kolorze albo beżowym. Standardowe plastikowe maty

Nie tylko maty pod miskę w sklepie zoologicznym Apetete

W sklepie Apetete posiadamy ponad 1000 różnych akcesoriów dla psa, tak szeroka oferta pomoże Ci znaleźć niezbędne akcesoria potrzebne do opieki nad Twoim pupilem. Posiadamy nie tylko maty, ale i miski dla psa, obroże, smycze, karmy dla psów, a także legowiska i zabawki. Koniecznie przejrzyj naszą szeroką gamę marek, takich jak Trixie, Zolux, Chaba, Acana, Brit, Royal Canin, Purina, Eukanuba.

Przeczytaj na naszym blogu:

Podkładki pod miski - Najczęściej zadawane pytania(FAQ)

Co pod miski dla psa?

Pod miskę dla psa można wybrać specjalną podkładkę antypoślizgową. Takie rozwiązanie jednocześnie ochroni podłogę przed zamoczeniem i zabrudzeniem. Sporo psów rozchlapuje sporo wody podczas picia. Dzięki takiej podkładce miska pozostanie w jednym miejscu, a ewentualne krople wody spadną na nią, a nie na panele. Takie podkładki występują w różnych wariantach kolorystycznych i są wykonane z różnych materiałów. Maty antypoślizgowe są łatwe do oczyszczenia.

Jak duża powinna być podkładka pod miskę dla psa?

Podkładkę pod miskę dla psa zawsze należy dobierać zgodnie z wielkością samej miski. W przypadku większych psów, których miski są sporej wielkości, odpowiednio duże powinna być również podkładka pod spodem. Wybierając rozmiar maty, warto zwrócić uwagę na wielkość pomieszczenia, w znajdzie się ona docelowo. Dostępne są większe, jak i mniejsze maty w różne wzory i kolory.

Po co stosuje się podkładkę pod miskę dla psa?

Podkładka pod miskę dla psa służy ochronie przed rozlewaniem wody i wysypywaniem resztek pokarmu bezpośrednio na podłogę. To ze względów higienicznych, ale takie rozwiązanie ma również aspekt techniczny. Przede wszystkim umożliwia utrzymanie psiej miski w jednym miejscu, zapobiegając poślizgom – bez obaw, że miska całkowicie się przewróci, gdy pupil będzie chciał pomóc sobie łapką z uciekającym posiłkiem. Podwyższone krawędzie takich mat zapobiegają rozlewaniu płynów na podłogę w mieszkaniu. To rozwiązanie wygodne dla opiekuna, jak i samego pupila, które dodatkowo może urozmaicić wystrój mieszkania.