• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Miski plastikowe dla psa

21 produkt(ów)

Miski plastikowe dla psa

Jaka miska będzie najlepsza dla mojego psa? Miski dla psa to artykuł tak zwanej pierwszej potrzeby, można w nich przechowywać jedzenie, zabrać ze sobą na wakacje, podawać psu wodę oraz mokrą karmę. Niektóre miski plastikowe mają również tę funkcję, że spowalniają szybkość zjadanego posiłku, co jest szczególnie doceniane przez właścicieli psów łakomych, takich jak: Beagel, czy Labrador…

Miska plastikowa jako element szkolenia szczeniaka

Szczenię to taki mały pies, który uczy się życia i poznaje świat przez pryzmat człowieka – swojego opiekuna. Jeśli od małego właściciel zapozna szczenię z jak największą ilością bodźców, w przyszłości nie powinien spełniać problemów wychowawczych. Dlaczego o tym piszemy przy okazji misek? Ponieważ miska plastikowa dla psa może być doskonałym narzędziem szkoleniowym i może posłuży nie tylko jako naczynie na wodę czy karmę. Jej zaletą jest niezwykła lekkość oraz łatwość czyszczenia. Dodatkowo miski plastikowe w porównaniu do metalowych czy ceramicznych są dużo tańsze, dlatego też nie będzie nam jej tak bardzo szkoda jeśli ulegnie zniszczeniu czy zgubimy ją podczas spaceru z psem.

Jak wybrać miskę dla psa

Wybór miseczki dla szczeniaka może wydawać się błahym problemem. Jednak przed zakupem miski należy przenalizować kilka elementów. Nie ma standardowego rozmiaru psa, dlatego też nie ma jednej, idealnej miski dla psa. Podczas przeglądania oferty misek na karmę pomyśl o tym jaki rozmiar ma Twój pies oraz czy jego cechy wyglądu w jakiś sposób nie będą mu utrudniały pobierania pokarmu z miski którą wybierzesz? Dla psów z płaskimi pyszczkami (Bulldogi, Mopsy, Pekińczyki, itp.) producenci przygotowali miski plastikowe dla psa o niskich rantach, zaś dla psów z długimi uszami (Basset, Jamnik, Cocker Spaniel, Griffon) – odwrotnie, polecane są miseczki na podwyższeniu. Ponadto psy z długimi pyszczkami takie jak np.: Charty, czy Collie również wymagają specjalnego naczynia. Dla nich w sklepie apetete znajdziesz miski z głębokim dnem. Tylko taka miska zapewni psu komfort posiłku.

Zalety i wady zakupu plastikowej miski dla psa

Plastikowe miski dla psa występują w różnych rozmiarach i kolorach i często można je myć w zmywarkach. Zaletą takiej miski jest ich cena, często są one dużo tańsze od innych produktów. Plastikowe miski są jednak mało trwałe. Mimo tego to najchętniej kupowany produkt głownie ze względu na różnorodność modeli i swoją lekkość. Ponad to miski plastikowe z wypustkami to świetne pomoc dla żarłocznego psa. Dzięki odpowiedniej konstrukcji nawet najbardziej łakomy pies będzie miał okazję w końcu delektować się swoim posiłkiem. Wśród misek plastikowych znajdą się specjalne warianty dla psów z długimi uszami oraz dla ras z krótkim pyskiem.

W sklepie apetete oferujemy najlepsze miski dla psa różnych producentów, wielu fantastycznych kształtach i kolorach, niektóre z modeli mają dopasowany kształt do budowy psiego pyska, inne zapobiegają przed wzdęciami i wspomagają odchudzanie.
Plastikowe miski dla psa dostępne w naszej ofercie znajdziesz w różnych kolorach i rozmiarach a nawet kształtach – wybierz idealny produkt dla swojego szczeniaka, czy dorosłego psa z apetete.