• DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Miski ceramiczna dla psa

6 produkt(ów)

Miska ceramiczna

Znalazłeś się w tym dziale misek dla psa bo zapewne starasz się znaleźć odpowiednie naczynie dla swojego pupila? Jeśli czujesz się przytłoczony liczbą dostępnych wyborów lub nie wiesz, który styl jest najlepszy dla twojego psa, chętnie Ci pomożemy. W tym dziale znajdziesz tylko ceramiczne miski dla psa do domowego użytku, polecane właścicielom spokojnych psów.

Miska ceramiczna dla psa jakie ma wady i zalety

Ceramiczne miseczki dla psów doskonale sprawdzają się w roli naczynia na wodę. Dzięki temu, że są dość ciężkie nie przechylają się i nie poruszają z psem po całym mieszkaniu. Dla psa przewrócenie takiej miski jest prawie niemożliwe, już większe prawdopobieństwo jest, że pies skąpie się w niej cały, albo zamoczy łapę podczas zabawy w domu. Dzięki temu, ze miskę jest trudniej przewrócić zyskujemy dodatkową pomoc przy zachowania czystości wokół miski naszego psa. Inną zaletą misek ceramicznych jest ich wygląd. Trzeba przyznać, że wyglądają zdecydowanie atrakcyjniej od swoich metalowych czy plastikowych odpowiedników. Ponadto ceramiczne miski występują w kilku wariantach kolorystycznych a także kształtach, niektóre posiadają zwierzęce motywy, które pozwalają odróżnić miskę dla psa od naszego naczynia np.: na sałatkę.

Miska ceramiczna odpowiednia dla psa z alergią

Niektóre rodzaje misek metalowych a także z tworzywa sztucznego mogą powodować alergie u psów. Wówczas najlepszym i najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest podawanie psom jedzenia w misce ceramicznej. Ceramika nie wchodzi w reakcje z żywnością, nie zmienia smaku karmy, ani wody, jest zupełnie naturalna. Doskonale wiemy jak zachowuje się ceramika ponieważ większość naczyń z naszej kuchni wykonanych jest z tego tworzywa. Niewątpliwemu minusem ceramicznych misek dla psa jest ich trwałość. Miskę ceramiczną można bardzo łatwo ukruszyć, potłuc czy wyszczerbić. Dla bezpieczeństwa psa zaleca się codzienną kontrolę stanu miski, należy sprawdzać czy nie została szczerbiona, a w przypadku zauważenia jakiegokolwiek ubytku należy ją natychmiast wyrzucić do kosza. Kawałki wystającego materiału z miski mogą zranić naszego pupila.

Nie tylko ceramiczne miski dla psa

Miski dla psa w sklepie apetete to grube i porządnie naczynia dla psów. Dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki temu można dobrać odpowiednią pojemność pod potrzeby naszego psa. W ofercie sklepu apetete znajdziesz również ceramiczne miski, płaskie odpowiednie dla psów z płaskim pyskiem, ras takich jak: Buldogi, Boksery, Pekińczyk, Shih Tzu, itp. Ponadto posiadamy też miski ceramiczne dla kotów, miski dla dużych oraz małych ras psów, w wielu różnych kształtach i kolorach. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą, wśród ceramicznych wyrobów odnajdziecie produkty znanych producentów, takich jak: Trixie czy Zolux. Jeśli oferta misek ceramicznych nie jest dla Ciebie atrakcyjna, zachęcamy do sprawdzenia innych działów. Posiadamy również miski wykonane z tworzywa sztucznego a także stali nierdzewnej, miski na stojaku, oraz miski dla psów z długimi uszami, czy wspomagające odchudzanie, tak szeroka oferta pozwoli na indywidualne dopasowanie produktu do potrzeb Twojego ukochanego czworonoga.