• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Smycze automatyczne dla kota

1 produkt(ów)

Wysokiej jakości smycze automatyczne dla kota umożliwiają wyprowadzanie domowego mruczka na krótkie spacery. To także niezawodne akcesoria, przydające się w trakcie odbywania wizyt w lecznicach dla zwierząt. Rekomendowane przez nasz sklep internetowy smycze automatyczne dla kota posiadają regulację długości. Są one wykonane z najlepszych materiałów, co gwarantuje ich odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Smycze automatyczne dla kota z wytrzymałymi karabińczykami

Rekomendowane przez nas smycze automatyczne dla domowych mruczków, przydadzą się każdemu właścicielowi kota, niezależnie od jego rasy, wymiarów czy ciężaru ciała. Automatyczne smycze z naszej oferty wyróżniają się wysoką jakością, która idzie w parze z ich bardzo przystępną ceną. Produkty te są łatwe w obsłudze. Niezawodny mechanizm umożliwia szybkie skrócenie ich długości, jak również rozwinięcie w razie wystąpienia takiej potrzeby.

Automatyczna smycz dla kota to produkt wykonany bardzo starannie, co podwyższa jego walory użytkowe i estetyczne. Może być poddawany zabiegom czyszczącym. Automatyczna smycz dla kota z naszego internetowego sklepu zoologicznego jest dostępna z mocnym karabińczykiem. Nie ulega on uszkodzeniom mechanicznym nawet, gdy domowy mruczek ma tendencję do gwałtownego zmieniania kierunku poruszania się na spacerze.

Smycze automatyczne dla kota, stworzone z materiałów bardzo odpornych na przetarcia

W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się automatyczna smycz dla kota, wyposażona w komfortowy uchwyt, dopasowujący się do kształtu dłoni. Dzięki temu można mieć pewność, że posiada się pełną kontrolę nad zwierzakiem w trakcie przechodzenia z nim przez ruchliwą ulicę czy też spacerowania nieopodal innych zwierząt, szczególnie psów. Mocna smycz automatyczna dla kota nie zawiera szkodliwych dla zdrowia zwierzaka barwników, mogących powodować podrażnienie skóry.

Automatyczna smycz dla kota, którą oferujemy właścicielom mruczków jest bardzo łatwa do przechowywania. Produkt ten nie zajmuje zbyt wiele miejsca, dlatego też z łatwością zmieści się w domowej szufladzie. Smycz automatyczna dla kota nie zacina się nawet po wielu sezonach jej intensywnej eksploatacji. Jest dostępna w różnych wersjach kolorystycznych. Produkt ten ten posiada blokadę zapobiegającą jego przypadkowemu rozsuwaniu się.