• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Higiena oczu i uszu gryzoni

W tym dziale sklepu Higiena oczu i uszu gryzoni znajdziesz potrzebne preparaty do pielęgnacji i preparaty do czyszczenia oczu i uszu gryzoni. Codzienne ich używanie pozwoli uniknąć chorób oczu i uszu u królików a także gryzoni.

Higiena oczu i uszu gryzoni

Preparaty do higieny oczu i uszu gryzoni w sklepie zoologicznym Apetete zapewnią zdrowie Twojemu pupilowi znajdziesz tu potrzebne krople, spraye i zawiesiny do uszu. Zapoznaj się z naszą całą ofertą w dziale: higiena uszu i oczu u gryzoni.

Preparaty do higieny oczu i uszu gryzoni

Niezależnie od tego czy posiadasz królika, świnkę morską czy szynszyla musisz zadbać o jego prawidłową pielęgnację. Higiena gryzoni jest szczególnie ważna dla ich życia i dobrego samopoczucia. Zauważ, że życie w klatce, wśród pyłu z trocin czy innych podłoży może podrażniać delikatne uszy i oczy zwierzaka. Gryzonie szczególnie narażone są na różnego rodzaju infekcje oczu i uszu. Jeśli chcemy, aby dłużej cieszyły się dobrym zdrowiem to regularna higiena oczu i uszu gryzoni poprzez nawilżanie śluzówki pozwoli uniknąć nieprzyjemnych i bolesnych chorób. Proponujemy ci zakup dobrych kropli do oczu, które nawilżają o pozwalają oczyścić oczy z pyłu i kurzu. Pamiętaj, że o zdrowie zwierzaka dbasz pośrednio kiedy panujesz nad porządkiem w jego klatce. Zauważmy, że zamoknięte podłoże jest doskonałym siedliskiem dla rozwoju grzybów, które wywołują choroby oczu i uszu, a także układu oddechowego u królików, szczurków i innych gryzoni. Regularne sprzątanie kuwety, i dobór odpowiedniego podłoża pozwoli zminimalizować ryzyko wystąpienia chorób oczu i uszu u królików i gryzoni. Dodatkowo dobrze zbilansowana karma dla gryzoni to klucz do ich zdrowia i doskonałej kondycji. W naszej ofercie karmy suche i mieszanki paszowe dla gryzoni i małych zwierząt domowych, a także witaminy i minerały. Dzięki nam kompleksowo zadbasz o zdrowie swojego zwierzaka.

Środki do czyszczenia uszu gryzoni

Higiena uszu i oczu u gryzoni to obowiązek każdego opiekuna, Zauważmy, że uszy królika, czy fretki powinny być regularnie czyszczone, ale nie wodą z mydłem tylko specjalnym preparatem do uszu. W Apetete proponujemy <.strong>preparaty do czyszczenia uszu gryzoni i małych zwierząt, które są w pełni bezpieczne. Pozwalają one oczyścić uszy z pyłu, działają antybakteryjnie i przeciwgrzybiczo. Regularnie stosowanie ich zmniejsza ryzyko powstawania chorób oczu i uszu i gryzoni i małych zwierząt domowych. Jeśli zwierzak trzepie uszkami albo z uszu wydobywa się nieprzyjemny zapach to znaczy, ze potrzebuje naszej pomocy. Odpowiednio użytepreparaty do czyszczenia uszu gryzoni i małych zwierząt pomogą zadbać o zdrowe i czyste uszka zwierzaka.

Preparaty do czyszczenie uszu królika i fretek

Króliki oraz fretki są szczególnie narażone na zapalenie ucha środkowego, związane jest to zarówno z budową ucha która sprzyja infekcjom oraz środowiskiem w jakim żyją. Niestety, ale zabieg czyszczenia uszu nie należy do przyjemnych, jednak odpowiednio dobrane preparaty do czyszczenia uszu z aplikatorem ułatwiają ten trudny zabieg. W naszym sklepie Apetete oferujemy środki do czyszczenia uszu gryzoni i małych zwierząt domowych w sprayu i w kroplach, Niektóre posiadają specjalne aplikatory, co znacznie ułatwia czyszczenie.

Apetete

W sklepie zoologicznym Apetete znajdziesz wszystko co potrzebne do opieki nad małym gryzoniem. higiena sierści gryzoni będzie zdecydowanie przyjemniejsza jeśli użyjesz odpowiednich preparatów do tego stworzonych. Dzięki nam masz pewność bezpieczeństwa preparatów. Korzystamy tylko ze sprawdzonych i polecanych marek przez najlepszych hodowców i opiekunów gryzoni i małych zwierząt.

Apetete to nie tylko sklep to również społeczność ludzi, którzy kochają zwierzęta. Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi akcjami charytatywnymi a także promocjami dołącz do nas już dziś na Facebooku. Znajdziesz nas również na Instagramie i mamy Newsletter w którym rozdajemy kody rabatowe na zakupy w naszym sklepie. Ponadto jako jedyni możemy poszczycić się świetnym programem premiowym dla naszych klientów o nazwie Strefa prezentów.