• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Produkty higieniczne dla gryzoni

1 produkt(ów)

tym dziale znajdziesz produkty higieniczne dla gryzoni i królików. Jeśli zależy Ci na czystości wokół klatki. Drażni Cię brzydki zapach z kuwety, czy klatki zwierzaka to proponujemy Ci świetne rozwiązania, które ułatwią sprzątanie klatki i zachowanie świeżego zapachu w pokoju, gdzie przebywa Twój gryzoń. Produkty higieniczne dla gryzoni to przede wszystkim maty, podkłady, czy woreczki do kuwet, a nawet chusteczki mokre, które są świetnym wynalazkiem dzisiejszych czasów i znacznie ułatwiają każde porządki.

Produkty higieniczne dla królika

Choć opieka nad domowym pupilem, takim jak króliczek jest niezwykle przyjemna, to jest jakaś część która jest tylko obowiązkiem. Niewątpliwie należy do niej sprzątanie odchodów małych zwierząt, czy mycie klatki. W przeciwieństwie do karmienia, czy zabaw zajmuje dużo czasu i jest co, tu dużo pisać - mało przyjemna. Dodatkowo wymaga systematyczności no i odpowiednich narzędzi. O systematyczność musisz zadbać sam, ale pomożemy Ci dobrać odpowiednie produkty dla gryzoni. W tym dziale znajdziesz produkty higieniczne dla gryzoni, produkty higieniczne dla królika, które pomogą zadbać o czystość w jego klatce czy kojcu, a nawet na wybiegu. Sprzątanie musi być nie tylko skuteczne, ale i bezpieczne. Nie każdy produkt sprzątający odpowiedni dla psa, czy kota nadaje się także dla naszych gryzoni czy królików. Tym bardziej nie powinniśmy stosować detergentów z naszej łazienki do czyszczenia kuwety królika czy innego gryzonia. By mieć pewność, że użyte środki nie zaszkodzą naszemu milusińskiemu, proponujemy skorzystanie z naszej oferty produktów, które znajdziesz w dziale produkty higieniczne dla królika W Apetete za Ciebie sprawdzamy składy popularnych produktów czystości, do naszego sklepu ostrożnie dobieramy ofertę, co sprawia że Twój zwierzak z nami będzie bezpieczny, a jego przestrzeń higieniczne czysta.

Higiena oczu i uszu królika

Poza sprzątaniem klatki równie istotne dla zdrowia zwierzaka jest zapewnienie jemu odpowiedniej pielęgnacji. W naszej bogatej i doskonałej ofercie znajdziesz również produkty higieniczne dla królika do oczu czy uszu, to one zagwarantują zdrowie króliczkowi. Znajdziesz je w dziale higiena i pielęgnacja, ewentualnie możesz wpisać w naszej wyszukiwarce higiena oczu i uszu gryzoni.

Produkty higieniczne dla chomika

Choć chomiki to naprawdę czyste zwierzątka, podobnie jak koty potrafią zadbać o czystość swojego futerka. Mimo wszystko nie sprzątną same swojej kuwety, czy klatki. Wymagają naszej pomocy. Jeśli chcemy aby zwierzę było w dobrym zdrowiu i kondycji to czyszczenie kuwety czy mycie klatki powinno odbywać się regularnie. Najlepiej stosować sprawdzone produkty higieniczne dla chomika, które znajdziesz w sklepie zoologicznym Apetete, popularni producenci odświeżaczy do kuwet, czy chusteczek czyszczących ułatwią każde zadanie.

Apetete

Sklep zoologiczny Apetete proponuje najlepsze produkty dla gryzoni. Niezależnie od tego czy posiadasz psa, kota, chomika, czy szczurka, albo szynszyla. Z nami zrobisz zakupy kompleksowe w dobrej cenie i z miłą obsługą. Dodatkowo zachęcamy do śledzenia nas na Facebooku, gdzie cyklicznie organizujemy fantastyczne konkursy z nagrodami dla pupili i ich właścicieli. Koniecznie zajrzyj też na nasz Instagram i weź udział w zabawach, takich jak puzzle i szarady.