• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Higiena sierści gryzoni

1 Item(s)

Poza czyszczeniem klatki i karmieniem gryzonia ważne jest również dbanie o jego sierść. Futro Twojego małego przyjaciela wymaga odpowiednich zabiegów pielęgnacyjnych w zależności do gatunku, a przede wszystkim rodzaju włosa. W tym dziale znajdziesz wszystko co potrzebne do higiena sierści gryzoni. Nie istotne czy masz myszkę, szczura, czy królika, szynszyla tutaj proponujemy odpowiednie środki do pielęgnacji sierści gryzoni, od szczotek po szampony, odżywki i wiele innych. Sprawdź naszą ofertę i zadbaj kompleksowo o zdrowie i piękny wygląd swojego kieszonkowego przyjaciela.

Akcesoria i kosmetyki do pielęgnacji sierści gryzoni

Preparaty do pielęgnacji sierści gryzoni to szampony, pudry, odżywki. Jeśli masz mało czasu, albo Twój zwierzak nie przepada za mokrymi kąpielami to polecamy środki do pielęgnacji sierści gryzoni do mycia na sucho. Szczególnie to ważne kiedy mamy takiego zwierzaka jak szynszyla, czy koszatniczka. Wówczas kąpiel w suchym pyle, pozwala zwierzakowi na samodzielną higieną, a także zabawę. W naszym sklepie zoologicznym, znajdziesz również potrzebne do kąpieli szynszyla wanienki dla szynszyli od znanych producentów akcesoriów dla zwierząt.

higiena sierści królika

Higiena sierści królika wygląda natomiast zupełnie inaczej jak higiena sierści gryzoni. Zwierzaki te na ogół mają czyste futerko. preparaty do pielęgnacji sierści gryzoni bez spłukiwania mają na celu poprawę kondycji włosa. Nie zaś ich czyszczenie. Wyjątek od reguły stanowią sytuacje wypadkowe. Kiedy królik ubrudzi sobie brzuszek lub w okolicach intymnych można go podmyć w dobrym szamponie dla gryzoni. Odpowiednie środki do pielęgnacji sierści gryzoni znajdziesz w naszym sklepie. Pozwolą Ci one zadbać o czysty brzuszek i okolice ogonka twojego przyjaciela. To tam najczęściej zwierzak nie dociera ze swoją pielęgnacją. Podstawowa higiena sierści królika to przemycie tych okolic,, oraz czesanie sierści w okresie linienia. Można czesanie królika sobie ułatwić kupując środki do pielęgnacji sierści gryzoni w sprayu.

Polecamy je zwłaszcza przy gryzoniach i królikach z długą sierścią. Nadmiar jej może być przez zwierzaka połykany co będzie prowadziło do problemów trawiennych. W naszym sklepie znajdziesz odpowiednie w tym celu produkty do pielęgnacji sierści gryzoni i królików, takie jak szczotki i grzebienie i wyżej wspomniane spraye.. Ich dobra wielkość oraz miękka faktura pozwoli doskonale zadbać o piękne futerko królika.

Higiena sierści chomika

Małe i urocze chomiczki spędzają dnie na czyszczeniu swojego futerka. Higiena gryzoni takich jak chomiki jest bardzo prosta, bo prawie żadna. To bardzo porządne zwierzaki. mimo wszystko zdarzają się sytuacje, kiedy ich zazwyczaj czysta sierści wymaga kąpieli. W tym dziale znajdziesz też produkty do pielęgnacji sierści gryzoni takich jak chomiki. To dzięki nim w bezpieczny sposób wykąpiesz chomika kiedy jego sierść zostanie zabrudzona w taki sposób, że chomik jej sam by nie doczyścił, albo byłoby to dla niego zbyt niebezpieczne.

Apetete

W sklepie zoologicznym Apetete proponujemy produkty higieniczne dla gryzoni od najlepszych producentów, poza tym nasza oferta jest dużo szersza i obejmuje wszystkie gatunki zwierząt domowych od psa, kota po małą myszkę. Jeśli szukałeś miejsca w którym kompleksowo zrobisz zakupy dla wszystkich futerkowych domowników to sklep Apetete będzie dobrym wyborem. Zapraszamy Cię do odwiedzania naszego Instagram i Facebooka. To w tym miejscu zdobędziesz kody rabatowe na zakupy w sklepie Apetete.pl ponadto zachęcamy do zapisania się do naszego Newsletteru z tego samego powodu, kody rabatowe, promocje, i aktualności na rynku zoologicznym