• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Miski metalowe dla kota

10 produkt(ów)

Miski metalowe dla kota

Miski metalowe dla kota to kategoria, w której znajdziesz praktyczne naczynia do zastosowania w kuchni twojego pupila. Miski dla kota stanowią niezbędne akcesorium, w końcu gdyby nie miska kot musiałby jeść z podłogi.
Miski dla kotów przydają się nie tylko w domu, ale również podczas podróży, są odpowiednie do wody, mokrej jak i suchej karmy dla kota. Dlatego warto zapoznać się ze szczegółami oferty naszego sklepu dla kota – apetete. W tym dziale prezentujemy miski metalowe, najpopularniejsze rodzaje naczyń na wodę i karmę dla kotów. Do wyboru różne rodzaje, kolory oraz rozmiary misek. Miski na gumie oraz na stojaku, podwójne i pojedyncze. Klient ma do wyboru tradycyjne modele oraz dekorowane i nowoczesne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą misek dla kota metalowych

Miska dla kota metalowa

Miski metalowe dla kota zostały wykonane ze stali nierdzewnej, która jest łatwa do utrzymania w czystości, dzięki temu że można ją myć przy użyciu płynów do mycia naczyń, czy w zmywarce. Ponadto taka miska nie jest do przegryzienia czy podrapania, wobec tego nie powinna stanowić zachęty dla kota do psocenia. Miska metalowa w sklepie apetete jest w dobrej cenie, przystępnej dla każdego opiekuna kotów. Dodatkowo jej uniwersalne wykonanie sprawia, że pasuje do każdego wystroju wnętrz, a do tego jest lekka i bardzo funkcjonalna. Metalowe misy mają również inne zalety nie pochłaniają zapachu. Co więcej, mogą pomóc w utrzymaniu zimnej wody w ciepłe dni. Są jednak dość lekkie, więc mogą zostać przewrócone przez niezdarnego kota, z tego względu lepiej nie stosować miski metalowej na wodę, a tylko do jedzenia – suchej czy mokrej karmy.

Gdzie trzymać miskę z wodą mojego kota

Podobnie jak ich jedzenie, miska z wodą twojego kota powinna być umieszczona w spokojnym miejscu, na pewno z dala od przeciągów, toalety i szlaków komunikacyjnych. Na przykład korytarz może być dla nich zbyt zatłoczonym miejscem dlatego mogą zacząć unikać jedzenia czy wody. Rady apetete: Umieść miskę z wodą swojego kota w miejscu czystym i bezzapachowym – i daleko od kuwety oraz od miski z jedzeniem! Koty są bardzo czystymi zwierzętami i tak jak my wolą trzymać rzeczy osobno. Dla własnego spokoju warto również umieścić miskę z wodą swojego kota na łatwej do czyszczenia powierzchni, takiej jak płytki lub podłogi laminowane. Z tego powodu zawsze zostawiaj miskę z wodą swojego kota na podłodze, gdzie będziesz mógł ją łatwo wytrzeć. Unikaj położenia miski na blacie i powierzchni roboczych, nawet jeśli kot uwielbia skakać i wspinać się.
Jeśli masz więcej niż jednego kota, upewnij się, że masz miskę z wodą dla każdego z nich, nawet jeśli mają tendencję do dzielenia się. Jeszcze lepiej, zostawiaj miseczki z wodą w kilku punktach w całym domu, aby kot mógł zawsze napić się w spokoju, gdziekolwiek się znajduje.

Oferta sklepu apetete

W naszym sklepie znajdziesz miski dla kotów najlepszej jakości miski na gumie, oraz miski ceramiczne, miski na stojaku odpowiednie na karmę suche i mokre dla kotów. W naszym sklepie firmy takie jak: Lupi, Yaro, Trixie.