Podkładki pod miski dla kota

Podkładki pod miski

W tym dziale znajdziesz plastikowe i materiałowe podkładki do kociej kuchni, możesz je wykorzystać bezpośrednio pod miską kota, albo obok. Ciekawe i wesołe wzory na matach pod miski dla kotów spodobają się Tobie jak i Twoim gościom.
Dzięki naszej fantastycznej gamie akcesoriów do karmienia kotów możesz sprawić, że czas karmienia będzie jeszcze łatwiejszy, a nasze podkładki dla kotów zapewnią minimalny bałagan w ciągu dnia – maty dla kotów sprawią, że miski nie będą ślizgają się po podłodze, zapewniając kotu spokojny posiłek.

Zalety podkładki pod miskę dla kota

Podkładka pod miskę to fantastyczny wynalazek. Koty w przeciwieństwie do psów zazwyczaj mniej brudzą wokół miski, ale zdarza się, że jedząc coś im upadnie z pyszczka wprost na nasza podłogę. Jeśli mamy glazurę, czy terakotę w kuchni to raczej nie zrobi nam różnicy czy ubrudzą koty matę czy podłogę. Jednak kiedy w kuchni posiadamy panele, albo płytki które trudno się zmywa – każda plama na podłodze jest dla nas problemem. Można sobie ułatwić życie poprzez zakup wesołych podkładek pod miskę dla kota.

Taka podkładka pod miskę dla kotów ma kilka zalet

  • wygląda ładnie
  • nadaje miły koci charakter zwykłym blaszanym miską
  • zabezpiecza podłogę przed trudnymi do zmycia plamami po jedzeniu
  • zabezpiecza podłogę przed moczeniem
  • zapewnia higienę wokół miski
  • sprawia, że miska nie ślizga się po podłodze, a kot może spokojnie zjeść

Jak wybrać mate pod miskę dla kota

Mata pod miskę dla kota powinna być dobrana wielkościowo pod rozmiar miski. W sklepie apetete do wyboru maty w kształcie głowy kota, z motywem kocim, a także maty jednokolorowe gumowe. Gumowa mata sprawdzi się doskonale nie tylko jako podkładka pod miskę dla kota, ale również jako podkładka pod kuwetę. Kot wychodząc z kuwety zbiera na sierści żwirek, który jeśli nie zostanie porządnie otrzepany zostanie rozniesiony po całym mieszkaniu. Zwłaszcza zasada rozsypywania żwirku dotyczy kotów z długim włosem. Dla kotów długowłosych w sklepie apetete dostępne są specjalne żwirki, których struktura nie pozwala przylegać do łapek, jednak ich skuteczność nie jest 100%, dla naszej wygody polecamy matę przed kuwetę.
Jak widać mieszkanie z kotem to nie tylko przyjemności, związane z jego obecnością. Można ułatwić sobie sprzątanie mieszkania w którym urzęduje kot, kupując odpowiednie akcesoria: maty pod kuwetę, czy maty pod miskę niewątpliwie pomagają zadbać o higienę w domu. Ponadto w naszym sklepie apetete znajdziesz specjalne płyny i odświeżacze do mieszkań, nietoksyczne dla zwierząt, a także odkarzacze do kuwet. Pamietaj o zakupie odpowiedniej miseczki, najlepsze to miski dla kotów wykonane ze stali nierdzewnej, albo miski ceramiczne.
Zadbaj z apetete o ładny i swieży wygląd swojego mieszkania, który dzielisz z wesołym towarzyszem – kotem.