• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Domki dla gryzoni

W naszym sklepie dla gryzoni znajdziesz coś co ucieszy każdego małego domownika. W ofercie Apetete piękne i przytulne domki dla gryzoni. Zapoznaj się z naszymi propozycjami dla chomika, królika, szynszyla i wybierz idealne rozwiązanie dla swojego zwierzaka.

Domki dla gryzoni w sklepie Apetete

Domki dla gryzonisą ważną częścią klatki dla gryzoni i innych zwierząt. Dzięki nim mogą się poczuć bezpiecznie, schować przed ciekawskimi spojrzeniami, czy ukryć smakołyki. Gryzonie jakby nie patrzeć w naturalnym środowisku, to znaczy na wolności żyją w norkach wykopanych w ziemi. Jeśli nie zapewnimy im takiego domku, to zmniejszymy ich komfort. Domek dla gryzoni jest nie tylko miejscem w którym zwierzak się chowa, ale to również jego sypialnia a także kryjówka na skarby różnego rodzaju jak np.: zabawki, czy jedzenie. Dzięki takiej wolnej od człowieka przestrzeni zwierzak czuje się bezpiecznie. Dlatego jeśli mamy w klatce więcej niż jednego chomika, to powinniśmy kupić dwa domki dla chomika, tak by nie dochodziło na tym tle do kłótni. W naszym sklepie zoologicznym Apetete oferujemy Ci domki drewniane, oraz te wykonane z tworzywa sztucznego. Wybierz odpowiedni domek dla Twojego zwierzaka. Niezależnie czy posiadasz królika, chomika, czy szynszyla u nas znajdziesz dobre wyposażenie jego klatki.

Domek dla chomika

Tak naprawdę chomik ucieszy się z każdego rodzaju domku, ważne aby czuł się w nim bezpiecznie. U nas znajdziesz różne domki dla gryzoni, które ucieszą małego przyjaciela. Trzeba zaznaczyć, że domek dla chomika jest bardzo ważną częścią wyposażenia jego klatki. To w nim może się chować kiedy poczuje się zagrożony. Jeśli nie zapewnimy temu płochliwemu gryzoniowi możliwość zakopywania się, czy schowania to będzie próbował uciekać i zapewne pewnego dnia mu się to uda. Nie chcemy straszyć czym może się skończyć taka nieplanowana wycieczka.

Poza odpowiednim zabezpieczeniem klatki trzeba wziąć pod uwagę zakup ciekawych gadżetów do zabawy, które przekonają chomika do przebywania w niej. W naszym sklepie dla gryzoni Apetete znajdziesz najlepsze akcesoria dla gryzoni, odpowiednie w tym celu, kołowrotki, czy zabawki dla chomików, albo uchwyty na karmę oraz oczywiście domki dla chomika. Tutaj uwaga do opiekunów chomików, aby nigdy nie wyciągali chomika na siłę z jego kryjówki, albo nie podnosili go, kiedy zwierzę jest w środku. Domki dla chomików mają stanowić ich stały azyl. Nie do ruszenia przez nikogo kiedy chomik w nim przebywa. Oczywiście podczas czyszczenia klatki trzeba domek podnieść, ale wtedy chomik powinien przebywać poza swoją kryjówką.

Domki dla chomika dostępny w naszym sklepie zapewni Twojemu zwierzakowi komfort odpoczywania. W nim poczuje się bezpiecznie, co wpłynie pośrednio na jego zachowanie. Zainwestuj w dobrej jakości domek dla chomika, do wyboru masz drewniane, z dwoma wejściami, albo wykonane z tworzywa sztucznego, czy kamienia.

Domek dla królika

Domek dla królika stanowi równie ważną część wyposażenia jego klatki. W nim odpoczywa, a także może się nim bawić. W naszej ofercie znajdziesz odpowiednie domki dla królika wykonane zostały z drewna, pluszu, oraz innych materiałów.

W naszym sklepie znajdziesz również wybiegi dla gryzoni, które na 100% zadowolą Twojego królika. Taki wybieg można zamontować zarówno na dworze, w ogródku jak i w domu. Dzięki niemu Twój zwierzak będzie mógł bezpiecznie hasać poza klatką.

Domek dla szynszyla

Taki domek dla królika może być również odpowiednim schronieniem dla szynszyla, świnki morskiej albo szczura. Niektóre są naprawdę bardzo piękne i co najważniejsze wygodne! Zapraszamy na zakupy..

Sklep zoologiczny Apetete

Spodobała Ci się nasza oferta, a może jesteś zadowolony z obsługi? Koniecznie pochwal się swoimi zdobyczami dla gryzoni na naszym Instagramie, albo Facebooku. Zachęcamy Cię do zapisania się do naszego Newsletteru, dzięki któremu będziesz na bieżąco ze wszystkimi promocjami w naszym sklepie dla gryzoni Apetete.