• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Hamaki dla gryzoni

W tym dziale znajdziesz różne hamaki dla chomików, myszy, królików i innych gryzoni i małych zwierząt. Nasze mebelki dla gryzoni zostały wykonane z najlepszej jakości materiałów, zapewniających komfort i bezpieczeństwo Twojemu zwierzakowi. Zapoznaj się z pełną ofertą sklepu on line Apetete i zadbaj o bezpieczeństwo i wygodę swojego kieszonkowego przyjaciela.

Hamaki dla gryzonia

Nie wszystkie gryzonie lubią się wspinać i skakać po pręcikach, ale niemal każdy z tych małych przyjaciół ucieszy się z hamaczka do spania. Szynszyle i koszatniczki, wiewiórki będą zachwycone takim rozwiązaniem sypialnianym. Najczęściej hamak dla gryzonia kupują opiekunowie właśnie takich skocznych stworzonek. Jednak i myszy lubią spać zawieszone nad ziemią. Hamak dla myszy w sklepie Apetete zapewni Twojemu zwierzakowi wygodę i zdrowy sen. Jeśli masz zwierzątko bardzo aktywne które kocha się wspinać po szczebelkach klatki, a także skakać to śmiało możesz zawiesić jego posłanie wysoko. Taki hamak dla koszatniczki zawieszony kilkadziesiąt cm nad ziemią to nie lada gratka. Z tak wysoko powieszonego posłania ucieszą się również szynszyle. Ważne aby było przestronne, np.; w kształcie plastru miodu, albo podwójne i wykonane z solidnych materiałów. W naszym sklepie dla gryzoni Apetete zapewniamy najlepszej jakości hamaki dla gryzonia z różnych materiałów od czołowych producentów, przekonaj się sam!

Hamaki dla chomika Hamaki dla chomika to świetne rozwiązanie do małej klatki, ale nie tylko. Wybierając hamak dla chomika pamiętaj o ważnej kwestii, zwierzaki te nie potrafią się tak dobrze wspinać jak popielice, czy koszatniczki, albo szynszyle. Dla bezpieczeństwa zwierzaka zawieść jego hamak dla chomika nisko nad podłożem, tak jakbyś zrobił to dla siebie. Hamak dla chomika może być wykonany z różnych materiałów, ważne aby były na tyle wytrzymałe i solidne aby dawały komfort spania. Świetnym rozwiązaniem są hamaki pluszowe, które znajdziesz w naszym sklepie dla chomika i i nnych gryzoni Apetete.

Hamaki dla szczurów

Tak naprawdę to wszystkie gryzonie lubią hamaki i my się im nie dziwimy. Te bujanie jest niezwykle kojące dla zmysłów, działa pobudzająco na priopercepcję czyli zmysł równowagi zwierzaka. Świetnie też uspokaja i zapewnia długi i dobry sen. Zalet hamaków jest naprawdę wiele i wiedzą o tym również szczurki. Gatunek ten korzysta z hamaków nieco inaczej jak chomiki czy świnki morskie. Znane są ze swojej aktywności i ruchliwości. Dla szczurów nie ma rzeczy niemożliwych, ale musi też mieć przestrzeń do zabawy i odpoczywania. Ważne dla ich bezpieczeństwa jest możliwość ukrycia się. Dobre hamaki dla szczurów z norką dostępne w naszym sklepie, to może być coś za co Twój szczur Ci podziękuje.

Apetete

W sklepie zoologicznym Apetete dbamy o naszych klientów zarówno tych czworonożnych ogoniastych jak i futerkowych. U nas zaopatrzysz kompleksowa chomika, świnkę morska, fretkę itp. Zachęcamy do zaglądania na naszego Facebooka, Apetete znajdziesz również na Instagramie, gdzie możesz nawet pochwalić się swoimi zwierzakiem. Koniecznie zaglądaj na nasze konta społecznościowe regularnie i bierz udział w konkurach z nagrodami!