• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Kołowrotki dla gryzoni

6 produkt(ów)

W tym dziale znajdziesz coś od czego aż zakręci Ci się w głowie – Mowa o zabawce, bez której życie chomika w klatce jest puste i nudne. To właśnie tutaj kupisz najciekawsze kołowrotki dla chomika i innych gryzoni jak: szczury, świnki morskie, jeża a nawet króliki. Sprawdź koniecznie naszą ofertę i kup odpowiedni kołowrotek dla swojego kieszonkowego kumpla.

Kołowrotki dla gryzoniŻycie w klatce nie daje zbyt wielu możliwości wybiegania się. Zwierzak bez dodatkowych bodźców stymulujących popada w apatię a stąd już tylko krok do choroby. Gryzonie niezależnie od gatunku powinny mieć możliwość wyjścia z klatki i pobiegania po większym terenie. Jeśli nie masz możliwości wypuszczania regularnie swojego zwierzaka, to musisz zadbać o jego kondycję w inny sposób. Dobrym rozwiązaniem jest umieszczenie kołowrotka w klatce gryzonia. Kołowrotek dla gryzoni to takie koło do ćwiczeń, które umożliwia zwierzakowi wybieganie się. Świetnie się sprawdza podczas nieobecności opiekuna, albo kiedy nie mamy zwyczajnie czasu na zabawę z przyjacielem. Większość gryzoni kocha kołowrotki i lubi spędzać w nich czas.

Kołowrotek jest zalecany przede wszystkim dla chomików, ale z takiego rozwiązania ucieszą się również inne gryzonie jak szczury, świnki morskie, a nawet króliki. W naszym sklepie proponujemy Ci kołowrotki dla gryzoni od różnych producentów. Znajdziesz kołowrotki drewniane, plastikowe, oraz pełne i z pręcikami w kilku rozmiarach.

Kołowrotek dla chomika

W naszym sklepie zoologicznym Apetete oferujemy kółko dla chomika wykonane z drewna i tworzywa sztucznego. Te drewniane kołowrotki dla chomików mają dużo zalet, są stabilne, wytrzymałe i zupełnie bezpieczne dla zwierzaka. Nawet po spożyciu nie wpływają na jego zdrowie i samopoczucie. To ważne, bo chomiki to w końcu gryzonie i lubią próbować wszystkiego co znajdą w klatce. W naszym sklepie zoologicznym znajdziesz również inne akcesoria dla chomików. Między innymi popularne.Kółko do biegania dla chomika z tworzywa sztucznego. Taki kołowrotek dla chomika ma również wiele zalet. Po pierwsze takie kółko dla chomika jest dużo tańszy od drewnianego sprzętu, Inną zaletą jest lekkość i duży wybór rozmiarów i kolorów. Jeśli zależy Wam, aby wszystkie akcesoria były w jednym kolorze, kołowrotki dla gryzoni wykonane z plastiku będą najlepszym wyborem.

Jaki kołowrotek dla chomika syryjskiego?

Jeśli nie wiesz jaki kołowrotek dla chomika syryjskiego? To już spieszymy z pomocą dzięki nam znajdziesz najlepsze kółko dla chomika. Zacznijmy od tego, że chomiki syryjskie są dużo większe od karłowatych. Mierzą średnio 18cm, to prawie 10 cm więcej od chomików karłowatych( dżungarski, rosborowskiego). W związku z tym karuzela dla chomika musi być zdecydowanie większa. Bezpiecznie jest zakupić takie kółko bez szparek miedzy prętami. Najlepsze dla syryjczyka, czy świnki morskiej będzie o średnicy nie mniejszej jak 20 cm.

Kołowrotek dla królika

Decydując się na królika powinniśmy przewiedzieć gdzie i ile razy dziennie będziemy go swobodnie puszczać po mieszkaniu. Jednak króliki choć nie są gryzoniami to mają podobne zwyczaje i potrzebują dużej ilości ruchu. To urodzeni sportowcy. To zwierzęta z natury bardzo aktywne i wymagające. królika trzeba wyprowadzać na spacer codziennie po to by się rozruszał. Oczywiście nie zawsze możemy poświecić zwierzakowi tyle samo czasu i to zrozumiałe. Na te trudniejsze dni dobrym rozwiązaniem jest kołowrotek dla królika umieszczony w jego klatce. Podobnie jak kołowrotek dla chomika, jest wykonany z tworzywa, albo drewna i pomaga zwierzakowi rozładować nadmiar energii. W przeciwieństwie do kołowrotka dla chomika ten nie powinien mieć szczebelków, ani przerw miedzy pręcikami. W końcu króliki mają długie uszy i podczas kręcenia się mogłyby się zranić. Zbyt duże ryzyko. Prawidłowo kołowrotek dla królika musi być pełny, alby zapewnić mu bezpieczeństwo i komfort. W takim kołowrotku dla chomika mógłby się zakleszczyć, ponadto jest zdecydowanie za mały. Z myślą o króliczych potrzebach powstał nasz dział dla królika i gryzoni. Odnajdziesz to ciekawe zabawki i akcesoria dla królika takie jak tunele dla gryzoni, czy domki dla gryzoni i innych zwierzą. Nasza bogata oferta pozwoli CI na dobranie odpowiednich akcesoriów dla królika, które na pewno go ucieszą W końcu te zajęczaki kochają zabawę i aktywność jak nikt inny.

Apetete

W sklepie zoologicznym Apetete proponujemy Ci zakup karmy dla królika, chomika, domków, klatek, zabawek i wiele innych. Dzięki nam opieka nad Twoim pupilem będzie lekka, łatwa i przyjemna. Stale poszerzamy ofertę naszych produktów by jeszcze lepiej dopasować się do potrzeb każdego klienta. U nas zaopatrzysz nie tylko swojego gryzonia, ale także psa i kota. Pamiętaj o naszej strefie prezentów, to miejsce magiczne w którym czeka na każdego Klienta świetny podarunek. Wystarczy zrobić u nas zakupy i cieszyć się swoją nagrodą. Zapraszamy do odwiedzania naszego profilu na Facebooku i Instagramie, mnóstwo konkursów z nagrodami, ciekawe wiadomości ze świata zwierząt tych małych i większych