• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Uchwyty na karmę dla gryzoni

Podawanie pokarmu nie musi być nudne, a wszystko za sprawą specjalnych uchwytów, które znajdziesz w tym dziale. Uchwyty na karmę dla gryzoni w sklepie Apetete pozwolą Ci zadbać o aktywność zwierzaka, a przy okazji o porządek w klatce. Tyle korzyści z jednego małego sprzętu. Ponadto w naszym sklepie znajdziesz inne rozwiązania odpowiednie do klatki dla gryzoni, czy królików. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Uchwyty na karmę dla gryzoni

Małe zwierzaki domowe, zarówno gryzonie jak i króliki mają tendencję do robienia bałaganu w klatce. Nie można mieć do nich o to pretensji, takie są. To znaczy bardzo aktywne. Niemal cały czas biegają w kołowrotku, skaczą, robią fikołki, czy wspinają się. Trzeba przyznać, że mała przestrzeń klatki nie ułatwia zachowania porządku. Opiekunowie gryzoni często znajdują zakopaną karmę w podłożu. O ile zakopana karma nie narobi szkód, bo jest przetworzona. To jednak świeże owoce już tak, mogą gnić a nawet fermentować.

Szczególnie uchwyty są polecane dla chomików i szczurów. Zwierzaki ukrywają jedzenie w domkach, czy pod podłożem, a potem zapominają gdzie to zakopały. Takie zakopane skarby szybko gniją. Gorzej kiedy taki owoc zgniły ma kontakt z podłożem. Zamoknięte siano jest pożywką dla bakterii i grzybów. Grzyby zaś są niebezpieczne dla delikatnego układu oddechowego gryzoni. Stąd już tylko krok od rozwoju choroby.

Z drugiej strony owoce i warzywa stanowią ważne uzupełnienie diety zwierzaka. To źródło niezbędnych witamin i minerałów i nie możemy z nich rezygnować w obawie przed pleśnią. Lepiej zainwestować w maleńki uchwyt do klatki. Taki uchwyt na karmę dla gryzoni nie zajmuje dużo miejsca bo zawiesza się go na klatce. Zwierzaki bardzo cieszą się z takiego rozwiązania. Często bawią się przed posiłkiem. Dlatego uważa się, że taki uchwyt na karmę ma więcej niź jedną zaletę. Nie tylko chroni klatkę przed bałaganem, ale zapewnia zwierzakowi stymulację umysłu. Gryzoń czy królik musi trochę pogłówkować aby dostać się do jedzenia. Takie aktywne wyjadanie karmy świetnie działa na samopoczucie zwierzaka. W naszym sklepie zoologicznym Apetete znajdziesz uchwyty na karmę dla gryzonimocowane do kltaki od popularnych producentów zabawek dla zwierząt np.: trixie.

Uchwyt na miskę do klatki

W naszym sklepie zoologicznym znajdziesz nie tylko poidełka dla gryzoni, ale równieżuchwyty na miskę do klatki Taki sprzęt sprawi, że karma będzie bezpieczna przed szalejącym po klatce zwierzakiem. Bezpieczna to znaczy nie wyląduje w klatce. Dzięki temu będziemy pewni, że nasz zwierzak zjadł swój posiłek, a nie wyrzucił. Taki uchwyt jest świetnym rozwiązaniem na metalowe miski, które obecnie uważane są za najbezpieczniejsze dla zwierząt. W naszym sklepie Apetete znajdziesz właśnie takie miski dla gryzoni Dodajmy, że te produkty powinny stanowić uzupełnienie diety niemal każdego gryzonia czy królika. Na przykład Jedynym rozwiązaniem bardzo pomocnym przy opiece nad gryzoniem jest zakup odpowiedniego uchwytu na owoce czy warzywa. W naszym sklepie znajdziesz zarówno Uchwyt na owoce i warzywa to bardzo praktyczny sposób podawania świeżego pokarmu. Jedzonko zawsze pozostaje czyste i suche, ponieważ nie ma styczności ze ściółką w klatce. W uchwyt możemy włożyć np. kawałek jabłka, buraka, liście sałaty i inne świeże warzywa i owoce. Uchwyty są wykonane z mocnego, bezpiecznego dla zwierząt plastiku, posiadają kształt odpowiedni do łatwego mocowania na prętach klatki. Na blistrze znajdują się dwie sztuki uchwytów w kolorach dobieranych losowo.

Uchwyt na siano dla królika i gryzoni

W celu zadbania o porządek w klatce i o zdrowie królika, czy innego małego zwierzaka. Proponujemy Ci również zakup uchwytu na siano do klatki. Dzięki temu rozwiązaniu królik jest zachęcony do aktywności, co wpływa pośrednio na jego dobre samopoczucie i odpowiedni rozwój. Ponadto uchwyt na karmę, czy siano chroni je przed odchodami i moczem. Dzięki czemu zwierzę ma zawsze świeże i zdrowie siano do jedzenia.

Apetete

Apetete to sklep dla zwierząt I ich opiekunów znajdziesz u nas karmę dla gryzoni od najlepszych I popularnych producentów, Dzięki naszej ofercie zadbasz o swojego zwierzaka, zgodnie z jego potrzebami. Zapraszamy Cię do naszej społeczności na Facebooku, możesz także odwiedzać nas na Instagramie. Zachęcamy do zapisania się do naszego Newsletteru dzięki temu będziesz zawsze na bieżąco ze wszystkimi nowościami dla gryzoni i małych zwierząt.