• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Tunele i kryjówki dla gryzoni

11 produkt(ów)

W tym dziale znajdziesz uzupełnienie do klatki dla gryzoni, wszelkiego rodzaju tunele i kryjówki dla gryzoni zapewnią zwierzakowi potrzebną dawkę sportu. Dzięki takim akcesoriom Twój mały przyjaciel będzie szczęśliwy i dłużej zachowa zdrowie!

Tunele i kryjówki dla gryzoni

Gryzonie i małe zwierzęta domowe kochają wszelkiego rodzaju aktywności od wspinaczki po chodzenie w tunelach. Z tego względu przyszły opiekun gryzonia powinien zadbać o dobre kryjówki dla gryzoni jak: tunele, domki oraz akcesoria do biegania: mostki, stopnie, drabinki. Szczególnie jest to ważne dla zdrowia psychicznego małego przyjaciela. W naturalnym środowisku chomiki, czy inne gryzonie są bardzo aktywne. W końcu żerują aby zjeść, a kiedy poczują się zagrożone wchodzą do dziury, albo norki. W klatce nie mają zbyt wielu możliwości ukrycia się. Taką możliwość dają domki dla gryzoni, tunele, albo inne zabawki, które znajdziesz w naszym sklepie Apetete. Wszystko dla gryzoni i małych zwierząt w świetnych cenach i dostępne od ręki.

Dlaczego warto wyposażyć klatkę dla gryzonia?

Większość domowych mikro pupili należy do rzędu gryzoni. Dla tych zwierzaków kopanie i drążenie tuneli jest naturalną aktywnością. Takie tunele dla gryzoni to jedne z bardziej potrzebnych zabawek. W naszym sklepie zoologicznym Apetete do wyboru masz tunele i kryjówki dla gryzoni oraz tunele dla królików i innych małych zwierząt domowych, jak fretki, szynszyle.

Czy wiesz, że tunele dla gryzoni i małych zwierząt są nie tylko rodzajem zabawy. Kieszonkowi domownicy częściej traktują je jako miejsce w którym mogą poczuć się bezpiecznie. Nawet jeśli taki tunel jest zrobiony z przezroczystego materiału, zwierzak ma poczucie odosobnienia. Ty zaś możesz bez problemu obserwować jego aktywność. To świetne rozwiązanie do domu, w którym są małe dzieci.

Tunele dla chomika

W naszej ofercie dla gryzoni znajdziesz różne rodzaje tuneli dla chomików. Jak już wiesz, to ważny element wyposażenia jego klatki. Daje poczucie bezpieczeństwa, a także możliwość różnych zabaw.

W sklepie Apetete znajdziesz tunel do klatki dla chomika wykonany zarówno z plastiku jak i materiału. Może on służyć zwierzakowi za miejsce zabaw, jak i kryjówki. Tunel do klatki dla chomika jest dobrym rozwiązaniem dla większych gryzoni jak szczury czy chomiki syryjskie. Dla mikro chomików polecamy tunele dla chomika, które wychodzą poza klatkę. To zupełna nowość na rynku zoologicznym, która sprawiła, że opieka nad chomikiem nigdy nie była tak zajmująca i bezpieczna. Standardowa klatka dla chomika jest wykonana z pręcików, a na dole ma kuwetę. Te nowe klatki modułowe są w całości wykonane z plastiku, posiadają jedno większe pomieszczenie w którym zwierzak może spać i jeść zaś resztę stanowią korytarze rurek, które można ze sobą dowolnie łączyć. W sklepie zoologicznym dostaniesz takie tunele dla chomika, które wychodzą poza klatkę. To idealna opcja dla domu z dziećmi i innymi zwierzętami domowymi. W przeciwieństwie do standardowej klatki, dają możliwość obserwacji zwierzaka non stop bez konieczności dotykania go.

Tunele dla świnki morskiej

Tunel dla świnki morskiej musi być zdecydowanie większy niż standardowetunele dla chomika karłowatego. W małych rurkach zwierzak po prostu mógłby się zaklinować podczas zabawy. W naszym sklepie znajdziesz tunel dla szczura, który jest większy i będzie dla innych zwierząt odpowiedni. Tunele dla gryzoni występują w różnych odmianach i wielkościach. Znajdziesz tu drewniane, plastikowe a także z tkaniny, czy szeleszczące

Sklep Apetete

Sklep zoologiczny Apetete zapewnia najlepszej jakości towary dla gryzoni i małych zwierząt. Znajdziesz tutaj większość popularnych karm dla gryzoni i małych ssaków. Polecamy Ci korzystanie z naszej wyszukiwarki produktów, która ułatwia zakupy. Dodatkowo podzieliśmy nasz sklep on line na kategorie wg produktu i gatunków zwierzęcia, dzięki temu zakupy będą szybkie i udane. Jeśli chcesz się podzielić opinią o naszym sklepie zapraszamy do naszego Facebooka, Apetete znajdziesz też na Instagramie i blogu!