• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Miski i poidełka dla gryzoni

18 produkt(ów)

W tym dziale sklepu dla gryzoni Apetete znajdziesz miski, poidełka, uchwyty na karmę. Popularne rozwiązania do klatki dla gryzonia, a także te mniej typowe pomogą Ci w codziennej opiece nad pupilem

Miski dla gryzoni

W sklepie Apetete oferujemy miski dla gryzoni i poidełka dla gryzoni, takich jak myszki, szczury, koszatniczki, wiewiórki oraz innych zwierząt w różnych kolorach, miski plastikowe i miski ceramiczne, a także karmidła czy takie gadżety jak uchwyty na owoce.

Miski dla gryzoni oraz dla królików i fretek powinny być stabilne. Zwierzęta te mają tendencję do wywracania wszystkiego z miski. Nie ma się co dziwić są bardzo skoczne i zwinne. Wobec tego w klatce nie tylko to wywrócą do góry nogami. Dla zachowania czystości w domku zwierzaka polecamy stabilne miseczki ceramiczne. Taką miskę też łatwiej umyć, jest bardziej higieniczna oraz nie wpływa na smak karmy dla gryzoni. W naszym sklepie znajdziesz miski ceramiczne w różnych kolorach i kształtach, dopasuj do wnętrza swojego pupila. Dla królików polecamy też miski w postaci karmników, zawieszane.

Poza tym proponujemy Ci także zakup miski plastikowej. Ich zaletą jest lekkość oraz szeroki wybór kolorów i wzorów. Są odpowiednie dla myszy, czy chomika. Ponadto cena miski dla gryzoni wykonanej z tworzywa sztucznego jest nieporównywalnie niższa od ceramicznych.

Wśród naszych misek i karmideł dla gryzoni znajdziesz także takie perełki jak uchwyty na owoce dla gryzoni. Taki gadżet doskonale sprawdzi się dla szczurka, czy fretki. Zwierzaki mają tendencję do bawienia się jedzeniem i robienia wokół siebie bałaganu. Jeśli chcemy zachować porządek w klatce królika to polecamy karmniki i paśniki na sianko do zawieszenia wewnątrz klatki. Karma dla chomika może być podawana w plastikowej misce dla gryzoni, zaś karma dla myszy i myszoskoczka musi być solidnie zabezpieczona, by zwierzak jej nie wywrócił.

Poidełka dla gryzoni

Każde zwierzę potrzebuje wody do życia, nawet wielbłąd. Choć akurat on, to może przeżyć nawet setki tysięcy km bez wody, Tak małe zwierzątko jak chomik, czy świnka morska również wymaga dostępu do świeżej wody. Jeśli postawimy miseczkę z wodą w klatce dla chomika, czy innego gryzonia, to zapewne zaraz ją wyleje. Zamoknięte trociny, czy inne podkłady wymagają wymiany. Zaś mokre siano jest niebezpieczne dla zdrowia zwierzaka, może wywołać problemy z brzuchem. Najlepszym rozwiązaniem jest zakup poidełka dla gryzoni Dzięki niemu mamy pewność, że zwierzak ma dostęp do czystej wody! Ponadto w poidełku łatwiej skontrolować ilość wypijanych płynów. Zmniejszenie albo zwiększenie ilości pobieranych płynów jest często pierwszym symptomem choroby u gryzoni, zwłaszcza koszatniczek i świnek.

Nie wiesz jaka karma dla myszy i myszoskoczka będzie najlepsza? Koniecznie sprawdź naszą ofertę. Zapoznaj się z działem karm dla zwierząt. Podzieliśmy go dla ułatwienia na gatunki i tak w dziale karma dla chomika znajdziesz tylko pożywienie dla tego zwierzaka. Dobra karma dla gryzoni to podstawa ich zdrowia, ale równie ważne jest naczynie i sposób podania posiłku. W tym dziale naszego sklepu znajdziesz wszystko, co może Ci się przydać w tym celu. Zapoznaj się z naszą ofertą i zaskocz swojego zwierzaka nowymi pomysłami podawania karmy.

Apetete

Sklep Apetete już od kilku lat cieszy udanymi zakupami właścicieli psów i kotów. Rozumiemy, ze coraz częściej obok czworonogów w domu pojawiają się małe gryzonie. Lepiej jest zrobić zakupy w jednym miejscu i zaoszczędzić na czasie i kurierze. W naszym sklepie mamy bogatą ofertę produktów dla gryzoni dlatego korzystaj z niej w pełni.

Apetete jest też na Facebooku i Instagramie, tam możesz brać udział w naszych konkursach i wygrywać świetne nagrody dla pupila, czy siebie. Koniecznie zapisz się do naszego newsletteru dzięki temu będziesz na bieżąco z akcjami i promocjami w naszym sklepie.