• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Dwójniki, rozdzielacze do smyczy dla psa

2 produkt(ów)

Więcej niż jeden pies

Posiadanie więcej niż jednego psa to więcej radości, ale również dwa razy więcej obowiązków.
Decydując się na drugiego psa musimy wziąć pod uwagę, że będzie nas to kosztowało poświęcanie większej uwagi. Być może na początku będziesz musiał okazać więcej cierpliwości i miłości swoim psom i przede wszystkim będą one potrzebowały dwa razy więcej spaceru. To nie jest do końca prawdą, że pies rezydent zajmie się chętnie oprowadzaniem nowego gościa po mieszkaniu.
Zabranie psów na spacer za jednym razem jest możliwe pod warunkiem, że psy są grzeczne. Wówczas możesz je puścić luzem i wiesz, że zawsze przybiegną na zawołanie. Co innego jeśli oba psy są niesforne i należy prowadzić je na smyczy.
W naszym sklepie mamy rozwiązanie dla właścicieli dwóch psów w postaci rozgałęziacza. To genialny wynalazek, który pozwala na prowadzenie dwóch psów na jednej smyczy! Wówczas nie potrzebujemy dwóch oddzielnych smyczy a komfort spaceru jest o niebo lepszy. Kto próbował kiedyś prowadzić dwa lub więcej psów na raz, wie doskonale o czym piszemy.

Dwa psy jedna smycz

Masz więcej niż jednego psa? Wobec tego doskonale wiesz jak trudne i uciążliwe bywa wyprowadzenie ich na wspólny spacer. Jeśli znasz te uczucie zniecierpliwienia spowodowane wiecznym rozplątywaniem smyczy mam na to radę! W sklepie apetete sprzedajemy dwójnik do smyczy, taki rozgałęziacz, który pozwala na prowadzenie dwóch psów na jednej smyczy. Rozgałęziacz składa się z kółka oraz dwóch smyczy zakończonych karabińczykiem.
Uwaga rozgałęziacz ma zastosowanie tylko wtedy kiedy zwierzaki są mniej więcej tej samej wielkości.

Oferta dla dwóch psów

Producenci szelek, smyczy i obroży dla psów przewidzieli rozwiązania dla osób, które doceniają życie z dwoma psami. Opieka nad dwoma psami jest wyjątkowym doświadczeniem, uczy organizacji, wymaga więcej skupienia, uwagi oraz dwa razy więcej wydatków związanych z profilaktyką i zakupem akcesoriów dla psa oraz oczywiście suchą karmą. Czasem zdarza się, że psy jedzą ten sam pokarm. Jednak nie ma się co łudzić, w świecie zwierząt występują różne charaktery i potrzeby, to co smakuje i odpowiada pierwszemu psu nie koniecznie będzie odpowiednie dla drugiego towarzysza. Ponadto zwierzaki jeśli nie zostały odpowiednio socjalizowane i przygotowane mogą miedzy sobą rywalizować o względy właściciela, czy o miskę. Porad na to jak wychować więcej niż jednego psa szukajcie na naszym blogu apetete. W tym dziale znajdziecie akcesoria dla dwóch psów, które pozwolą wam odpocząć i cieszyć się urokiem spacerów. Dwójniki do smyczy zostały również docenione przez producenta najpopularniejszej automatycznej smyczy dla psa – Flexi. Ze względu na większą siłę nacisku i większe prawdopodobieństwo przerwania smyczy, występuje tylko w rozmiarze S, czyli dla bardzo małych psów. Dostępne w sklepie zoologicznym popularne, nylonowe dwójniki mają większy wybór rozmiarów oraz kolorów. Właściciel może wybrać klasyczny czarny. Pasuje do każdej smyczy, czerwony, zielony -khaki, a nawet różowy oraz coraz popularniejszy kolor szary.

W sklepie apetete znajdziesz również smycze i obroże dla psów

W celu zapewnienia najwyższego komfortu spacerów zalecamy do przejrzenia oferty smyczy dla psa, pamiętajmy że odpowiednio dobrana smycz oraz obroża czy szelki zwiększają bezpieczeństwo podczas spacerów i warunkują doskonałe samopoczucie naszych pupili.