• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Smycze skórzane dla psa

1 produkt(ów)

Sklep apetete oferuje szeroki wybór eleganckich smyczy dla psa

Nasz Klient ma do wyboru popularne smycze automatyczne Flexi, smycze taśmowe, smycze dla psa z linki a także bardzo dobrej jakości eleganckie smycze skórzane.

Skórzane smycze , które od dziesięcioleci stanowią produkt podstawowy dla psów. Skórzane smycze dla psa eleganckie i praktyczne. Sklep apetete proponuje najwyższej jakości skórzane i plecione smycze dla psa. Nasze smycze ze skóry są wykonane z najwyższej jakości skór dobranych ze względu na grubość i konsystencję skóry. Ręcznie pleciona skóra zapewnia zarówno niestandardowy wygląd, jak i wytrzymałość, a proces splatania wzmacnia również krytyczne miejsca w pobliżu zatrzasku i uchwytów, rozkładając nacisk na większy obszar. W sklepie zoologicznym znajdziesz profesjonalnie wykonane skórzane smycze odpowiednie na spacer czy wystawę z psem.

Po co psu smycz?

Pies niezależnie od swojego miejsca zamieszkania: blok czy ogród powinien wychodzić na spacery. W tym celu będziesz potrzebował kilku akcesoriów, które pozwolą ci na lepszą kontrolę nad pupilem oraz zapewnią bezpieczeństwo innym uczestnikom. Podstawowym wyposażeniem jest smycz, obroża, albo szelki. Dobrze jest posiadać zarówno szelki jak i obroże. Do szkolenia psa lepiej sprawdza się obroża, zaś do codziennych spacerów ergonomiczne szelki. Odpowiednio dobrana smycz dla psa również ma znaczenie dla jakości spacerów. Większość właścicieli preferuje smycze standardowe. Smycz klasyczna, czy standardowa dla psa to najprostsza konstrukcja. Z jednej strony posiada rączkę do trzymania, a z drugiej karabińczyk, który można przypiąć do obroży, czy szelek. Długości smyczy są małe, w porównaniu do linek i wahają się od 1 do 2,5 –3 m maksymalnie. W sklepie apetete proponujemy szeroki wybór smyczy dla psa, nylonowe smycze wykonane z taśmy, smycze linki, automatyczne oraz gumowe. Taką ofertę proponuje firma Ferplast.

Jak prawidłowo dobrać smycz do psa

Najważniejszą zasadą przy wyborze smyczy dla psa jest zwrócenie uwagi na jej użyteczność, oczywiście dobrze by smycz była ładna, estetyczna ale najważniejsze jest jej solidne wykonanie na które składa się: rodzaj łączenia, zapięcie, wytrzymałość okuć i zapięć i samej linki. Grubość smyczy należy dobierać do rozmiaru psa. Dla dużego pupila odpowiednia będzie smycz o minimalnej szerokości 2,5cm. Zbyt cienka smycz nie wytrzyma długo, przy szarpnięciu pęknie. Ponadto podczas zakupu smyczy zastanów się do czego będziesz jej używać? Jeśli to smycz szkoleniowa – warto by była długa, wytrzymała. Do codziennych spacerów skórzanej smyczy zwyczajnie szkoda. Choć jeśli chcemy by pies szedł przy nodze – skórzana smycz jest stabilna i łatwiej się ją trzyma w dłoni, jest też bardzo wytrzymała to inwestycja na lata. Wśród oferty smyczy skórzanych dla psa posiadamy również smycze regulowane. Takie rozwiązania cieszą się dużą popularnością ze względu na ich szerokie zastosowanie. Dzięki dodatkowym karabińczykom można taką smycz w każdej chwili skrócić lub wydłużyć a w razie czego zapiąć drugiego psa, czy przypiąć smycz do wózka albo roweru.

W sklepie apetete proponujemy szeroki wybór smyczy dla psa skórzanych, regulowanych, plecionych. Smycze od najlepszych producentów: Dino, Chaba i Ferplast. W naszej ofercie również ekologiczne smycze ze sztucznej skóry od producenta Zolux. Smycze MC lEather wyróżniają się bardzo solidnym wykonaniem oraz ciekawym motywem łapek, z tej samej serii powstały również szelki i obroże. Dzięki czemu można dobrać odpowiedni zestaw na spacer z psem.