• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Obroże skórzane dla psa

11 produkt(ów)

Obroże skórzane

Dobranie odpowiedniego zestawu spacerowego gwarantuje sukces wychowawczy a także doskonałe samopoczucie psa i jego opiekuna. W tym dziale znajdziesz akcesoria dla psa wykonane ze skóry, posiadamy zarówno modele szyte ręcznie, jak również ofertę dla „zwierzolubów” czyli ekologiczne eko skóry – materiały przy którego produkcji nie ucierpiało żadne zwierzę.
Obroże skórzane dla psa dostępne w naszym sklepie apetete można dobrać idealnie pod kolor smyczy, czy szelek, co pozwala na skompletowanie idealnego zestawu spacerowego dla pupila.

Czy skórzana obroża dla psa to dobry wybór
Przyznacie, że buty skórzane są wygodniejsze od tych wykonanych z plastiku. Ta sama zasada dotyczy obroży dla psów, obroża skórzana jest dla psa wygodniejsza, dlaczego? Takie naturalne materiały mają to do siebie, że ciągle pracują i dzięki temu doskonale dopasowują się do ciała. Są elastyczne i zapewniają maksimum wygody. Inna zaletą skórzanych obroży jest fakt, że są bardzo wytrzymałe, gwarancją sukcesu jest dobranie odpowiedniego rozmiaru i grubości obroży. Nie polecamy obroży wykonanych ze skóry barwionej, zwłaszcza na czerwony kolor. Użyty przy ich produkcji barwnik nie jest trwały. W efekcie pod wpływem wody czerwony kolor zostaje na szyi psa.
Na co należy zwrócić uwagę przy doborze obroży skórzanej dla psa?
Pierwszą najważniejszą cechą obroży skórzanej dla psa jest sprawdzenie jej wytrzymałości. Najlepiej wybierać lepszej jakości obroże ponieważ są dużo trwalsze, mniej odporne na przetarcia. Obroże skórzane są zapinane tylko w tradycyjny sposób na klamrę Ponadto przy doborze skórzanej obroży dla psa warto sprawdzić jej podszycie, gdyż zbyt ostre może powodować kołtunienie sierści. Najlepiej wybierać obroże podszywane jednym z tych materiałów jest: polar, filc czy eko skóra.

Modele obroży skórzanych w sklepie apetete

W naszym sklepie znajdziesz klasyczne modele obroży skórzanych dla psa takie jak np.: Chaba, zarówno dla małych, dużych jak i średnich pupili jak również obroże bardzo eleganckie:
Taką propozycję ma firma Ferplast obroże VIP. Klasyczny i wyrafinowany ze skóry bydlęcej. Ten materiał, oprócz nadania mu elegancji, jest niezwykle wytrzymały, aby wytrzymać nawet najsilniejsze szarpnięcia zwierząt. Co więcej, mocne zapięcie z metalową klamrą jest szczególnie skuteczne i bezpieczne. Proponowany w jednym ciemnym kolorze brązowym, idealnie pasuje do różnych smyczy tej samej linii dostępnych w naszym sklepie.

Obroże skórzane, nylonowe i wiele innych w sklepie apetete

W tym dziale znajdziesz nasze propozycje obroży dla psów ze skóry, techno-gumy, obroży ergonomicznych i obroży nylonowych oraz odblaskowych. Pamiętaj, że obroża dla psa to niezbędny dodatek do spacerów z czworonożnym przyjacielem.

Zobacz powiązane kategorie: