Smycze taśmowe dla psa

1-30 of 110

Smycze taśmowe dla psa

W tym dziale prezentujemy najpopularniejsze smycze dla psa – smycze taśmowe, które wyróżnia największa rozpiętość rozmiarów i szeroka oferta kolorystyczna. Polecamy zapoznać się z całą ofertą smyczy. W sklepie apetete dla właścicieli psów mamy do wyboru: ładne smycze taśmowe, smycze z linki, czy automatyczne. Nie sprzedajemy kolczatek i smyczy łańcuszkowych ponieważ najważniejsze jest dla nas dobro Twojego pupila, tymczasem badania pokazują, że wielu właścicieli nie wie jak poprawnie używać tego rodzaju pomocy szkoleniowych dla psa. W efekcie nieumiejętnie użyta kolczatka może stać się narzędziem tortury dla Twojego psa.

Smycz dla psa to obowiązkowe wyposażenie każdego właściciela psa. W wielu miejscach na świecie obowiązkiem prawnym jest, aby właściciele prowadzili psa na smyczy. Ponadto istnieje wiele innych korzyści, które wynikają z używania smyczy, takich jak:

 • kontrola psa podczas treningów
 • kontrola w miejscach publicznych
 • zapewniony bezpieczny przejazd komunikacją miejską, obowiązkiem właściciela jest posiadanie nie tylko smyczy, ale i założenie psu kagańca
 • ochrona przed innymi psami
 • smycz jest też sposobem aby tymczasowo uwiązać psa tak, aby był bezpieczny

Zalety smyczy taśmowych dla psa

W tym dziale smycze dla psa z taśmy, znajdziesz szeroki wybór smyczy taśmowych. Taki rodzaj smyczy dla psa dzięki temu, że został wykonany z nylonowej taśmy jest bardzo lekki. Dodatkową zaletą jest możliwość prania ich w pralce. Smycze taśmowe zajmują mało miejsca w plecaku, można je zwinąć łatwo a ponadto są niezawodne. W sklepie apetete znajdziesz różnorodność wzorów i kolorów smyczy w dobrej cenie. Dla ułatwienia pogrupowaliśmy akcesoria spacerowe według koloru. Dzięki temu możesz jeszcze w przyjemniejszy sposób skompletować *zestaw spacerowy(smycz, obroża, szelki) dla psa.

Jak znaleźć smycz taśmy dla psa, która będzie niezawodna i ładna

Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem sklepu zoologicznego apetete. Nasza bogata oferta kolorowych smyczy z taśmy dla psa zachwyci każdego właściciela czworonoga. Niektóre modele posiadają dodatkowe wzmocnienie i podszycie, dzięki temu są odpowiednie dla dużych i silnych psów np.: oferta Chaba Strong. Natomiast jeśli szukasz niecodziennych zestawień kolorystycznych, zachęcamy do sprawdzeni firmy Ferplast, białe smycze z fioletowymi motywami, albo zielone z pomarańczowym – wyróżnij swojego psa na spacerze. Zaletą firmy Ferplast jest również łatwe dopasowanie smyczy do obroży albo do szelek. Ponadto w sprzedaży w sklepie apetete znajdziesz też smycze od najlepszych producentów: Zolux, Trixie, Nobby, Dingo. Oferta smyczy taśmowych Zolux – niemieckiego producenta również jest warta uwagi. To smycze z ładnym designem, które mają neonowe wykończenia. Smycze regulowane w żywych kolorach to oferta marki Nobby, zaś Trixie proponuje smycze taśmowe dla psa, które będą odpowiednie dla psów aktywnych np.: sportowa smycz a amortyzatorem. *Po co kupować smycz z amortyzatorem?*Amortyzator przy smyczy chroni kręgosłup psa w przypadku nagłego szarpnięcia. Apetete to wszystko czego potrzebuje Twój pies w jednym miejscu i z szybką dostawą pod same drzwi.

Rodzaje smyczy taśmowych dla psa w sklepie apetete

 • Chaba smycze dla psów w różnych rozmiarach i kolorach, odpowiednie zarówno dla małych jak i dużych psów
 • Champion smycze z taśmy champion posiadają amortyzator wobec tego świetnie sprawdzą się podczas sportów z psem, nawet zwykłego biegu, chronią psi kręgosłup w przypadku mocnego szarpnięcia smyczą
 • Dingo i Dino w ofercie firmy Dingo przede wszystkim smycze z taśmy przeznaczone dla sportowców, ale znajdą się również piękne i kolorowe smycze dla psów żyjących w mieście, preferujących spokojniejsze spacery
 • Ferplast smycze z taśmy w mocnych kolorach, ładnie wyglądają ale są też bardzo wytrzymałe. Do wyboru różne wzory i kolory taśmy.
 • Nobby smycze z taśmy dla psa, które zapewnia spokojne spacery, posiadają regulację dzięki temu można dobrać długość smyczy do potrzeb spacerowych z psem
 • Trixie w ofercie nylonowych smyczy dla psa Trixie są przede wszystkim smycze do samochodu, do roweru, czy do biegania
 • Zolux przedstawia kolorowe smycze dla psów, dostępne w letnich wzorach, kwiatowych: różowy, niebieski i pomarańczowy

W sklepie apetete szeroka oferta smyczy taśmowych dla Twojego psa

Po zapoznaniu się z różnymi materiałami i stylami smyczy, możesz wybrać taką, która najlepiej odda charakter Twojego psa. Przy wyborze weź pod uwagę poziom aktywności Twojego psa, jego wiek, rozmiar. Dla psów bardzo aktywnych lepsza będzie smycz długa powyżej 2,5m. Do szkolenia przydatne są smycze długie takie jak 5m, 10m a nawet 20m. Najdłuższe smycze są dobrym rozwiązaniem na spacery po lesie, gdzie pozwalają psu na swobodne węszenie. Ponadto 10 m czy 20 m smycz to minimalne wyposażenie psa tropiącego.