• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Szampony na pchły i kleszcze dla psa

2 produkt(ów)

Szampony na pchły, kleszcze

Pchły i kleszcze to popularne szkodniki, których należy się wystrzegać. Pchły przenoszą inne pasożyty takie jak tasiemce, wywołują pchle zapalenie skóry, alergie i nieprzyjemny świąd. Kleszcze są dużym zagrożeniem dla życia zwierząt –przenoszą choroby wywołujące bolesność, a także gorączki. Te choroby mogą nawet doprowadzić do śmierci zwierzęcia. Dlatego tak ważne jest zapewnienie psom odpowiedniej profilaktyki przeciwko kleszczom. W sklepie Apetete znajdziesz kilka ciekawych produktów, które pomogą skutecznie zabezpieczyć Twojego pupila.

Co to jest szampon na pchły i kleszcze

Szampon na pchły i kleszcze jest specjalnym leczniczym szamponem dla zwierząt domowych, takich jak psy czy koty. Zawiera on składniki, które wspomagają walkę z pasożytami skórnymi, działa odstraszająco, a przy okazji myje i pielęgnuje sierść Twojego psa. W sklepie Apetete znajdziesz szampony na pchły i kleszcze od najlepszych producentów takich jak: Amiwet, który zawiera składniki, które zabijają pchły i / lub kleszcze.

Jak dobrać szampon na pchły i kleszcze dla psa

Dobre szampony najczęściej zawierają dwa składniki: permetrynę, która zapewnia szybkie pozbycie się pasożytów ze zwierząt jak i z ich środowiska.

Jak należy poprawnie stosować szampony na pchły i kleszcze – kąpiemy psa tak jak zwykle, w letniej wodzie, pienimy i zostawiamy na skórze psa przez określony czas – zazwyczaj jest to od 10 minut. Utrzymanie mokrego psa, w pianie może być kłopotliwe, dlatego producenci Amiwet udostępnili produkt odstraszający w postaci pianki do użycia na sucho. W sklepie Apetete dostępny od ręki.

Zaleca się powtarzanie kąpieli w szamponach odstraszających co najmniej raz w miesiącu.

Profilaktyka przeciwko pchłom i kleszczom w sklepie Apetete

W naszym sklepie przeznaczonym dla miłośników zwierząt, zwłaszcza psów i kotów znajdziesz szereg produktów, które pozwolą Ci zadbać o zdrowie Twojego pupila. Wiemy o tym, jak ważną częścią opieki nad psem jest profilaktyka przeciwko pchłom i kleszczom, dlatego oferujemy tylko sprawdzone rozwiązania. W tym dziale znajdziesz zarówno preparaty bójcze jak i odstraszające na pchły i kleszcze. Badania pokazują że stosowanie ich razem zwiększa bezpieczeństwo Twojego pupila.