• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Odstraszacze dla psa

Odstraszacze na psy w sklepie apetete

W tym dziale prezentujemy akcesoria przydatne do nauki szczeniąt i opornych psów. Znajdziesz tutaj odstraszacze na psy. Grzeczny pupil w domu to marzenie każdego właściciela, jednak czasem nasze oczekiwania mijają się z rzeczywistością. Każdy opiekun psa musi przygotować się na ewnetualne wpadki wychowwcze, nie wszystko da się przewidzieć. Wiemy o tym, że czasem standardowe metody szkolenia zawodzą wówczas należy poszukać innych niekonwencjonalnych rozwiązań, ale bezpiecznych dla pupila. W sklepie apetete znajdziesz preparaty odstraszające które skutecznie ochronią nasze meble przed ciekawskimi zębami szczeniaków, czy świeżo adoptowanych psów.

Kiedy pies gryzie meble

Różne są przyczyny złego zachowania psów. Dlaczego pies gryzie meble? Być może w ten sposób chce zakomunikować, że się nudzi. Gryzienie mebli może być formą zwrócenia na siebie uwagi. Jeśli to jest powodem to najlepszym rozwiązaniem będzie wdrożenie regularnych treningów z psem. Zacznijmy od krótkich sesji, minimum 5 minut dziennie. W sklepie apetete w dziale trening znajdziesz specjalne akcesoria takie jak: kliker, smycz przydatne do szkolenia psa.
Innym powodem dla którego pies gryzie meble może być okres ząbkowania czyli wymiany zębów, wówczas podobnie jak u dzieci swędzą dziąsła, a pies ślini się i próbuje złagodzić ból poprzez gryzienie twardych przedmiotów. Pies wybiera twarde elementy a w domu czasem okazuje się, że najlepszym materiałem do zatopienia bolesnych zębów jest o zgrozo – nogi od naszego, drewnianego stołu. Rada od apetete: jeśli nie chcemy by pies zjadał nasze meble to najlepiej podawać mu odpowiednie ilości gryzaków, kości i specjalnych twardych zabawek. W naszej ofercie znajdziesz zabawki przeznaczone specjalnie na tę okazję. Gotowe do zamrożenia ponieważ chłód dodatkowo łagodzi opuchliznę.
Ponadto warto nasze ukochane przedmioty spryskać preparatem odstraszającym, również taki preparat można zastosować na smycz, aby pies jej nie gryzł. Najbardziej psy nie lubią zapachów cytrusów i to one najczęściej są składnikami odstraszaczy.

Jak oduczyć psa załatwiania się w domu

Problem zachowania czystości jest najczęstszym jaki spotyka nowych właścicieli psów i kotów. Nim zwierzak nauczy się, że na toaletę należy wyjść na dwór minie około 2 tygodni a czasem i dłużej. Jeśli nie chcemy by pies załatwiał się na podłogę najlepiej jest spryskać jej powierzchnie preparatem maskującym i odstraszającym. Po pierwsze zniechęci psa do siusiania w domu a po drugie zniweluje zapach moczu. Dla psa zapachy są swego rodzaju drogowskazem, Jeśli już pies raz załatwił się w domu, to zapach który pozostawił jest dla niego informacją – tu siusiać.

Inne rodzaje odstraszaczy na psy

Problem znaczenia moczem, gryzienia przedmiotów, czy kopania w ogródku jest bardzo częsty. Dlatego w sklepie apetete znajdziesz wiele odstraszaczy, które pomogą Ci zniwelować problem. Pamiętaj jednak, że samo użycie preparatów nie gwarantuje 100% sukcesu. W celu zniwelowania problemu warto poznać jego przyczynę i zacząć rozwiązywanie problemu od diagnozy specjalistów: lekarza weterynarii i behawiorysty.