• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY
 • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY

Usuwanie zapachów, plam po psie

18 produkt(ów)

Jak usunąć plamę zostawioną przez psy

Czyste mieszkanie gdzie mieszka z nami pies jest możliwe, nie trzeba do tego magicznych sztuczek, ani perfekcyjnej Pani domu za to na pewno przydadzą się odpowiednie akcesoria, które znajdziecie w tym dziale.
Najczęstsze plamy jakie może zostawić nasz pupil wynikają z:

 • nietrzymania moczu – szczeniaki, suczki po operacji, psi seniorzy
 • nietrzymania stolca
 • wymiotów występujących zarówno u młodych jak i starszych psów, będące następstwem zatrucia pokarmowego czy zjedzenia nadmiaru trawy, jak również zarobaczenia
 • śliny psa – niektóre rasy psów jak np.: Dog De Bordeux, czy Mastiff, Buldog więcej się ślini

Jak pozbyć się plam, które zostawia nasz pupil

Pozbywania się plam pozostawionych przez psy pozbawiamy się wieloetapowo.
Sprzątanie po psie zaczynamy od zebrania jak największej powierzchni brudu na szufelkę. Następnie myjemy dokładnie podłogę. Najlepiej do tego celu użyć detergentów przeznaczonych dla zwierząt. Płyn do podłóg dostępny w sklepie Apetete został stworzony specjalnie dla domów gdzie przebywają zwierzęta. Takie detergenty są nietoksyczne i w przeciwieństwie do standardowych chemikaliów nie są w ogóle drażniące dla psów/ nawet tych najbardziej wrażliwych na zapachy jak np.: Beagle, czy Blodhoond.
Poza umyciem powierzchni
Ponadto po umyciu podłogi należy ją dokładnie spryskać preparatem, który nie tylko zniweluje zapach po wymiocinach, ale przede wszystkim usunie bakterie i zarazki z naszej podłogi. Specjalne preparaty dostępne w sklepie Apetete od renomowanych producentów takich jak Vitopar, Amico , Francodex, Mr. Smell, Over Zoo, Sanidog, TropiClean, Vetexpert pomogą zadbać o ładny zapach w mieszkaniu w którym jest pies i zapewnią wam obydwoje doskonałe zdrowie.

Różne rodzaje odplamiaczy

Ze względu na plamy jakie zostawia pies środki czystości dzielimy na
Preparaty czyszczące enzymatyczne płyny do podłóg, które nie tylko czyszczą dokładnie ubrudzoną powierzchnie, zapewniają jej odświeżenie, ale również usuwają bakterie, grzyby i zalegające się parazyty.

Odświeżacze nietoksyczne odświeżacze do wnętrza, ekologiczne i proste w obsłudze. Wystarczy spryskać powietrze by uzyskać zapach czystego domu
Neutralizatory zapachów maskują brzydkie zapachy pozostawione przez zwierzęta, w taki sposób że również wytrawny nos psa nie jest w stanie go wyczuć
Środki usuwające ślinę psa zmywają trudną do usunięcia ślinę psa z naszym mebli jak również tapicerki samochodu.


  Najczęściej polecane na naszym blogu


  Usuwanie zapachów, plam - Najczęściej zadawane pytania(FAQ)

  Jak pozbyć się zapachu po psie?

  Istnieje wiele sposobów jak pozbyć się zapachu po psie. Najlepszym rozwiązaniem jest zakup specjalnego eliminatora zapachów. To środek w postaci płynu lub sprayu, który eliminujący nawet najbardziej uciążliwe i długo utrzymujące się nieprzyjemne zapachy odzwierzęce. Można stosować go na różne powierzchnie: podłogi, klatki, ściany czy budy. Kupując eliminator zapachów, zwróćmy uwagę czy jest to środek bezpieczny dla zwierząt oraz jaką wydajność zapewnia.

  Czym wyczyścić kanapę po psie?

  Domowym sposobem na usunięcie plam pozostawionych przez psa, jest użycie sody oczyszczonej. Wystarczy wetrzeć ją w kanapę, pozostawić kilka godzin, a następnie odkurzyć mebel. Istnieje jeszcze jedno rozwiązanie – można zakupić gotowy płyn do usuwania psich zapachów. Taki środek natychmiast eliminuje odór moczu, czy odchodów. Wystarczy zaaplikować go w miejsca zanieczyszczone przez odchody zwierzęce. Eliminatory zapachów dostępne są zarówno w formie płynnej, jak i w sprayu.

  Czym zmyć plamy po psie?

  Istnieje wiele sposobów na to, jak walczyć z plamami organicznymi po psim moczu. Na samym początku mocz należy zebrać chłonnym ręcznikiem kuchennym, a na plamę można nałożyć pastę z sody oczyszczonej wymieszanej z wodą. O wiele prostszym rozwiązaniem jest zakup gotowego bioenzymatycznego płynu do mycia podłóg. Środek pozwala skuteczniej likwidować nieprzyjemne zapachy zwierząt, w tym ich moczu oraz odchodów, a przy tym jest bezpieczny dla drewnianych powierzchni. Po zastosowaniu takich specjalistycznych płynów nie czuć, że w naszym domu mieszkają zwierzęta.