• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Szampony dla psa

1-30 of 128

Domowe pupile wymagają zabiegów pielęgnacyjnych. Do tego celu można wykorzystać szampony dla psa. Są to produkty nowoczesne, które zostały opracowane w taki sposób, aby pielęgnować sierść i skórę czworonoga. Każdy szampon dla psa z naszego sklepu internetowego jest produktem najwyższej jakości. Nie powoduje on podrażnienia czy też zaczerwienienia skóry. Decydując się na rekomendowany przez nas szampon dla psa można mieć pewność, że produkt ten idealnie spełni swoje zadanie.

Szampon dla psa różnych ras

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się różnego typu kosmetyki przeznaczone dla psów. Są to, zarówno środki w płynie, przeznaczone do spłukiwania przy pomocy bieżącej wody, jak i produkty, których można używać na sucho. Rekomendowany przez nas szampon dla psa należy dobrać do specyfiki danej rasy. Proponujemy produkty dedykowane, zarówno psom posiadającym sierść, jak i włosy. Szampon dla psów z naszego sklepu internetowego bardzo skutecznie oczyszcza sierść i skórę psa z wszelkiego typu osadów, nalotów, a także cząsteczek brudu, które przyklejają się w trakcie tarzania się w trawie czy błocie.

Do kategorii szampony dla psów z naszego sklepu internetowego, zaliczają się wyłącznie markowe produkty. Zostały one stworzone przez najlepsze firmy, specjalizujące się w opracowywaniu kosmetyków zoologicznych. Szampony dla psów z naszego sklepu internetowego zawierają kompleks składników pielęgnacyjnych, jak również bardzo łagodne środki pieniące. Proponowane przez nas szampony dla psów są produktami o bardzo łagodnym działaniu. To bardzo skuteczne preparaty, które wspomagają naturalną odnowę skóry, jak również pozwalają na utrzymanie jej prawidłowego pH.

Zalety jakie posiada szampon dla psa

Skuteczne oczyszczenie sierści i skóry czworonoga wymaga zastosowania optymalnie dobranych preparatów pielęgnacyjnych. Do tego celu można wykorzystać proponowany przez nas suchy szampon. Jest to produkt bardzo wygodny w użyciu, ponieważ dzięki niemu nie trzeba narażać psa na stres, wkładając go do wanny i oblewając wodą ze słuchawki prysznicowej. Suchy szampon dla psa jest w stanie skutecznie oczyścić jego sierść z różnego typu zabrudzeń, które powstają w trakcie codziennych spacerów. To wyrób komfortowy w użyciu. Bardzo wygodny aplikator pozwala na optymalne dozowanie ilości tego preparatu, w taki sposób, aby móc go łatwo usunąć z powierzchni skóry i sierści posiadanego czworonoga.

W naszej ofercie znajdują się również specjalistyczne szampony i odżywki, przeznaczone dla zwierząt posiadających bardzo długą sierść z tendencją do plątania i powstawania trudnych do usunięcia kołtunów. Są to produkty wpływające na miękkość i połysk sierści. Wyroby te mogą być stosowane przed targami i wystawami dla psów. To preparaty, które są dostępne w naszej ofercie, w opakowaniach o różnej pojemności. Wyroby te można dostosować do specyfiki rasy danego czworonoga, jak również ewentualnych problemów, jakie posiada on ze swoją skórą.