• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Żwirki Silikonowe dla kota

7 produkt(ów)

Bezpieczne dla domowego mruczka żwirki silikonowe dla kota to produkty nowoczesne. Zostały one stworzone z myślą o zwierzętach załatwiających swoje potrzeby fizjologiczne do kuwety. Dostępny w naszym sklepie internetowym żwirek silikonowy to wyrób, który eliminuje problem pojawiających się przykrych zapachów z kuwety. Jest on całkowicie bezpieczny dla kota każdej rasy. Rekomendowany przez nas żwirek silikonowy to produkt, który posiada bardzo przystępną ceną.

Nowoczesny żwirek silikonowy dla kota każdej rasy

Właściciele domowych kotów poszukują produktów, którymi mogą wypełnić kuwety swoich pupili. Jednym z najlepszych wyrobów, zaliczanych do tej kategorii, jest żwirek silikonowy dla kota. To produkt sprawdzony, dzięki któremu wszystkie nieprzyjemne zapachy, nie wydostają się na zewnątrz. Wydajny w użyciu żwirek silikonowy dla kota z naszej oferty, jest dostępny w opakowaniach o różnej pojemności. Umożliwia to wybór odpowiedniego do indywidualnych potrzeb. Rekomendowany przez nas żwirek silikonowy dla kota jest bezpieczny, nawet dla bardzo młodych osobników. Nie wchodzi on w żadne reakcje chemiczne z moczem i kałem zwierzaka. Proponujemy żwirek dla kota, który zmienia kolor, dzięki czemu z łatwością można ocenić, kiedy wymaga on wymiany. Polecany przez nasz sklep internetowy żwirek dla domowego mruczka jest dostępny w postaci kryształków. Pod wpływem załatwiania przez zwierzaka potrzeb fizjologicznych do kuwety, ulegają one zmatowieniu, a następnie zmieniają swoją barwę na żółtą.

Zalety jakie posiada żwirek silikonowy dla kota

W naszej ofercie dostępny jest żwirek silikonowy o doskonałych właściwościach absorpcyjnych. To produkt, który można bez trudu usuwać, wrzucając go do klozetu lub też pakując w worki na śmieci. Bezzapachowy żwirek silikonowy z naszego sklepu internetowego skutecznie neutralizuje nieprzyjemną woń, jaką wydziela mocz niewysterylizowanego zwierzaka. Porowata struktura, którą wyróżnia się żwirek dla kota z naszej oferty, skutecznie wchłania wilgoć. To produkt zawierający syntetyczną, amorficzną krzemionkę. Jego porowata struktura pozwala na wchłanianie moczu. Produkt można bardzo łatwo usunąć z kuwety. Rekomendowany przez nas żwirek dla kota jest odpowiedni dla osobników wszystkich ras, bez względu na ich wagę czy częstotliwość załatwiania swoich potrzeb fizjologicznych. Polecany przez nas produkt, którym jest żwirek dla domowego mruczka, nie zagraża faunie i florze, ponieważ jest całkowicie biodegradowalny.

Silikonowy - Najczęściej zadawane pytania(FAQ)

Dlaczego warto kupować żwirek silikonowy w internetowym sklepie zoologicznym apetete.pl?

Polecany przez nas żwirek silikonowy to wyrób bezpieczny dla każdego kota. To wyrób w wersji bezzapachowej.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu żwirek silikonowy?

Przed zakupem takiego wyrobu, jak żwirek silikonowy, warto zastanowić się, jaka jego ilość będzie potrzebna danemu właścicielowi. Warto przeanalizować skład chemiczny tego wyrobu i decydować się na produkty na bazie syntetycznej, amorficznej krzemionki (SiO2).