• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Żwirki Drewniane dla kota

13 produkt(ów)

Bardzo łatwe do dozowania żwirki drewniane dla kota mogą stanowić wypełnienie kuwety. Produkty te skutecznie pochłaniają nadmiar wilgoci i inne zanieczyszczenia fizjologiczne. Polecane przez nasz sklep internetowy żwirki drewniane dla kota nie wydzielają żadnych nieprzyjemnych zapachów. Produkty te mogą być utylizowane, tak jak inne odpady organiczne.

Żwirki drewniane dla kota, skutecznie absorbujące zapachy i wilgoć

Bezpieczne dla środowiska naturalnego żwirki drewniane, przeznaczone do wypełnienia nimi kuwety, nie wchodzą w żadne toksyczne reakcje z organizmami wodnymi czy też fauną i florą. Dzięki temu produkty te mogą być stosowane również w przypadku osób posiadających dużą ilość domowych mruczków pod opieka. Każdy oferowany przez nas żwirek drewniany niezbrylający jest dostępny w ekonomicznym opakowaniu. Umożliwia to wybór produktu w bardzo przystępnej cenie. Drewniany żwirek nadaje się nie tylko dla kotów, ale również świnek morskich, królików, szynszyli, chomików i koszatniczek. Jest to produkt, który nie podrażnia nawet wrażliwej skóry domowego zwierzaka, jak również nie powoduje ataków kaszlu u pupila cierpiącego na dolegliwości ze strony układu oddechowego. Ekologiczny żwirek drewniany z naszego asortymentu jest bardzo łatwy do uzupełnienia. Produkt ten rewelacyjnie pochłania nadmiar wilgoci, zapobiegając wydostawaniu się zanieczyszczeń poza obszar kuwety. Stanowi to doskonałe rozwiązanie dla zwierząt cierpiących na przewlekłe biegunki bądź też często oddających mocz z uwagi na problemy z prawidłowym funkcjonowaniem układu wydalniczego.

Rekomendowany przez nas żwirek drewniany świetnie nadaje się dla kotów w każdym wieku, bez względu na rozmiar, masę, rasę czy też preferencje dotyczące miejsca załatwiania swoich potrzeb fizjologicznych. Produkt ten jest pakowany z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa. Dzięki temu do jego wnętrza nie dostają się żadne zanieczyszczenia, mogące spowodować utratę jego pierwotnych właściwości fizycznych lub chemicznych, a także uszkodzenie. Zachowujący świeżość żwirek drewniany dla kota jest łatwy do wymiany. Istnieje możliwość częściowego uzupełnienia tego wyrobu, jeśli zajdzie taka potrzeba. Rekomendowany przez nas żwirek drewniany dla kota nadaje się także dla zwierząt w rui, ciężarnych kotek, a także tych będących w połogu. Produkt ten nie jest aromatyzowany żadnymi związkami chemicznymi, które mogłyby wchodzić w reakcję ze skórą domowego pupila, powodując jej podrażnienie i zaczerwienienie lub też uporczywy świąd. Polecany żwirek drewniany dla kota może być stosowany od dnia, kiedy domowy zwierzak zacznie samodzielnie korzystać z kuwety.

Żwirki drewniane dla kota o charakterystycznym zapachu naturalnego drewna

W asortymencie naszego sklepu internetowego dostępny jest drewniany żwirek, proponowany, zarówno zawodowym hodowcom, jak i miłośnikom domowych mruczków. Produkt ten można bezpiecznie przechowywać w pomieszczeniach mieszkalnych, w suchym i chłodnym miejscu. Na długo zachowuje on swoją świeżość, ponieważ został on pozbawiony wilgoci. Produkowany przy użyciu nowoczesnego parku maszynowego drewniany żwirek jest całkowicie biodegradowalny. Skutecznie absorbuje on nawet bardzo intensywne, nieprzyjemne aromaty. Ma to szczególne znaczenie u zwierząt cierpiących na bakteryjne zapalenie pęcherza moczowego, a także biegunki bądź też inne zaburzenia ze strony układu gastrycznego. Łatwe zbieranie i wysypywanie tego produktu, pozwala bardzo szybko oczyścić kuwetę i przygotować ją do ponownego użycia.

Stworzony z pelletu drzewnego ekologiczny żwirek z naszego sklepu internetowego, jest bardzo lekki. Dzięki temu z łatwością można transportować go w dowolnie wybrane miejsce. To świetne rozwiązanie dla właścicieli podróżujących ze swoimi domowymi mruczkami. Drewno pochodzące z recyklingu, użyte do stworzenia takiego wyrobu, jak żwirek drewniany dla kota, nie zostało poddane żadnym szkodliwym dla zdrowia procesom chemicznej obróbki. To materiał nieprzetworzony. Nie jest on nasączony żadnymi preparatami czy też związkami, mogącymi negatywnie wpływać na aktualny stan zdrowia domowego pupila. Naturalny, bardzo charakterystyczny zapach drewna, którym wyróżnia się ekologiczny żwirek z naszego asortymentu, nie wpływa na obniżenie komfortu osób korzystających z pomieszczenia, gdzie znajdują się kuwety dla kotów. Jest to szczególnie ważne, jeśli w domu lub mieszkaniu przebywają na co dzień małe dzieci, seniorzy, astmatycy lub też alergicy.

Przeczytaj na naszym blogu:

Czemu kot załatwia się poza kuwetą? | blog sklepu Apetete

Co zrobić kiedy kot załatwia się poza kuwetą? | blog sklepu Apetete

Najlepszy żwirek dla kota – ranking produktów!

Żwirek dla kota, który można wyrzucać do toalety? | blog sklepu Apetete

Drewniany - Najczęściej zadawane pytania(FAQ)

Dlaczego warto kupować żwirki drewniane dla kota w internetowym sklepie zoologicznym apetete.pl?

Wysokiej jakości żwirki drewniane dla kota, znajdujące się w internetowym sklepie zoologicznym apetete.pl, są stworzone z pelletu drzewnego. To komponent w 100% naturalny i w pełni biodegradowalny.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu żwirku drewnianego dla kota?

Przed nabyciem żwirku drewnianego dla kota, warto sprawdzić, czy nie zawiera on szkodliwych preparatów. Dzięki temu produkt ten będzie bezpieczny dla domowych mruczków, bez względu na ich stan zdrowia.

Jak wybrać najlepsze żwirki drewniane dla kota?

Najlepsze żwirki drewniane dla kota powinny wyróżniać się atrakcyjną ceną. Produkty te muszą być chłonne i skutecznie zatrzymywać wilgoć.