• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Worki do kuwet dla kota

3 produkt(ów)

Worki do kuwety w sklepie apetete

Koty to bardzo czyste zwierzęta, używanie wkładek do kuwety jest osobistą preferencją. Są wygodne do porządnego usuwania zużytej ściółki i docenimy ich użyteczność podczas pierwszego mycia kuwety, zwłaszcza jeśli korzystamy ze żwirków bentonitowych. W tym dziale znajdziesz nie tylko kuwety dla kota, żwirki, czy łopatki do kuwet, ale również akcesoria takie jak chociażby worki do kuwety, w różnych rozmiarach.

Jak dbać o czystość kuwety

Zła konserwacja kocich skrzynek jest często przyczyną nieszczęśliwych wypadków. Koty nienawidzą brudnych kuwet, to znaczy że mogą poszukiwać innych miejsc do załatwiania się niekoniecznie spójnych z naszym poczuciem czystości – to znaczy będzie załatwiał się w wannie czy na dywanie. Zauważmy, że koci zmysł węchu jest 14 razy silniejszy od naszego, więc kuweta która pachnie dla nas względnie dobrze, dla kota może być po prostu brudna. Podczas gdy zautomatyzowane kuwety zyskują na popularności, ich ceny są nie do zaakceptowania dla wielu właścicieli kotów. Większość kotów preferuje standardowe kuwety. Dla nich rozwiązaniem jest dokupienie worków do kuwet. W naszym sklepie apetete znajdziesz worki do kuwet w różnych rozmiarach.

Co to są worki do kuwety

Worki do kuwety dla kota to higieniczne rozwiązanie pozwalające w szybki i bezproblemowy sposób wymienić żwirek na nowy. Żwirek nie przywiera do dna kuwety i łatwo go usunąć. Czyszczenie kuwety stanie się wygodniejsze.

Jak używać worków do kuwety

Wystarczy położyć worek na dnie kuwety, brzegi wywinąć poza ich ramkę. Tak przygotowane worki można już zasypać żwirkiem. Po zużyciu wystarczy wyjąć worek i wyrzucić go do śmietnika. Używanie worków to szybki i prosty sposób na posprzątanie kuwety. Dzięki woreczkom żwirek nie przylega do jej dna i można go szybko wymienić. Polecane szczególnie zapracowanym właścicielom kotów, dla których czas jest na wagę złota.

W sklepie apetete znajdziesz szeroki wybór odpowiednich produktów potrzebnych do urządzenia kociej toalety. Kuwety otwarte, kuwety zamknięte z pokrywkami a także maty, worki do kuwet, odświeżacze, sprawdź naszą ofertę i wybierz produkty niezbędne. Zapewniamy najwyższą jakość naszych produktów oraz fachowe doradztwo.