• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Żwirki Bentonitowe dla kota

1-30 of 40

Nowoczesne żwirki bentonitowe dla kota skutecznie wchłaniają wilgoć i zatrzymują nieprzyjemne zapachy. To produkty najlepszych firm, specjalizujących się w wytwarzaniu akcesoriów, przeznaczonych do opieki nad domowymi zwierzętami. Polecane przez nas żwirki bentonitowe dla kota są dostępne w ekonomicznych opakowaniach. Pozwala to na zakup wybranego produktu, w optymalnie dobranej ilości.

Żwirki bentonitowe dla kota- doskonałe właściwości absorpcyjne

Dostępne w naszej ofercie żwirki bentonitowe to niewątpliwie jeden z najbardziej popularnych rodzajów ściółek, wykorzystywanych w kuwetach, przeznaczonych dla domowych mruczków. Proponowane przez nas produkty zostały stworzone z myślą o wszystkich rasach kotów. Żwirki bentonitowe są wydajne w użyciu. Dlatego też produkty te są bardzo często wybierane przez hodowców opiekujących się dużą ilością kotów, w różnym wieku. Każdy bentonitowy żwirek z naszego asortymentu przypomina wyglądem żwir bądź też piasek. Jest on wytwarzany ze specyficznego rodzaju skały, zwanej bentonitem. To materiał osadowy, którego głównym składnikiem jest uwodniony krzemian glinu, magnezu i sodu, czyli montmorylonit. Bentonitowy żwirek produkowany z wyżej wymienionych komponentów, zachowuje swoją świeżość przez bardzo długi czas. To produkt, który jest w stanie wchłonąć, nawet bardzo dużą ilość wilgoci.

Użycie żwirku bentonitowego zapobiega wydostawaniu się nieprzyjemnych zapachów i kociego moczu poza obszar kuwety. Jest to szczególnie istotne, gdy znajduje się ona w pomieszczeniu używanym na co dzień przez domowników. Dobrej jakości żwirek bentonitowy dla kota, który można wygodnie zamówić z asortymentu naszego sklepu, to wyrób całkowicie bezpieczny dla środowiska naturalnego. Nie wchodzi on w żadne toksyczne reakcje z organizmami wodnymi. Żwirek bentonitowy dla kota może być utylizowany tak, jak wszystkie odpady domowe, bez obawy o skażenie fauny czy flory. Produkt ten jest spakowany w specjalnie dobrane worki, umożliwiające jego łatwe dozowanie, a także przechowywanie w pomieszczeniach mieszkalnych. Żwirek bentonitowy dla kota jest przeznaczony także dla zwierząt cierpiących na długotrwałe biegunki, ponieważ doskonale absorbuje on nie tylko wilgoć, ale i pozostałe nieczystości, zapobiegając wydostawaniu się ich poza kuwetę.

Żwirki bentonitowe dla kota w 100% bezpieczne dla domowego mruczka

Proponowany przez nas bentonitowy żwirek może absorbować nawet do 5 razy więcej wilgoci niż sam waży. Jest to cecha charakterystyczna tej wyściółki, przeznaczonej do używania w kuwecie. Rekomendowany przez nas żwirek bentonitowy jest powszechnie stosowany w przemyśle zoologicznym, budowlanym i kosmetycznym. Dodaje się go także do pasz dla zwierząt, ponieważ pozytywnie wpływa na proces trawienia i wchłaniania składników odżywczych z pokarmu, zapobiegając przy tym pojawiającym się biegunkom. Z uwagi na to, że bentonitowy żwirek jest całkowicie bezpieczny dla organizmu domowego mruczka, może być używany przez hodowców osobników rasowych, jak również właścicieli opiekujących się kotami po zabiegach operacyjnych. Polecany żwirek zapobiega rozchodzeniu się po pomieszczeniach mieszkalnych, bardzo przykrej woni moczu kocurów, niepoddanych zabiegowi kastracji.

Bentonitowy żwirek nadaje się także dla kotów cierpiących na ciężkie schorzenia układu oddechowego, silne alergię, a także nadwrażliwość skórną. To naturalny produkt całkowicie pozbawiony dodatku syntetycznych komponentów. Jest on bezpieczny, nawet dla młodych kociąt, które do tej pory nie korzystały z kuwety. Nie zachodzi ryzyko, że w przypadku dostania się takiego produktu, jak żwirek bentonitowy do pyska domowego mruczka, dojdzie do zatrucia jego układu pokarmowego. Dostępny w naszym sklepie internetowym żwirek bentonitowy to produkt posiadający doskonałe właściwości absorpcyjne. Pod wpływem moczu ulega on zbryleniu w niewielkiej wielkości kryształki. Produkt ten zachęca zwierzaka do załatwiania swoich potrzeb fizjologicznych w kuwecie, co eliminuje problem zaznaczania terenu. Rekomendowany przez nas żwirek bentonitowy dla kota jest efektywny w działaniu i atrakcyjny cenowo. Produkt ten ułatwia szybkie oczyszczenie kociej kuwety. Z uwagi na jego zbrylanie się, możliwe jest uzupełnianie jego ilości, bez potrzeby wymiany całej zawartości kuwety, co jest rozwiązaniem ekonomicznym, szczególnie dla osób posiadających większą liczbę domowych pupili, korzystających z jednej kuwety. Nowoczesny żwirek bentonitowy jest skutecznym reduktorem nieprzyjemnych zapachów.

Przeczytaj na naszym blogu:

Czemu kot załatwia się poza kuwetą? | blog sklepu Apetete

Co zrobić kiedy kot załatwia się poza kuwetą? | blog sklepu Apetete

Najlepszy żwirek dla kota – ranking produktów!

Żwirek dla kota, który można wyrzucać do toalety? | blog sklepu Apetete

Bentonitowy - Najczęściej zadawane pytania(FAQ)

Dlaczego warto kupować żwirki bentonitowe dla kota w internetowym sklepie zoologicznym apetete.pl?

Doskonałe żwirki bentonitowe dla kota, dostępne w internetowym sklepie zoologicznym apetete.pl skuteczne wchłaniają nadmiar wilgoci. To produkty bezpieczne dla środowiska naturalnego.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu żwirków bentonitowych dla kota?

Przed zakupem produktu jakim są żwirki bentonitowe dla kota, warto przeanalizować ich cenę. Można zdecydować się na produkty z naszej oferty, dostępne w ekonomicznych opakowaniach.

Jak wybrać najlepsze żwirki bentonitowe dla kota?

Najlepsze żwirki bentonitowe dla kota są wydajne w użyciu. Produkty te skuteczne zatrzymują nieczystości, zapobiegając wydostawaniu się ich z powierzchni kuwety.