• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Żwirki Kukurydziane dla kota

6 produkt(ów)

Wydajny w użyciu żwirki kukurydziane dla kota, świetnie nadają się do wykorzystywania ich jako wypełnienie kuwety. Ta naturalna, w 100% ekologiczna wyściółka, nie wchodzi w żadne reakcje z organizmami żywymi. Żwirki kukurydziane dla kota z naszego asortymentu sklepowego, mogą być bez problemu utylizowane, podobnie, jak wszystkie odpady organiczne, wytwarzane w domowych gospodarstwach.

Żwirki kukurydziane dla kota - w 100% naturalne wyściółki do kuwety

Dostępne w naszym atrakcyjnym asortymencie sklepowym żwirki kukurydziane są produkowane przez firmy specjalizujące się w tego typu usługach. Stanowi to gwarancję, że proponowane przez nas wyroby spełniają oczekiwania, nawet najbardziej wymagających właścicieli domowych mruczków. Żwirki na bazie kukurydzy stanowią doskonałą alternatywę tradycyjnych wyściółek, przeznaczonych do kuwet. Każdy, nowoczesny i łatwy w stosowaniu żwirek kukurydziany z naszego asortymentu, wyróżnia się bardzo delikatnym, naturalnym zapachem kukurydzy. To wyrób pozyskiwany wyłącznie z naturalnego, w 100% bezpiecznego surowca. Z uwagi na to jest on całkowicie biodegradowalny. Można go bez trudu wyrzucać do śmieci, jak również utylizować poprzez wsypywanie do kanalizacji miejskiej, bez obawy o jej uszkodzenie.

Proponowany przez nas kukurydziany żwirek wyróżnia się doskonałymi właściwościami absorpcyjnymi. Świetnie pochłania on nadmiar wilgoci, dlatego też może być stosowany przez właścicieli opiekujących się nawet bardzo dużą liczbą domowych mruczków. Rekomendowane przez nas kukurydziany żwirek nie jest nasączony żadnymi szkodliwymi preparatami chemicznymi ani syntetycznymi aromatami. Z uwagi na to jest to produkt całkowicie bezpieczny dla pupili po zabiegach operacyjnych, z trudno gorącymi się ranami czy skaleczeniami, a także ciężarnych kotek i tych znajdujących się w połogu. Polecany przez nas żwirek kukurydziany może być także wypełnieniem kuwety dla kociąt, które dopiero nauczyły się korzystać z tego miejsca, w celu załatwiania swoich potrzeb fizjologicznych. Produkt ten nawet, gdy dostanie się do pyszczka zwierzaka, nie powoduje zaburzeń ze strony układu pokarmowego czy też zatrucia organizmu.

Żwirki kukurydziane dla kota, zatrzymujące wilgoć i brzydkie zapachy

Wysokiej jakości żwirek dla kota z kukurydzy wyróżnia się drobnym uziarnieniem, a także bardzo dużą gęstością, gwarantującą wysoką wydajność produktu. To ekonomiczny w użyciu wyrób, który może posłużyć danemu właścicielowi kota, przez bardzo długi czas, bez potrzeby zakupu nowego opakowania. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na posiadaniu tanich akcesoriów, przeznaczonych do codziennej opieki nad swoimi domowymi pupilami. Żwirek kukurydziany, który można wygodnie zamówić za pośrednictwem naszego zoologicznego sklepu internetowego, posiada odpowiedni ciężar ziaren. Stanowi to przyczynę ograniczenia jego wynoszenia, poza obszar kuwety, co może się zdarzyć zwierzętom w młodym wieku lub też tym mającym tendencję do tego typu nieprawidłowego zachowania. Zbrylone grudki żwirku są mocno związane i nie rozsypują się, nawet przy wyciąganiu ich łopatką z kuwety.

Rekomendowany przez nas żwirek kukurydziany może być z łatwością usunięty z pojemnika, bez ryzyka zanieczyszczenia podłogi. Innowacyjna technologia produkcji, którą posiada kukurydziany żwirek z naszego sklepu internetowego, gwarantuje świeżość i skuteczne zapobieganie rozprzestrzenianiu się nieprzyjemnego zapachu. To świetne rozwiązanie dla właścicieli kocurów, które nie zostały poddane zabiegom wykastrowania. Ich bardzo intensywna i nieprzyjemna woń moczu może być skutecznie zatrzymana przez żwirek kukurydziany. Dzięki temu w pomieszczeniach mieszkalnych nie można wyczuć obecności kota. Zamykana w bryłkach wilgoć, wyklucza zanieczyszczenie podłogi, spowodowane brakiem dostatecznych właściwości absorpcyjnych wybranej wyściółki do kuwety. Każdy żwirek kukurydziany z naszego asortymentu jest spakowany w warunkach sterylnych, dlatego też zachowuje on swoją świeżość przez bardzo długi czas. Produkt ten jest lekki. Może być przechowywany w pomieszczeniach mieszkalnych, ponieważ nie wydziela żadnych nieprzyjemnych zapachów, uciążliwych dla mieszkańców i innych zwierząt, zamieszkujących konkretne gospodarstwo domowe.

Przeczytaj na naszym blogu:

Czemu kot załatwia się poza kuwetą? | blog sklepu Apetete

Co zrobić kiedy kot załatwia się poza kuwetą? | blog sklepu Apetete

Najlepszy żwirek dla kota – ranking produktów!

Żwirek dla kota, który można wyrzucać do toalety? | blog sklepu Apetete

Kukurydziany - Najczęściej zadawane pytania(FAQ)

Dlaczego warto kupować żwirki kukurydziane dla kota w internetowym sklepie zoologicznym apetete.pl?

Oferowane przez nas żwirki kukurydziane dla kota mogą przydać się wszystkim właścicielom domowych mruczków. To wysokiej jakości produkty, w 100% biodegradowalne. Można je utylizować, podobnie, jak inne odpadki organiczne, powstające w każdym domu.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu żwirku kukurydzianego dla kota?

Przed nabyciem żwirku kukurydzianego dla kota, warto ocenić jego skład. Musi on być naturalny, pozbawiony jakichkolwiek chemicznych dodatków.

Jak wybrać najlepsze żwirki kukurydziane dla kota?

Najlepsze żwirki kukurydziane dla kota to wyroby o wysokich właściwościach absorpcyjnych. Powinny one skuteczne zatrzymywać wilgoć i nieprzyjemną woń.