• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY
 • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY

RAW PALEO

Czym wyróżnia się Raw Paleo?

Suche karmy dla psa i kota Raw Paleo zostały stworzone przez ekspertów z działu R&D oraz we współpracy z lekarzami weterynarii i specjalistami żywienia zwierząt. Wszystko po to, by jeszcze lepiej spełnić potrzeby zwierząt domowych!.

Każda receptura karmy Raw Paleo została dokładnie przeanalizowana, przebadana. Dzięki temu odzwierciedla podejście marki do żywienia psów i kotów. Receptury karm Raw Paleo to nawiązanie do korzeni. Dają zwierzętom dokładnie to czego potrzebują: świeżo przygotowane składniki, wysoką zawartość mięsa, niezwykle prosty skład, bez zbędnych dodatków.

Dlaczego właśnie taka nazwa karmy?

Nazwa Raw Paleo odzwierciedla filozofię marki Vet Expert. Po pierwsze: „Raw” bo najważniejsza jest świeżość surowców. To klucz do wysokiej jakości substancji odżywczych oraz niezwykłej smakowitości tych karm. „Paleo” bo sięgają do korzeni, do najbardziej naturalnej diety psów i kotów.

Czym jest dieta paleologiczna?

Dieta dostosowana do genetycznych uwarunkowań i potrzeb organizmu. To z jednej strony powrót do korzeni i diety przodków, z drugiej dieta, która jest dostosowana do wyzwań życia współczesnego pupila. Paleo to krótka lista surowców, wysoka zawartość mięsa o najwyższej jakości, ograniczenie poziomu węglowodanów i co ważne, dbanie o ich odpowiednie źródło, oraz wybieranie surowców o niskim indeksie glikemicznym. To wszystko znajdziesz w karmach dla psów i kotów Raw Paleo w sklepie zoologicznym Apetete.pl

Dlaczego w składzie nie ma dużej ilości dodatków, ciekawych surowców, które są obecnie w trendach?

Krótkie receptury karm Raw Paleo to prosty skład, który zapewnia żywienie zgodne z pierwotnymi potrzebami psa i kota. Nie znajdziecie tu zbędnych dodatków, wypełniaczy oraz surowców, których obecność jest zbędna. Do tego karmy są mono białkowe, do wyboru: wołowina, indyk, z podziałem na wiek i wielkość psa – sprawdź pełną ofertę w naszym sklepie Apetete.pl

Technologia produkcji – dlaczego to takie ważne?

Co sprawia, że karmy Raw Paleo są tak wyjątkowe i dobre? To odpowiedni proces produkcji. We wszystkich karmach stosowane są świeżo przygotowane surowce, które nie tylko wpływają na lepszą smakowitość karmy, ale także polepszają konsystencję krokietów. Wszystkie składniki są nisko przetworzone, a na dodatek błyskawicznie trafiają do produkcji zdrowych karm Raw Paleo.

8 produkt(ów)

Vet Expert wraz z opiekunami zwierząt dba o ich zdrowie i komfort od 2008 r. Marka wierzy w potęgę przyjaźni ludzko zwierzęcej. Doskonale znając potrzeby opiekunów psów pomagają wspierać zwierzaka, kiedy tego potrzebuje. W tym celu tworzą profesjonalne produkty, w tym preparaty uzupełniające dietę, które wspomagają organizm Twojego pupila, utrzymując jego witalność jak najdłużej.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego Apetete, w której znajdziesz witaminy i suplementy oraz karmy od Vet Expert – Raw Paleo. Z ich pomocą opieka nad Twoim pupilem będzie jeszcze prostsza, a pies i kot będą cieszyć się dobrym zdrowiem.

Filozofia Vet Expert

Polski producent konsekwentnie poszerza asortyment swoich wyrobów. Wartością nadrzędną dla Vet Expert jest jakość produktów, potwierdzona ich skutecznością i wartością terapeutyczną. Jako jeden z niewielu producentów leków z branży weterynaryjnej, prowadzi badania nad skutecznością preparatów przed ich wprowadzeniem na rynek.

Firma Vet Expert współpracuje z najwybitniejszymi naukowcami w Polsce i prowadzi Vet Expert Academy – program szkoleń i publikacji oraz wymiany doświadczeń oraz wiedzy, dotyczącej nowatorskich metod leczenia i światowych odkryć w dziedzinie leków dla zwierząt. To program unikalny, który wyróżnia tę firmę na tle konkurencji.

Vet Expert – karmy, witaminy i suplementy dla psów i kotów

 • Diety weterynaryjne – których celem jest wspieranie lek terapii. Wśród tych produktów znajdziemy karmy suche i mokre, dla kotów i psów, produkowane w linii Nurition i Veterinary diet.
 • suche i mokre karmy Raw Paleo – karmy mono białkowe z wołowiną, indykiem. Formuła odpowiednia dla psów z alergią pokarmową. Karmy suche jak i mokre, z podziałem na rasę i wiek psa.
 • suplementy i witaminy, które producent dzieli ze względu na przeznaczenie. Z ich pomocą pielęgnacja psa lub kota, nie tylko chorego, będzie znacznie łatwiejsza.
 • Kosmetyki w tym szampony dla psów i produkty do pielęgnacji łap, sierści, uszu i oczu psów i kotów

Suplementy Vet Expert

 • Immune System – wysoka odporność
 • Calm&Relax – w trosce o jego spokój
 • Plaque Off- skuteczna alternatywa dla szczotki dla zębów
 • Coprovet – rozwiązanie problemu zjadania odchodów
 • Trichocat – stop wymiotom wywołanym wydalaniem kul włosowych
 • Skin&Coat – piękna i lśniąca sierść
 • Joints&Mobility – nieograniczona aktywność na dłużej
 • Multivitamin – zdrowie i kondycja

Co wyróżnia produkty Vet Expert na tle innych marek suplementów dla psów i kotów?

 • Ekspercka wiedza - preparaty VET EXPERT zostały zaprojektowane przez specjalistów z zakresu medycyny weterynaryjnej, a zawarte w nich najwyższej jakości substancje mają udokumentowaną skuteczność i zostały skomponowane aby dawały jak najlepszy efekt.
 • Wysoka smakowitość – pyszny smak suplementów dla psów i kotów, to jeden z priorytetów marki.
 • Wygodna forma podania - kapsułki VET EXPERT mają formę TWIST OFF cechuje je łatwość podania – zawartość kapsułki wyciskamy do jamy ustnej, do jedzenia, na łapkę lub podajemy w całości.
 • Łatwe w dawkowaniu – 1 x kapsułka do 15kg, 2 kapsułki powyżej 15kg. Prościej się nie da.

Raw Paleo Vet expert karma inna niż wszystkie

Sucha karma dla psa i kota Raw Paleo zostały stworzone z myślą o sprostaniu najbardziej instynktownych potrzeb psów i kotów przez ekspertów z działu R&D oraz we współpracy z lekarzami weterynarii i specjalistami żywienia zwierząt. Każda receptura karmy Raw Paleo została dokładnie przeanalizowana, przebadana. Dzięki temu odzwierciedlają podejście marki do żywienia psów i kotów. Receptury karm Raw Paleo to nawiązanie do korzeni. Dają zwierzętom dokładnie to czego potrzebują: świeżo przygotowane składniki, wysoką zawartość mięsa, niezwykle prosty skład, bez zbędnych dodatków.

Dlaczego właśnie Raw Paleo?

Nazwa Raw Paleo odzwierciedla filozofię marki Vet Expert. Po pierwsze: „Raw” bo najważniejsza jest świeżość surowców. To klucz do wysokiej jakości substancji odżywczych oraz niezwykłej smakowitości tych karm. „Paleo” bo sięgają do korzeni, do najbardziej naturalnej diety psów i kotów.

Czym jest dieta paleologiczna?

Dieta dostosowana do genetycznych uwarunkowań i potrzeb organizmu. To z jednej strony powrót do korzeni i diety przodków, z drugiej, dieta która jest dostosowana do wyzwań życia współczesnego pupila. Paleo to krótka lista surowców, wysoka zawartość mięsa o najwyższej jakości, ograniczenia poziomu węglowodanów i co ważne, dbanie o ich odpowiednie źródło, oraz wybieranie surowców o niskim indeksie glikemicznym. To wszystko znajdziesz w karmach dla psów i kotów Raw Paleo.

Dlaczego w składzie nie ma dużej ilości dodatków, ciekawych surowców, które są obecnie w trendach?

Krótkie receptury karm Raw Paleo to prosty skład zapewnia żywienie zgodne z pierwotnymi potrzebami psa i kota. Nie znajdziecie tu zbędnych dodatków, wypełniaczy oraz surowców, których obecność jest zbędna. Markę Raw Paleo tworzy zespół ekspertów ds. żywienia zwierząt, który codziennie dba o to, aby karmy były doskonale dostosowane do potrzeb psów i kotów. Wybierane są tylko takie składniki, które mają żywieniowe podstawy.

Technologia produkcji – dlaczego to takie ważne?

Co sprawia, że karmy Raw Paleo są tak wyjątkowe i dobre? To odpowiedni proces produkcji. We wszystkich karmach stosowane są świeżo przygotowane surowce, które nie tylko wpływają na lepszą smakowitość karmy, ale także polepszają konsystencję krokietów. Wszystkie surowce nie są wysoko przetworzone, nie ma konieczności uprzedniej obróbki surowca i do tego każdy składnik błyskawicznie trafia do produkcji karm Raw Paleo.