EUKANUBA

Eukanuba stworzył pierwszą unikalną, kompozycję suchych chrupek dla psów

Nazwa Eukanuba (“You-Kan-Noo-Bah”) to jedno ze słów, które wywodzi się z kultury jazzu i oznacza coś wyjątkowego i najlepszego.
Dzisiaj marka jest rozpoznawalna na całym świecie, a swoją historię rozpoczęła już w 1969 roku.

Zobacz pełen opis

Eukanuba stworzył pierwszą unikalną, kompozycję suchych chrupek dla psów

Nazwa Eukanuba (“You-Kan-Noo-Bah”) to jedno ze słów, które wywodzi się z kultury jazzu i oznacza coś wyjątkowego i najlepszego.
Dzisiaj marka jest rozpoznawalna na całym świecie, a swoją historię rozpoczęła już w 1969 roku.

Filozofia Eukanuba

  • Ekologia przede wszystkim – produkty Eukanuba wytwarzane są w ekologicznych fabrykach, 25% energii wytwarzanej jest przez własną turbinę wiatrową!
  • Kontrola jakości – W fabryce Eukanuba przeprowadzanych jest ponad 120 kontroli pod kontem bezpieczeństwa i higieny składników. Ten nadzór jest gwarancją najwyższej jakości.
  • Dłuższe życie psów – dzięki karmom Eukanuba i ich filozofii psy mogą o 30% dłużej żyć.

Podział produktów Eukanuba

  • Linia weterynaryjna – to seria karm opracowanych przy współpracy lekarzy weterynarii. Dieta wspomaga kurację takich jednostek chorobowych jak: cukrzyca, otyłość, alergie, problemy z jelitami, przewlekłe choroby nerek oraz stawów.
  • Podział według wielkości psa – Eukanuba doskonale zna potrzeby psów, dlatego poza dopasowaniem chrupek do wielkości psa, dostosowała również wartości analityczne, takie jak poziom tłuszczów, białka oraz witamin, itp.
  • Podział według faz życia – Każda faza życia wymaga odpowiedniej diety, dlatego karmy Eukanuba podzielono ze względu na wiek, gdzie szczeniakiem jest pies do ukończenia 1 roku, juniorem: 1-2lata. Dorosłego psa Eukanuba określa od 1 roku do 6, dojrzałego od 6-9, i seniora powyżej 9 roku życia.
  • Podział według ras – Karma Eukanuba pomaga zmniejszyć ryzyko chorób genetycznych występujących w rasie oraz pomaga psom przeżyć jak najdłużej w doskonałym zdrowiu. Rasy psów dla których Eukanuba wyodrębniła swój produkt: Highland White Terier, Golden Retriever, Owczarek Niemiecki, Rotwailer, Jamnik, York, Bokser

Ciekawostki ze świata

Eukanuba jako pierwszy koncern poddał swoje produkty konkretnym testom. Podczas 10 letniego programu badającego sekret długowieczności psów dowiedli doskonałym właściwością swojej karmy. Produkty Eukanuba pozwalają zachować optymalną wagę psa, co w głównej mierze ma znaczący wpływ na jego doskonałe samopoczucie i długowieczność.

W Eukanubie najważniejszą misją jest stworzenie diety, która pozwoli na utrzymanie Twojego przyjaciela jak najdłużej w doskonałej kondycji. To dlatego wszystkie składniki karmy zostały uszyte na miarę potrzeb Twojego pupila. W produkcji karm Eukanuba uwzględniane są takie czynniki jak: zapotrzebowanie na energię, wzrost, choroby, rasę a także wiek. Takie holistyczne spojrzenie pozwala na dobranie idealnie dopasowanej diety, spełniającej najściślejsze kryteria i wymogi żywieniowe psów i kotów.

Schowaj pełen opis

1-30 of 41