MACED

Maced to polski producent naturalnych przysmaków dla psów

Firma ta istnieje dopiero od 17 lat a już zdążyła podbić europejski rynek zoologiczny.
Maced obecnie jest jedną z największych marek produkujących i dystrybuujących wyłącznie naturalne przysmaki dla psów i kotów w Polsce jak i w Europie!

Zobacz pełen opis

Maced to polski producent naturalnych przysmaków dla psów

Firma ta istnieje dopiero od 17 lat a już zdążyła podbić europejski rynek zoologiczny.
Maced obecnie jest jedną z największych marek produkujących i dystrybuujących wyłącznie naturalne przysmaki dla psów i kotów w Polsce jak i w Europie!

Maced jest nie tylko dostawcą przysmaków, ale przede wszystkim najlepszym producentem. Większość produktów sprzedawanych pod ich marką jest wytwarzanych we własnej fabryce w Polanowie.

Filary Maced

  • Najwyższa jakość, o której świadczy certyfikaty HACCP oraz BRC Global Standard for Food Safety.
  • Korzystna cena – dzięki skali w jakiej sprzedawane są produkty Maced cena w porównaniu do konkurencji jest zdecydowanie atrakcyjniejsza.
  • Zdrowa dieta – kontrolowany skład oraz jakość przysmaków.

Przysmaki dla psów

Największą ofertę stanowią przysmaki naturalne, których składniki zostały pozyskane z naturalnych, polskich regionów, co gwarantuje ich świeżość oraz najwyższą jakość.

  • Ciastka dla psów – zbożowe ciasteczka uzupełnione w witaminy, delikatne dla żołądka , stanowią doskonałą przekąskę. To produkty przeznaczony zarówno dla szczeniąt jak i psów dorosłych oraz seniorów.
  • Treserki – miękka konsystencja kosteczek idealnie sprawdza się podczas codziennych treningów. Treserki Maced wielokrotnie zdobywały nagrody za najlepszy psi przysmak szkoleniowy, ich niewątpliwą zaletą jest opakowanie – prosty, plastikowy słoiczek, który po opróżnieniu może służyć do przechowywania innych smakołyków.
  • Przekąski dla małych psów – zawierają witaminy i sole mineralne wybrane przez ekspertów. Przysmaki wspomagają w prawidłowym rozwoju małych ras, są lekkie i mają zrównoważony skład. Ich pełny aromat doskonale wpisuje się w potrzeby żywieniowe małych, ale wymagających klientów.
  • Kości i gryzaki – naturalne przekąski wytwarzane ze skóry zwierząt. Doskonale nadają się do żucia oraz treningu mięśni szczęki. Zaprojektowane po to, aby pies mógł cieszyć się nimi tak długo, jak to tylko możliwe.
  • Mięsne przekąski – naturalne przekąski wytarzane z suszonego mięsa, doskonale uzupełniają dietę psa w niezbędne aminokwasy i tłuszcze. Przy okazji pozwalają zadbać o zachowanie prawidłowej mikroflory bakteryjnej.
  • Przysmaki dentystyczne – produkty wspierają higienę jamy ustnej i ograniczają powstawanie kamienia nazębnego, co potwierdzają liczne badania.
  • Poroże jelenia – to ekologiczne gryzaki pozyskane tylko z naturalnych zrzutów poroży. Przysmaki dla psów, stworzone bez krzywdy dla zwierząt, z zachowaniem najwyższych standardów higienicznych. Odpowiednio przygotowany gryzak posłuży psu na kilka miesięcy gryzienia.

Wybierając Maced psi klient dostaje wszystko, co najlepsze! Gwarantuje to naturalny skład, wysoka jakość mięsa oraz zachowanie najwyższych standardów produkcji. Te cechy również wpływają na to, że produkty Maced od lat cieszą się niegasnącą popularnością wśród psich klientów w całej Polsce i Europie.

Schowaj pełen opis

1-30 of 98