TROVET

Trovet – “by żyło się lepiej” weterynaryjne karmy lecznicze dla psów i kotów

Firma Trovet jest producentem i pomysłodawcą specjalistycznej żywności dla zwierząt domowych, zwłaszcza psów i kotów. Ich produkty od lat leczą i wspierają kurację chorób przewlekłych domowych pupili.

Zobacz pełen opis

Trovet – “by żyło się lepiej” weterynaryjne karmy lecznicze dla psów i kotów

Firma Trovet jest producentem i pomysłodawcą specjalistycznej żywności dla zwierząt domowych, zwłaszcza psów i kotów. Ich produkty od lat leczą i wspierają kurację chorób przewlekłych domowych pupili. Holenderska firma produkuje najwyższej jakości karmy, które wspierają profilaktykę zdrowotną zwierząt.

Holenderską firmę stworzyła grupa weterynarzy, która w latach osiemdziesiąt dostrzegła brak na rynku: specjalistycznej żywności weterynaryjnej, która wspierałaby terapie konkretnych schorzeń u zwierząt.

Holenderscy weterynarze jako jedni z pierwszych przygotowali receptury diet, które nie tylko nie szkodzą zwierzakom, ale też mogą mieć właściwości terapeutyczne.

Produkty dla psów

  • Dieta weterynaryjna w tym: karma antyalergiczna dla szczeniąt, bezzbożowa, dla psów z zapaleniem stawów, z kamicą nerkową, z otyłością, z cukrzycą, z nowotworami, czy niewydolnością nerek z chorą wątrobą oraz Hipoallergenic Insect IPD – Pierwsza w Europie karma dietetyczna dla psów bazująca na białkach z owadów.
  • Dieta eliminacyjna np. karma dla psów ze schorzeniami jelit, z problemami trawiennymi, z chorobami skóry zapobiegające przykremu zapachowi, karmy antyalergiczne dla psów.
  • Przysmaki / dodatki
  • Suplementy diety
  • Karmy bytowe (codzienne żywienie)

Diety dla kotów

  • Dieta weterynaryjna: karmy antyalergiczne dla kociąt, bezzbożowe dla kotów, dla kotów sterylizowanych, z kamicą, cukrzycą, z chorą wątrobą, niewydolnością nerek,
  • Dieta eliminacyjna karmy dla kotów ze schorzeniami skóry, ze schorzeniami jelit, z otyłością, z problemami trawiennymi, karmy antyalergiczne.
  • Przysmaki / dodatki
  • Karmy bytowe (codzienne żywienie)

Nie od dziś wiadomo, że odpowiednia dieta ma ogromny wpływ na zdrowie. W niektórych sytuacjach może nawet działać leczniczo. Produkowane przez firmę Trovet karmy weterynaryjne, mają właśnie takie właściwości. To wysokiej jakości żywność, która jest łatwo przyswajalna, ponieważ jej celem jest wspieranie leczenia i rehabilitacji osłabionego organizmu.

Schowaj pełen opis

1-30 of 55