VETEXPERT

Vet expert – dba o zdrowie Twojego pupila

Vet Expert jest warszawska firmą farmaceutyczna, która rozpoczęła działalność w 2008 roku jako Vet Planet – producent jednorazowych, weterynaryjnych testów diagnostycznych. W następnych latach firma opracowała formułę innowacyjnych preparatów.

Zobacz pełen opis

Vet expert – dba o zdrowie Twojego pupila

Vet Expert jest warszawska firmą farmaceutyczna, która rozpoczęła działalność w 2008 roku jako Vet Planet – producent jednorazowych, weterynaryjnych testów diagnostycznych. W następnych latach firma opracowała formułę innowacyjnych preparatów. Hepatiale Forte i Ornityl. Leki te dały początek nowej kategorii innowacyjnych i doskonale przygotowanych preparatów farmaceutycznych dedykowanych małym zwierzętom.

Odtąd produkty diagnostyczne firmy, sygnowane są znakiem handlowym Vet Planet a leki i preparaty farmaceutyczne sygnowane są nazwą Vet Expert.

Filozofia VEt Expert

Polski producent konsekwentnie poszerza asortyment swoich wyrobów. Wartością nadrzędną dla firmy jest jakość produktów, potwierdzona ich skutecznością i wartością terapeutyczną. Jako jeden z niewielu producentów leków z branży weterynaryjnej, prowadzi badania nad skutecznością preparatów przed ich wprowadzeniem na rynek.

Firma Vet Expert współpracuje z najwybitniejszymi naukowcami w Polsce i w Obecnie prowadzi VetExpert Academy – to program szkoleń i publikacji oraz wymiany doświadczeń i wiedzy, dotyczącej nowatorskich metod leczenia i światowych odkryć w dziedzinie leków dla zwierząt. To program unikalny, który wyróżnia firmę na tle konkurencji.

Produkty dla psów i kotów

  • diety weterynaryjne – których celem jest wspieranie lekoterapii, w tym dziale znajdziemy diety suche i mokre, dla kotów i psów, produkowane w linii Nurition i Veterinary diet
  • produkty higieniczne i kosmetyki
  • diagnostyka w tym jednorazowe testy diagnostyczne
  • leki które z kolei producent dzieli ze względu na zastosowanie przeznaczenie.

Vet Expert jako jedna z nielicznych firm w branży weterynaryjnej, prowadzi badania dotyczące skuteczności własnych leków. Leki i preparaty farmaceutyczne Vet Expert skierowane są głownie do weterynarzy i klinik dla zwierząt. Wszystkie preparaty produkowane są w fabrykach posiadających najwyższy certyfikat jakości farmaceutycznej GMP.

Schowaj pełen opis

22 produkt(ów)